Биро за на ѕид SPACE Антрацит

3490 ден. 1490 ден.
 Ограничениот простор не значи дека не можете да имате ефикасен и организиран дом.
 Бирото Space, кое брзо и лесно се монтира на ѕид е наједноставното, но и најдоброто решение за овој проблем. Може да се постави во речиси секоја соба, да се користи како работна повшина, па дури и како платформа за поставување на вашиот телевизор.
 Брзото и едноставно склопување ја комплетира целосната слика за ова мултипрактично биро со уникатен и примамлив дизајн.

Димензии: 102,4 х 63,2 х 15cm ( детален приказ на фотографијата)
Брзо и едноставно склопување за помалку од 20 минути по елемент.
Потребен алат за склопување: чекан и шрафцигер (крстач)
Македонско производство.
Изработено од висококвалитетна оплеменета иверица 16mm.
Количина:

ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ

Зачленете се во Попуст клубот на akcija.com.mk и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на akcija.com.mk.

ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Back to top