• КОМБО СЕТ Микрофибер џогер + сталажа за во бања + четка за тоалет + корпа за облека

  Сет производи за домот кој содржи микрофибер џогер, сталажа за во бања, четка за тоалет и корпа за облека


  Код за нарачка: P1207 џогер - GP0105 рачка за џогер - P1610 сталажа за во бања - ZP121 четка за тоалет - B106 сина корпа

 • КОМБО СЕТ Ротирачки џогер + микрофибер џогер

  Исчистете го брзо и лесно домот со џогерите на akcija.com.mk.

  Влакната на ротирачкиот џогер ќе ја соберат целата нечистотија, а системот за цедење ќе помогне џогерот да остане сув и полесно да ги апсорбира сите течности.

  Микрофибер џогерот за рамни површини ќе ги исчисти Вашите подови со само неколку движења.


  Код за нарачка: P1207 џогер - GP0105 рачка - P1114 ротирачки џогер

 • КОМБО СЕТ Ѓезве 300 мл + Монтажна пумпа за вода

  Не'рѓосувачко ѓезве за кафе со напреден дизајн кој овозможува побрзо варење со капацитет од 300ml

  Монтажна пумпа за вода која лесно се поставува на било кое шише или балон и во целост ја заменува потребата големи диспанзери, а нејзиниот компактен дизајн е одличен и кога одите на кампување.


  Код: TP0038 Ѓезве 4 - GP0110 пумпа за вода

 • Сет од 3 повеќенаменски закачалки

  Код: Сет 3 закачалки - 2021-90 х3

  Двојна закачалка која својата примена ја наоѓа на повеќе места.

  Оваа закачалка, изработена од висококвалитетна, цврста ABS пластика, можете да ја употребувате на најразлични места и за безброј намени.

  Можете да ја користите како закачалка во автомобилот, како дополнителна закачалка во тоалетот, гардероберот, гаражата, викендицата и на многу други места.

   

  Димензии: 10 x 8 cm

 • Штитник за агли за деца

  Код за нарачка: Hyderon Children's collision protection article

  • Безбедносен браник за бебиња - Аголните штитници го штитат вашето бебе од болни повреди на остар мебел и агли на масата.
  • Погоден за секој конвенционален мебел - Работи на маси, работни маси, комоди, рамки за кревети, ормани и кој било друг остар агол. Флексибилните аголни заштитници овозможуваат безбедна игра на децата низ куќата!
  • Меко и безбедносно - Изработено од мек ПВЦ материјал, безбеден и нетоксичен.
  • Боја: Сина / Димензии: 2м
 • Штитници за агли за деца

  Код за нарачка: Hyderon child protection angle

  • Безбедносен браник за бебиња - Аголните штитници го штитат вашето бебе од болни повреди на остар мебел и агли на масата.
  • Погоден за секој конвенционален мебел - Работи на маси, работни маси, комоди, рамки за кревети, ормани и кој било друг остар агол. Флексибилните аголни заштитници овозможуваат безбедна игра на децата низ куќата!
  • Меко и безбедносно - Изработено од мек ПВЦ материјал, безбеден и нетоксичен.
 • Транспаренти штитници за агли

  Код за нарачка: Hyderon transparent corner protector

  • Аголните чувари се изработени од еколошки, безбедност на храна и мек ПВЦ материјал кој не е токсичен и нема мирис. Може да им помогне на бебињата да избегнат повреди од остри sидови и маси. Бидете сигурни за безбедноста и здравјето на вашите бебиња.
  • Транспарентните заштитни аголи на масата гарантираат дека страничниот и аголот на масата ќе бидат целосно заштитени, што обезбедува силна заштита за вашето бебе и намалување на повредата.
  • Во исто време, тие се мешаат непречено со вашиот мебел, одржувајќи го тој оригинален изглед и чувство на вашиот мебел. Може да се користи на бирото, масата, ѕидот, на кое било место со непријателски агол или раб. Може да се користи во дрво, стакло, алуминиумски легури, керамички плочки, мермер, метал, цемент итн.
  •  Само нанесете двострана леплива лента околу рабовите, искинете ја и притиснете на работ додека не се прицврсти целосно. 
 • Магнетна мрежа за комарци
  Код за нарачка: Магнетна мрежа за комарци
   
  Брзо и лесно се поставува на вратата
  Има централно поставени магнети кои Ви овозможуваат слободно движење и автоматско затворање
   
  Димензии на мрежата: 208x102cm
 • Сет од 3 мрежи за комарци 1,5х1,5m
  Код за нарачка: Мрежа за комарци 1,5х1,5m x3
   
  Заштитете го домот од комарци и други инсекти брзо и лесно со мрежата против инсекти
  Лесно се прилепува на прозорите со двостраната само леплива лента
  Може да ја исечете во кои димензии ви одговара
   
  Содржина на пакувањето:
  3x Мрежа против комарци 1,5х1,5m
  3x Двострана самолеплива лента
 • Мрежа за комарци 1,5x1,5m
  Код за нарачка: Мрежа за комарци 1,5х1,5m
   
  Заштитете го домот од комарци и други инсекти брзо и лесно со мрежата против инсекти
  Лесно се прилепува на прозорите со двостраната само леплива лента
  Може да ја исечете во кои димензии ви одговара
   
  Содржина на пакувањето:
  Мрежа против комарци 1,5х1,5m
  Двострана самолеплива лента
 • Диспанзер за ладна и топла вода ST WDCM-119L COMPRESSOR

  Код за нарачка: ST WDCM-119L COMPRESSOR-73176

   Superior technology
   Диспанзер за ладна и топла вода со компресор
   Бела боја
   Моќност на ладење 90W
   Моќност на греење 420W
   Брзина за загревање вода 5л/ч до 85 степени
   2л/ч под 10 степени
   Резервоар за толла вода 0.95л направен од Инокс
   Резервоар за ладна вода 2-3л направен од полипропилен
   Димензии 32x32x88 цм

  ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ

 • Метална подлога за садови за готвење на индукциска плотна-WHIRLPOOL WPRO

  Код за нарачка: WHIRLPOOL WPRO-55063

  -да може да се користи секаков тип на садови на индукција
  - 484000008543

 • Крпа за уред за чистење на подови Xiaomi Deerma

  Код за нарачка: Xiaomi Deerma Cleaning Cloth-12383

  Крпа за уред за чистење на подови

 • Држач за хартија со 3 нивоа

  Со овој едноставен и практичен држач на едно место ќе Ви бидат кујнските бришачи, алуминиумската фолија и целофанот.

  Димензии: 38,5x19x7,5cm

 • Сет од 6 флексибилни силиконски капаци
  Флексибилни силиконски капаци кои лесно се прилагодуваат на секој сад со димензии од 7 до 29cm
  Изработени од висококвалитетен силикон погоден за чување храна
  Не ја загадува животната средина
 • Диспанзер за вода
  Диспанзер за вода со универзален приклучок за сите видови шишиња балони
  Се полни преку USB
  Со едно полнење може да наточите 80 до 100 литри вода
  Црево од медицински силикон
  Цевка од не'рѓосувачки челик која се ротира за 360 степени
  Може да испушта дози од 300ml и 1l
  Исклучително тивка работа
  6 месеци гаранција
   
 • Држач и диспанзер за паста

   

  Држач за 4 четки за заби со заштитен капак
  Автоматско испуштање на паста без вишоци
  Две магнетизирани чаши во држачот

 • Рачна машина за шиење
  Рачна машина за шиење  која е одличен избор за моментално поправање на Вашата облека
  Лесна и еднсотавна за употреба
  Работи на батерии x4 AA
  Идеална за домаќинства, канцеларии, студенти и креативни работници
  Димензии: 15.3x12.5x6.8 cm
   
 • Електричен уништувач за комарци со течност + 1 полнење течност гратис
  Уништувач на комарци за во струја со вклучено едно полнење течност против комарци + едно полнење гратис.
  Времетраење на едно полнење: 300 часови
  Волжата: 6W
  Радиус на емитување: 1.2 метри
 • СЕТ - Dust Daddy + Spin duster
  Dust Daddy - Универзален додаток за правосмукалка
  Вакуумскиот додаток е погоден за повеќето стандардни црева од правосмукалки. Делот може да се отстрани за да се подесат цревата на помали или поголеми.
  Употреба: Овој додаток е флексибилен, лесно можеме да го исчистите било кое место каде што другите додатоци не можат да дофатат без да поместува ништо, има повеќе од 30 сламки кои гарантираат дека целата прашина ќе биде вшмукана
  Spin Duster - Електричен чистач на прашина
  Електричен уред за чистење на Вашиот дом со рачка која ротира до 180º
  Уредот работи на батерии 3 X AA (не се вклучени  во производот)
  2 четки со различни големини
  Продолжетокот може да се испружи до 1м