• Сталажа за чевли на 3 нивоа од бамбусово дрво

  Код: Сталажа за чевли - Б2021-04

  Светло кафеана, функционална сталажа за чевли, изработена од бамбусово дрво.

  Практична, се собира по потреба, и не зафаќа голем простор.

   

  Димензии: 70 х 39 х 25cm

   

 • Подвижна сталажа со 6 полици од бамбусово дрво

  Код: Сталажа - Б2021-07

  Подвижна сталажа со 4 ротирачки тркала.

  Оваа сталажа е со 6 од кои 4 полици се распоредени по страните на сталажата и по една на врвот и една голема на основата.

  Со тоа што има ротирачки тркала лесно можете да ја преместувате каде сакате по потреба.

  Висококвалитетна изработка од најцврстото гигантско бамбусово дрво.

   

  Димензии: 87х63х28cm

   

 • Сталажа за облека со фиоки од бамбусово дрво

  Код: Сталажа за облека - Б2021-17

  Исклучително функционална сталажа за облека со фиоки, изработена од најцврстото гигантско бамбусово дрво.

  Сталажата има една централна шипка за закачување на поединечни закачалки, две фиоки на долниот дел и по 3 посебни закачалки од двете нејзини страни.

  Може да се постави во предсобје, во спална, во детска соба или каде и да било на друго место кое Ви одговара.

   

  Димензии: 170x42x30cm

   

 • Сталажа за чевли на 3 нивоа од бамбусово дрво - темно кафена

  Код: Сталажа за чевли - Б2021-03

  Светло кафеана, функционална сталажа за чевли, изработена од бамбусово дрво.

  Практична, се собира по потреба, и не зафаќа голем простор.

   

  Димензии: 70 х 39 х 25cm

   

 • Метална закачалка со полици 170x60x35cm

  Код: Закачалка со полици - 2021-126 - бронза

  Практична и фунцкионална метална закачалка со полици.

  Погодна за сите простории во домот.

  Закачалката има 2 хоризонтални полици на долниот дел, 4 двојни вертикални закачалки во средишниот дел и една централна шипка за закчување на поединечни закачалки во горниот дел.

   

  Димензии: 170x60x35cm

   

 • Вертикален организер за облека 50x48x29cm

  Вертикален организер - 2021-14 тегет

  Практичен вертикален организер за облека.

  Складираната облека во него е заштитена и безбедна, благодарение на изработката од водоотпорен материјал.

  Обезбедува брза организација на облеката.

  Организерот има рачки со кој транспорот е брз и лесен.

  Може да го користите за складирање на Вашата сезонска облека, при преселби или патувања.

  Димензии: 50 x 48 x 29cm

 • Сталажа за облека со тркалца

  Код: Сталажа за облека со тркалца - 5803-1

  Kвалитетен комбиниран штендер со тркала и опција за телескопско поддесување на висината, со кој облеката ќе ви биде секогаш на дофат, а може и да ја возите низ домот.

  Димензии:

  Висина: 78-140 cm

  Ширина: 73.5 cm
  Постоље: 68 x 42 cm

 • Сталажа за облека, двојна со тркалца

  Код: Сталажа за облека - 6802

  Kвалитетен двоен штендер со тркала и опција за телескопско поддесување на висината, со кој облеката ќе ви биде секогаш на дофат, а истиот е лесно и брзо може да го пренесете во домот благодарение на тркалцата.

  Покрај како штендер може да се користи и како сушара за алишта, изработен е од високо квалитетни материјали и лесно се склопува и расклопува.

   

  Димензии:

   

  Висина: 90-152 cm
  Ширина: 42 cm

 • КОМБО СЕТ Чевларник + столче на расклопување

  Практично столче на расклопување со димензии 40x40x45cm + Чевларник со капацитет од 10 пара чевли со димензии 80x48x30cm

  Код за нарачка: SP035 столче + OH30 чевларник

 • Организер за облека - 60x43x35cm

  Код: Организер за облека - 2021-13 - тегет

  Практичен хоризонтален организер за облека.

  Складираната облека во него е заштитена и безбедна, благодарение на изработката од водоотпорен материјал.

  Обезбедува брза организација на облеката.

  Организерот има рачки со кој транспорот е брз и лесен.

  Може да го користите за складирање на Вашата сезонска облека, при преселби или патувања.

  Димензии: 60 x 43 x 35cm

 • Сталажа за саксии

  Код: Сталажа за саксии - ЗЊ193А

  Оваа прекрасна сталажа за цвеќе за повеќе црепови сигурно ќе ви се уклопи во вашиот дом или тераса. Сталажата е изработена од материјал (Wood plastic board)што не ја загадува околината, материјалот е многу лесен, еластичен и водоотпорен.


  Димензии:
  105х40х36см

 • Сталажа за сушење садови - модел W

  Код: Сталажа за сушење садови - 2020-113 

  Практична сталажа за садови со дрвени страници.

   

  Со две нивоа за садови, плус еден дел за прибор за јадење од едната страна, и уште еден дел за чаши од другата страна на сталажата.

   

  Димензија: 26.5 x 34.5 x 65.5 cm

 • Метална аголна сталажа - М

  Код: Метална аголна сталажа - С128

  Повеќенаменска метална сталажа

  Димензии

  Висина: 57 см
  Ширина: 29 см
  Должина: 23 см

 • Пренослив организер

  Код: Пренослив организер - 2021-87

  Повеќенаменски, правоаголен пренослив организер.

  Можете да го употребувате во вашиот дом, викендичка, канцеларија во багажникот од автомобилот и каде уште не.

  Изработен од висококвалитетно водотпорно платно, со три големи прегради во средината и две мали прегради од надворешната страна. Има и две рачки за носење на горните делови од двете страни.

   

  Димензии: 70 x 40 x 36 cm

 • Организер за на ѕид со држач за пешкир

  Код: Организер за на ѕид - 2020-57

  Пластичен организер за на ѕид изработен од висококвалитетна пластика, која гарантира долготрајност.

  Организерот е мултифункционален и е совршен за максимална подреденост и организираност во вашите бањи.

  Со него нередот ќе биде минато.

  Составен е од складирачка кутија со прегради, две чаши, 2 држачи за 4 четки за заби, 4 закачалки и дел за крпа.

  Издрвлив е на голема тежина.

  Складирачката кутија е составена од два дела, така делот каде се сместени ваште работи има систем за цадење и обезбедува истите да се на суво.


  Материјал: Висококвалитетна пластика
  Димензии: 33 х 20 х 10cm
  Чаши со дијаметар од 7,5 cm

 • Сталажа за сушење садови

  Код: Сталажа за сушење садови - 8051

  Метална сталажа за садови.


  Димензии:

  Висина: 38 см

  Должина: 43 см

  Ширина: 25 см

   

 • Мултифункциска сталажа за бања

  Код: Мултифункциска сталажа за бања - 2020-73/FB-53

  Иновативна сталажа/организер за поставување на ѕид.

  Се состои од закачалки, држач за крпа и комора која може да се постави и право и во агол.

  Може да се користи во бања, во кујна, во фризерски и козметички салони и секаде каде Ви е потребна.

 • Сталажа за над WC школка - Модел Р

  Код: Сталажа за над WC школка - 2020-64

  Металната сталажа за над WC шоља, за максимално искористување и организација на просторот во вашите бањи.

  Долготрајна и издржлива.


  Материјал: Метален профил.
  Димензии: 50 х 26 х 115cm

 • Метална сталажа со тркалца

  Код: Сталажа со тркалца - МЈ-1003

  Мултинаменска подвижна метална сталажа на 3 нивоа со тркалца.

  Идеална складирање на овошје, зеленчук и останати намирници.

  А благодарение на вградените тркалца може да ја користите во било кој дел од домот.

  Димензии
  Висина: 63 см
  Должина: 37,5 см
  Ширина: 24 см

 • Метална аголна сталажа - С127

  Код: Метална аголна сталажа - С127

  Повеќенаменска метална сталажа со триаголна форма, исклучително практична посебно доколку сакате да ја поставите во агол.

  Димензии
  Висина: 35 см
  Ширина: 29 см
  Должина: 23 см