ТВ комода ТОКИО

5990 ден. 3990 ден.
 ТВ комодата Токио е плод на јапонскиот минимализам, доведен до перфекција од страна на скандинавската дизајнерска школа.
 Чистите линии во дизајнот и доминантната бела боја која е надополнета со детали на сонома дезен ја отсликуваат неговата чистина, елеганција и софистицираност, а истовремено го поттикнуваат чувството на топлина во домот. 
 Уникатниот дизајн лесно ќе се вклопи во сечиј дом, а целосното искористување на просторот допринесува на неговата употребна и естетска вредност.

Димензии на ТВ комода:
     Должина: 160cm
     Висина: 40cm
     Ширина: 34,4cm 
Димензии на полици:
     Должина: 60cm
     Висина: 15cm
     Ширина: 17cm 
Материјал: Оплеменета иверица 16mm
Брзо и едноставно склопување за помалку од 20 минути по елемент.
Потребен aлат за склопување: чекан и шрафцигер (крстач)
Македонско производство
Количина:

ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ

Зачленете се во Попуст клубот на akcija.com.mk и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на akcija.com.mk.

ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Back to top