Комплет MONACO Luxe - кафена

11990 ден. 5990 ден.
   Едноставноста на „Bauhaus“ дизајнот и неговиот елегантен, лесен и модерен стил директно се преточува во ТВ комодата и клуб масата Monaco Luxe LK-B2. Отворените полици овозможуваат лесен и едноставен пристап, додека двете фиоки со кафена боја обезбедуваат функционалност и можност за одлична организација на бројни предмети во дневната соба.
   Спојот на елеганција и практичност е главна карактеристика на ова парче мебел кое со сигурност може да го најде своето место во секој дом.

Материјал: Оплеменета иверица 16mm
Димензии на клуб маса: 90х38х50cm
Димензии на ТВ комода: 160x45x35cm
Димензија на полици за на ѕид: 40х10cm
Брзо и едноставно склопување за помалку од 20 минути
Потребен алат за склопување : чекан и шрафцигер(крстач)
Македонско производство
Количина:

ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ

Зачленете се во Попуст клубот на akcija.com.mk и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на akcija.com.mk.

ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Back to top