Биро SIMPLE S-B1

3590 ден. 1790 ден.

 

➡ Работна површина: 103 х 50 цм
➡ Висина: 75,6 цм
➡ Корпус: Оплеменета Иверица 16mm.
➡ Боја: бела
 Брзо и едноставно склопување за помалце од 20min.
 Потребен Алат за склопување : Чекан и Штрафцигер(крстач)
Македонско производство
Количина:

ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ

Зачленете се во Попуст клубот на akcija.com.mk и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на akcija.com.mk.

ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Back to top