• 3D Базен B0165 3.05m x 76cm

  Два слоја на издржлива ПВЦ материјал со силна мрежа од полиестер помеѓу слоевите.
  Димензии: 3.05m x 76cm
  Капацитет: 3879 L


 • Тава 20cm NATURAL WOOD SERIES Accademia Mugnano

  Код: Тава 20cm NATURAL WOOD SERIES - 312

  Бренд: Accademia Mugnano

  Made in Italy

  Внатрешните и надворешните површини се премачкани со AM Natural Wood премаз, кој дава ефект на природно дрво, дополнети со микрочестички кои се компинирани на таков начин што даваат исклучително цврста и компактна површина
  Изработени од алуминиум со 99,9% чистота на составот и дебелина од 4mm

  Ергономски рачки кои не се загреваат
  Нелеплива површина која рамномерно ја распоредува топлината и овозможува одлично готвење на состојките


 • Сет од 6 Чаши Pasabahce ALANIA 175ml

  Код за нарачка: Pasabahce ALANIA 175ml 1/6 - 4070

  Бренд: Paşabahçe

  Капацитет: 175 cc
  Висина: 123mm
  Дијаметар на горниот дел: 57 mm
  Дијаметар на долниот дел: 45 mm
 • Прибор за јаденје од 25пар. Tramontina IPANEMA-TULUM крем
  Код за нарачка: Tramontina IPANEMA-TULUM крем 1/25 - 4985
  Бренд: Tramontina 

  Сетот од 25 парчиња содржи:
   - 6 ножеви (21,3x2,2x1,1cm)
   - 6 вилушки (19,1x2,4x1,6cm)
   - 6 супени лажици (19x4x1,7cm)
   - 6 кафени лажички (13,9x2,7x1,3cm)
   - 1 сад за прибор (35x20x5cm)

  Приборот за јадење Ипанема е идеален за вашите секојдневни оброци. Овие лежерни линии имаат рачки од полипропилен кои даваат допир на радост на вашата маса. Изработени се од не'рѓосувачки челик и се високо отпорни и долготрајни. Дизајнот на сечилата спречува деформации. Може да се мијат во машина за садови.

   

 • Базен B0563 ELITE со филтер пумпа и скали 4.57m x 1.22m

  Издржлив материјал со 3 слоја
  Ултра-цврста рамка
  Принт имитација на камен
  Димензии: 4.57m x 1.22m
  Капацитет: 17400 L
  Скали
  Сет за оддржување DeLuxe
  Филтер пумпа: SFX 1000 SkimmerPlus | 12V | 3.8 m3


 • Собно огледало + Kоопман бело крзно + ПОДАРОК вазна Флора

  Код за нарачка: Собно огледало - А33 + Kоопман бело крзно 09060797 + Вазна Флора 43966 Овал


  Големо елегантно собно огледало со полица и тркалца.

  Огледалото има нивоа на нивелација и може да го наместите по желба.

  На полицата може да си ги оставате вашите аксесоари или чанти, а благодарение на вградените тркалца може со леснотија да го движите насекаде низ домот.

   

  Димензии:
  Висина со постолјето 150 см
  Ширина 38 см

  Kоопман бело крзно 09060797
  Бело крзно
  Димензии: 38 x 55

  Вазна Флора 43966 Овал

  Димензии: 11 x 11 x 26


 • Метална лулашка 2.2m со 2 седла + 1 и гондола

  Код за нарачка: Метална лулашка 2.2m со гондола 9050597

  За 6 деца на возраст од 3-12 години
  Димензии: 336x214x220 cm
  Дијаметар на метална рамка: 50 mm
  Во согласност со строгите европски стандарди
  Лесно се склопува.
  Максимално оптоварување 50 kg.

 • Метална лулашка ЛУИЗ 2.2m со 2 седла + 1

  Код за нарачка: Метална лулашка ЛУИЗ 9050600

  За 4 деца на возраст од 3-12 години
  Димензии: 260x214x220 cm
  Дијаметар на метална рамка: 50 mm
  Во согласност со строгите европски стандарди
  Лесно се склопува.
  Максимално оптоварување 50 kg.

 • Метална лулашка 1.9m со 1 седло

  Код за нарачка: Метална лулашка 1.9m 9050604

  За 1 дете на возраст од 3-12 години
  Димензии: 132x201x190 cm
  Дијаметар на метална рамка: 40 mm
  Дијаметар на горната метална шипка: 50 mm
  Во согласност со строгите европски стандарди
  Идеален за мала градина
  Кесно се склопува
  Прилагодливо седиште.
  Максимално оптоварување 35 kg

 • Дрвена лулашка ДАНИ 2.3m со 2 седла и тобоган

  Код за нарачка: Дрвена лулашка ДАНИ 9050501

  За 4 деца на возраст од 3-12 години
  Димензии: 265x304x230 cm
  Дијаметар на дрвена рамка: 80 mm
  Дијаметар на горната летва 100 mm
  Во согласност со строгите европски стандарди
  Лесно за склопување
  Дрвото е длабоко импрегнирано.
  Максимално оптоварување 50 kg.

 • Дрвена лулашка 2.3m со 2 седла и скали

  Код за нарачка: Дрвена лулашка 2.3m 9050601

  За 3 деца на возраст од 3-12 години
  Димензии: 245x215x230 cm
  Дијаметар на горна шипка: 100 mm
  Дијаметар на ногата: 80 mm
  Борово дрво
  Метални делови за поврзување
  Во согласност со строгите европски стандарди
  Лесно склопување.
  Максимално оптоварување 50 kg.

 • BOSCH Батериски тример UniversalGrassCut 18-26

  Код за нарачка: BOSCH UniversalGrassCut 18-26

  Карактеристики за производот:

  • Снага на мотор: 18V/2,5 Ah
  • Време на полнење на батеријата: 1 час
  • Пречник на сечење: 26 см
  • Подесување на висина 120-140 см
  • Систем на сечење “IntelliFEED” 1,6mm
  • Тежина: 2,7 кг.
  • Батерија PBA 18V, 2,5Ah W-B
  • Брз полнач AL1815 CV
  • Два ножеви Durablade
  • 24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА
 • Скара 30х50cm + прибор
  Код за нарачка: скара 2 + Чаши Бистро 8605 1/6 + 14900 ражен + 7698 - штипка + 2859 - шпатула
   
  Скара
  - Димензии: 30х50цм
  - Материјал: Метал
   
  Сет чаши за пиво
  Сет од 6 чаши за пиво
   
  Стапчиња за ражен
  Количина во пакување: 100 парчиња
  Должина: 20cm
   
  Штипка за месо
  Должина: 20cm
  Ширина: 4,8cm
   
  Шпатула за месо
   
   
 • Сет за готвење омлет

  Код за нарачка: Нелеплива тава за омелет 09061898 Шпатула лажица 2375 Маталка 43050

  Нелеплива тава за омелет 09061898

  Со 3 слоја нелеплива обвивка и иновативен дизајн на 2 нелепливи отстранливи тави кои совршено се совпаѓаат една со друга, обезбедува едноставно и еднолично готвење, давајќи им на двете страни на омлетот совршен резултат само со едноставно превртување, а во истото време тие можат да се користат како 2 посебни тави. Исклучително издржливиот нелеплив слој гарантира совршен вкус без да влијае на него, додека обезбедува здраво и рамномерно готвење, лесно чистење и долготрајна отпорност на секојдневна употреба. Производството вклучува процеси со ниско ниво на јаглерод и го исклучува PFOA. Обезбедува еднообразно готвење на ниски температури што овозможува заштеда на енергија додека готвите.
  Погоден за шпорети: гас, електрична, керамика, халоген.
  Дијаметар на дното: 20 см.
  Може да се мие во машина за садови.


  тава за омлет DUBOKO - 2 нелепливи тави за пржење кои се вклопуваат заедно, овозможувајќи готвење од двете страни само со едноставно превртување.

  Направете омлети и крепи брзо и лесно со тавата за омлет DUBOKO.

  Високо квалитетна маталка 

  Високо квалитетна Маталка за јајца е идеална за матење јајца за омлет, торти и колачи. Направена е од не’рѓосувачки челик и е безбедна за во машина за садови.
  Димензии: 20cm

  Код за нарачка: Маталка 43050

  Шпатула лажица 2375

  Шпатула за лажица погодна за готвење на омлет, палачинки
 • Скара на жар со капак и оџак 48cm 99514 ЈАТО

  Код за нарачка: Скара на жар со капак и оџак 48cm 99514 ЈАТО-99514


  - Капак со голема алуминиумска рачка и индикатор за температура
  - Решетка со два дела
  - Решетката е покриена со нергосувачки материјал
  - Дебелина на решетката 4mm
  - Метална странична полица на преклопување
  - Оџак со капак
  - Фиксна челична решетка на долниот дел
  - Две пластични тркалца
  - Дебелина на огништето и капакот: 0.8mm

 • Комбо барски сет
  Код за нарачка: JAZZ 1636 + Барски сет инокс 5 дела 09031825

  |

  Барски сет инокс 5 дела 09031825

  Нерѓосувачки челик
  Сет бар за почетници
  1 x кофа за шампањ од не'рѓосувачки челик - В 20 x Д 21,5 см
  1 x Кофа за мраз - H 13,5 x D 14cm
  1 x Шејкер за коктели Менхетен - 500 мл
  1 x маша за мраз

  Сетот за шипки од не'рѓосувачки челик EH 4Pc е идеален за секој сопственик на домашен бар бидејќи содржи корпа за шампањ од не'рѓосувачки челик и помала кофа за мраз, пар маша за мраз и шејкер за коктел Менхетен за тресење и цедење состојки.

  Марка: Excellent Houseware

  Сет 3 чаши за коктели Bormioli Rocco JAZZ

  Димензии: 7.1x20cm (ØxH)
  Код: JAZZ 1636
  Kапацитет: 330ml

 • Комбо барски сет
  Код за нарачка: JAZZ 1636 + Барски сет инокс 5 дела 09031825

  |

  Барски сет инокс 5 дела 09031825

  Нерѓосувачки челик
  Сет бар за почетници
  1 x кофа за шампањ од не'рѓосувачки челик - В 20 x Д 21,5 см
  1 x Кофа за мраз - H 13,5 x D 14cm
  1 x Шејкер за коктели Менхетен - 500 мл
  1 x маша за мраз

  Сетот за шипки од не'рѓосувачки челик EH 4Pc е идеален за секој сопственик на домашен бар бидејќи содржи корпа за шампањ од не'рѓосувачки челик и помала кофа за мраз, пар маша за мраз и шејкер за коктел Менхетен за тресење и цедење состојки.

  Марка: Excellent Houseware

  Сет 3 чаши за коктели Bormioli Rocco JAZZ

  Димензии: 7.1x20cm (ØxH)
  Код: JAZZ 1636
  Kапацитет: 330ml

 • Подлога за правилно држење на грб Back Support

  Код за нарачка: Подлога за правилно држење на грб Back Support

  Ослободете се од болката во грбот и корегирајте го држењето на телото! Со користење на оваа подлога за грб по само 5 минути двапати на ден ќе ви помогне во олеснување на напнатоста, а исто така ефикасна е во лекување на болка од мускулни грчеви, стиснати нерви, хернијални дискови, ишијас, дегенерација, затегнати јазли, прекумерна флексија и повеќе. Оваа подлога за поддршка на грбот и лумбалниот дел е уникатно дизајнирана да помогне во корекција и подобрување на држењето на телото.

  Дизајн што може да се прилагоди, за различни потреби. Подлогата за масажа на грб има 3 прилагодливи нивоа за употреба, така што одговараат на сите возрасти. Може да ја подесете оваа подлога за грб на најудобно ниво за лесно истегнување и ефикасно ослободување од болката.

  Цврста и пренослива - конструирана со траен композитен материјал, подлогата за грб безбедно поддржува до 200 kg  и се преклопува рамно за лесно складирање и преносливост. Идеално за употреба дома, на канцелариски стол, во теретана, во автомобил или на подлога за јога.

 • Сет за мафини

  Код за нарачка: Тава за мафини 09054783 + Стаклена подлога од стакло 09062145

  Тава за мафини 09054783

  Димензии: 3.5Х35Х26.5 СМ
  Cпецијална тава за печење мафини

  Стаклена подлога од стакло 09062145

  Димензии: 30cm
  Стаклена подлога за сервирање, торта, мафини, колачи .

 • Пренослива скара на жар 33x35.5cm

  Код за нарачка: Пренослива скара на жар 33x35.5cm-99483


  Површина на скарата: 33 x 35,5 cm
  Димензии на скарата (со расклопени ногарки): 41 x 36,5 x 31 cm;
  Димензии на скара (затворена) 41 x 36,5 x 20cm
  Висина на решетка: 22 см
  Решетка од јаглен 34 x 30 cm (дебелина 2 mm)
  Хромирана решетка со 2 рачки
  Дебелина на решетките: 3мм
  Хромирана решетка за греење 31 x 17 cm (дебелина на шипки 2,5 mm)
  Дебелина на листот: 0,8 мм
  Сад со обложен прав
  2 прилагодливи отвори
  4 хромирани, преклопливи, стабилни ногарки
  Рачката на капакот е изработена од материјал БАКЕЛИТ (главни предности се незапаливост, слаба топлинска спроводливост и релативно висока хемиска отпорност)
  Стегајте за да го затворите капакот