• Зголемувач на екран за мобилен телефон 12инчи

  Код за нарачка: Зголемувач на екран за мобилен телефон 12инчи

  Засилувач на екран на мобилни телефони е со креативен дизајн.

  Држачот за мобилен телефон и објективот на засилувачот може да се користат одделно и може да се преклопат. 

  Објективот е со висока дефиниција против сини зраци, што значително ја подобрува прегледноста  на екранот, овозможувајќи им на корисниците подобро визуелно уживање!

  Димензија на леќата: 12" (25x14cm)

  Димензија на држачот: 12.8x8.4x2cm

 • Bluetooth караоке звучник LN-32

  Код за нарачка: Bluetooth караоке звучник LN-32

  Поврзување: Bluetooth, USB

  Подржува мемориска картичка

  Вграден микрофон

  Моќност: 5W * 1 саат континуирана работа: 2--3 hours 1 + 1 TWS

  Капацитет на батерија: 1200mAh rechargeable lithium battery

  Димензии: 23.3x15.5x11cm

 • Smart ранец за лаптоп сив

  Код за нарачка: Smart ранец за лаптоп сив

  Димензии: 28x14x50cm

  ☛ Овој ранец е дизајниран против кражба. Друга карактеристика на дизајнот е тоа што не можете да ЗАБОРАВИТЕ да го затворите патентот на главната преграда.
  ☛ Иновативен дел за лаптоп - се вклопуваат големини на лаптопи до 15,6 инчи дисплеј. Задниот дел се отвора под агол од 180° како куфер за да Ви овозможи да се организирате ефикасно. Закачалки за слушалки, USB кабли итн без заплеткување. Обезбедена преграда за очила за сонце со заштита од удари. Џеб за картичка на рамениците, посебни организатори за документи, хард дискови, полнач за лаптоп, пенкала, телефони и полначи.
  ☛ Надворешно USB слот со вграден кабел за полнење, без вклучена батерија, потребен Ви е power-bank за да го наполните уредот.
  ☛ Овој ранец за жени/мажи е направен од издржлив водоотпорен и отпорен на прашина.
  ☛ Безбеден ранец за пешачење во текот на ноќта, има рефлективна лента на предниот дел, со висока видливост до 100 метри.

 • Smart ранец за лаптоп црн

  Код за нарачка: Smart ранец за лаптоп црн

  Димензии: 28x14x50cm

  ☛ Овој ранец е дизајниран против кражба. Друга карактеристика на дизајнот е тоа што не можете да ЗАБОРАВИТЕ да го затворите патентот на главната преграда.
  ☛ Иновативен дел за лаптоп - се вклопуваат големини на лаптопи до 15,6 инчи дисплеј. Задниот дел се отвора под агол од 180° како куфер за да Ви овозможи да се организирате ефикасно. Закачалки за слушалки, USB кабли итн без заплеткување. Обезбедена преграда за очила за сонце со заштита од удари. Џеб за картичка на рамениците, посебни организатори за документи, хард дискови, полнач за лаптоп, пенкала, телефони и полначи.
  ☛ Надворешно USB слот со вграден кабел за полнење, без вклучена батерија, потребен Ви е power-bank за да го наполните уредот.
  ☛ Овој ранец за жени/мажи е направен од издржлив водоотпорен и отпорен на прашина.
  ☛ Безбеден ранец за пешачење во текот на ноќта, има рефлективна лента на предниот дел, со висока видливост до 100 метри.

 • Redmi Smart Band Pro Black

  Код за нарачка: Redmi Smart Band Pro Black BHR5501GL

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА


  • 50+ band faces
  • 110+ Fitness modes
  • Up to 14 days typical usage
  • 5ATM water resistant
  • 24-hour Heart Rate monitoring & SPo2 tracking
  • Magnetic charging

  Dimensions*
  Height: 42.05mm
  Width: 24.45mm
  Thickness: 10.15mm
  Net weight: 15g
  *Height, width and thickness dimensions exclude the strap and protrusions
  Material: 2.5D tempered glass and Polycaprolactam, glass fiber reinforced
  Strap Adjustable length: 130-220mm
  Display: 1.47“ AMOLED Touch, 194*368, 282PPi, 100% NTSC, up to 450nits brightness (adjustable in 5 levels, or auto brightness)
  Sensors: 6-axis sensor: low power-consumption 3-axis accelerometer and 3-axis gyroscope, PPG heart rate, Light sensor
  Battery: 200mAh Li-Po, up to 20 days under power saving mode, or 14 days typical usage mode
  Waterproof: Up to 5ATM
  Bluetooth 5.0, CPU: Apollo 3.5
  Supported system: Android 6.0 later or iOS 10.0 or later

 • Xiaomi Watch S1 Active GL Ocean Blue

  Код за нарачка: Xiaomi Watch S1 Active GL Ocean Blue BHR5467GL

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Sensors: Heart rate sensor (with blood oxygen sensor), accelerometer, gyroscope, geomagnetic sensor, atmospheric sensor, ambient light sensor
  Dimensions: 46.5x47.3x11mm (not including the strap and local protrusions)
  Satellite positioning systems: GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS
  Frame: Glass fibre-reinforced polyamide
  Battery capacity: 470mAh
  Display: 1.43" AMOLED display
  Water resistance rating: 5 ATM
  Resolution: 466x466
  Operating temperature: -10℃-45℃
  Strap: White silicone, black and blue TPU
  system language: English, German, Italian, French, Spanish, Japanese, Korean, Dutch, Portuguese, Turkish, Polish, Ukrainian, Romanian, Czech, Greek, Russian, Thai, Vietnamese, Brazilian Portuguese, Indonesian, Traditional Chinese, Swedish, Finnish, Norwegian, Danish
  Adjustable length: 160-220mm
  Compatible with: Android 6.0 or iOS 10.0 and above
  Wireless connection: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz, Bluetooth 5.2

 • Redmi Watch 2 Lite GL (Blue)

  Код за нарачка: Redmi Watch 2 Lite GL (Blue) BHR5440GL

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  • 100+ фитнес режими
  • 24 часовно следење на срцевиот ритам
  • Mери кислород во крвта
  • Боја: Сина
  • Димензии:41.2mm x 35.3mm x 10.7mm
  • Тежина: 35g
  • Екран: 1.55" square & thin-film transistor(TFT) резолуција:320*360
  • Сензори: Optical heart rate sensor, accelerometer, gyroscope, electronic compassGPS/GLONASS/Galileo/BeiDou
  • Батерија: 262 mAh Приклучок за полнење:магнетско полнење
  • Траење на батерија:10 дена типично,5 дена heavy usage mode
  • Спецификации:Waterproof level: 5 ATM*Wireless connection: Bluetooth 5.0 (Bluetooth Low Energy)
  • Поддржани оперативни системи: Android 6.0+/OS 10.0+ge

 • Redmi Watch 2 Lite GL (Ivory)

  Код за нарачка: Redmi Watch 2 Lite GL (Ivory) BHR5439GL

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  • 100+ фитнес режими
  • 24 часовно следење на срцевиот ритам
  • Mери кислород во крвта
  • Боја: Крем
  • Димензии:41.2mm x 35.3mm x 10.7mm
  • Тежина: 35g
  • Екран: 1.55" square & thin-film transistor(TFT) резолуција:320*360
  • Сензори: Optical heart rate sensor, accelerometer, gyroscope, electronic compassGPS/GLONASS/Galileo/BeiDou
  • Батерија: 262 mAh Приклучок за полнење:магнетско полнење
  • Траење на батерија:10 дена типично,5 дена heavy usage mode
  • Спецификации:Waterproof level: 5 ATM*Wireless connection: Bluetooth 5.0 (Bluetooth Low Energy)
  • Поддржани оперативни системи: Android 6.0+/OS 10.0+ge

 • Redmi Watch 2 Lite GL (Black)

  Код за нарачка: Redmi Watch 2 Lite GL (Black) BHR5436GL

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  • 100+ фитнес режими
  • 24 часовно следење на срцевиот ритам
  • Mери кислород во крвта
  • Боја: Црна
  • Димензии:41.2mm x 35.3mm x 10.7mm
  • Тежина: 35g
  • Екран: 1.55" square & thin-film transistor(TFT) резолуција:320*360
  • Сензори: Optical heart rate sensor, accelerometer, gyroscope, electronic compassGPS/GLONASS/Galileo/BeiDou
  • Батерија: 262 mAh Приклучок за полнење:магнетско полнење
  • Траење на батерија:10 дена типично,5 дена heavy usage mode
  • Спецификации:Waterproof level: 5 ATM*Wireless connection: Bluetooth 5.0 (Bluetooth Low Energy)
  • Поддржани оперативни системи: Android 6.0+/OS 10.0+ge

 • Xiaomi Watch S1 Active GL Moon White

  Код за нарачка: Xiaomi Watch S1 Active GL Moon White BHR5381GL

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Sensors: Heart rate sensor (with blood oxygen sensor), accelerometer, gyroscope, geomagnetic sensor, atmospheric sensor, ambient light sensor
  Dimensions: 46.5x47.3x11mm (not including the strap and local protrusions)
  Satellite positioning systems: GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS
  Frame: Glass fibre-reinforced polyamide
  Battery capacity: 470mAh
  Display: 1.43" AMOLED display
  Water resistance rating: 5 ATM
  Resolution: 466x466
  Operating temperature: -10℃-45℃
  Strap: White silicone, black and blue TPU
  system language: English, German, Italian, French, Spanish, Japanese, Korean, Dutch, Portuguese, Turkish, Polish, Ukrainian, Romanian, Czech, Greek, Russian, Thai, Vietnamese, Brazilian Portuguese, Indonesian, Traditional Chinese, Swedish, Finnish, Norwegian, Danish
  Adjustable length: 160-220mm
  Compatible with: Android 6.0 or iOS 10.0 and above
  Wireless connection: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz, Bluetooth 5.2

 • Fitbit Charge 2 Black Silver L

  Код за нарачка: Fitbit Charge 2 Black Silver L FB407SBKL-EU

  PurePulse® Heart Rate
  All day activity tracking
  Auto Sleep Tracking
  Reminders to move
  SmartTrack™ - Auto Exercise Recognition
  Call, Text & Calendar Alerts
  Cardio Fitness Level
  Up to 5 days battery life

 • SmartWatch VIVAX Life FIT Grey

  Код за нарачка: SmartWatch VIVAX Life FIT Grey - 0001186212


  Екран:1.4" (3.5cm) IPS
  Резолуција:240 x 240p
  Батерија:160mAh
  Водоотпорен:IP68
  Heart rate sensors
  Sleep monitoring
  Body temperature monitoring 24/7
  Тајмер
  Нотификации
  Пораки
  Bluetooth поврзување

 • SmartWatch VIVAX Life FIT Gold

  Код за нарачка: SmartWatch VIVAX Life FIT Gold - 0001186215


  Екран:1.4" (3.5cm) IPS
  Резолуција:240 x 240p
  Батерија:160mAh
  Водоотпорен:IP68
  Heart rate sensors
  Sleep monitoring
  Body temperature monitoring 24/7
  Тајмер
  Нотификации
  Пораки
  Bluetooth поврзување

 • SmartWatch VIVAX Life FIT Black

  Код за нарачка: SmartWatch VIVAX Life FIT Black - 0001176268


  Екран:1.4" (3.5cm) IPS
  Резолуција:240 x 240p
  Батерија:160mAh
  Водоотпорен:IP68
  Heart rate sensors
  Sleep monitoring
  Body temperature monitoring 24/7
  Тајмер
  Нотификации
  Пораки
  Bluetooth поврзување

 • Биро ДЕНВЕР 176 + Лаптоп HP 15S-EQ1073NIA + ПОДАРОК Bluetooth звучник CLICK BS-R-L

  Код за нарачка: Биро ДЕНВЕР 176 + Лаптоп HP 15S-EQ1073NIA + ПОДАРОК Bluetooth звучник

  ДЕНВЕР 176 - MK20-01-17
  Димензии: 60x90cm
  Висина: 75cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
  Метална конструкција


  HP 15S-EQ1073NIA 39.6 cm (15.6-inch) FHD (1920 x 1080) дисплеј
  Процесор AMD Athlon ™ Silver 3050U processor (base frequency 2.3 GHz, maximum up to 3.2 GHz, 4 MB L3 cache, 2 cores, 2 threads) 
  Графичка вградена AMD Radeon
   Рам Меморија 4-GB RAM DDR4-2400 MHz (1 x 4 GB)
   Диск 256-GB PCIe® NVMe SSD ™ M.2
   Бои 45% NTSC
  3-клеточна литиум-јонска батерија (41 Whr)
  Поддржува брзо полнење на батеријата: околу 50% за 45 минути 6


  Click BS-R-L Bluetooth звучник
  Моќност: 3W
  Bluetooth 3.0
  Звучник: 2"
  Фреквенција: 70 Hz - 18 kHz
  SNR: 60 dB
  Ламба на допир
  6 различни бои
  Вграден микрофон со hands-free опција
  Репродукција од мемориска картичка
  Конектори:
  - Микро USB
  - AUX влез
  - слот за SD картичка
  Време на полнење: 2 - 2,5 часа
  Време на работа: +/- 8 часа
  Input: DC 5 V 100 mAh
  Интегрирана батерија: 3,7 V/1800 mAh
  Промена на јачината на светлото со допир - 3 јачини
  Опсег на работна температура: -10 до +40 °C
  Пречник на долниот дел: 95 mm
  Висина: 122 mm

 • Лаптоп HP 15S-EQ1073NIA + ПОДАРОК Bluetooth звучник CLICK BS-R-L

  Код за нарачка: Лаптоп HP 15S-EQ1073NIA + ПОДАРОК Bluetooth звучник CLICK BS-R-L


  HP 15S-EQ1073NIA 39.6 cm (15.6-inch) FHD (1920 x 1080) дисплеј
  Процесор AMD Athlon ™ Silver 3050U processor (base frequency 2.3 GHz, maximum up to 3.2 GHz, 4 MB L3 cache, 2 cores, 2 threads) 
  Графичка вградена AMD Radeon
   Рам Меморија 4-GB RAM DDR4-2400 MHz (1 x 4 GB)
   Диск 256-GB PCIe® NVMe SSD ™ M.2
   Бои 45% NTSC
  3-клеточна литиум-јонска батерија (41 Whr)
  Поддржува брзо полнење на батеријата: околу 50% за 45 минути 6


  Click BS-R-L Bluetooth звучник
  Моќност: 3W
  Bluetooth 3.0
  Звучник: 2"
  Фреквенција: 70 Hz - 18 kHz
  SNR: 60 dB
  Ламба на допир
  6 различни бои
  Вграден микрофон со hands-free опција
  Репродукција од мемориска картичка
  Конектори:
  - Микро USB
  - AUX влез
  - слот за SD картичка
  Време на полнење: 2 - 2,5 часа
  Време на работа: +/- 8 часа
  Input: DC 5 V 100 mAh
  Интегрирана батерија: 3,7 V/1800 mAh
  Промена на јачината на светлото со допир - 3 јачини
  Опсег на работна температура: -10 до +40 °C
  Пречник на долниот дел: 95 mm
  Висина: 122 mm

 • Navee N65 Електричен Тротинет

  Код за нарачка: Navee N65 Електричен Тротинет 484867

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Ви го претставуваме новиот модел NAVEE N65 електричен тротинет на преклоп кој се карактеризира со високи перформанси и нуди незаборавно искуство во возењето.
  Тротинетот може да се пофали со нов, иновативен начин на преклоп(двоен) кој овозможува брзо и едноставно склопување и расклопување. Рачките на тротинетот се исто така расклопливи.
  Опремен е со 10 инчни off-road гуми кои поради оваа големина нудат уште подобра апсорпција на ударите и помали вибрации при возењето. Широки се 7.6 центиметри и со тоа овозможуваат дополнителна стабилност и удобно возење. Тротинетот е изработен од легура од магнезиум со ширина 17 цм и е обложен со високо еластична, анти-лизгачка подлога.
  Рачките се карактеризираат со ергономски изглед и се изработени од TPE материјал.
  Со цел да овозможи висока стабилности и беспрекорни перформанси, тротинетот е опремен со висококвалитетен brushless мотор од 500 W кој лесно ќе го движи на угорнини до 25%. N65 користи дизајн со двојни кочници и може да се пофали со предна E-ABS и задна диск кочница.
  Опремен е со литиумска батерија од 48V 12,5Ah со BMS систем која овозможува автономија до максимални 65 километри*. Поради сигурност во сообраќајот брзината е ограничена на 25км/ч а достапни се 3 начини на работа.
  Тротинетот е опремен и со предно и задно светло што овозможува сигурно возење и во ноќните часови, додека пак екранот овозможува пратење на брзината, статус на батерија и слично. Статистиките и податоците може исто така да ги најдете и на апликацијата.
  Тротинетот издржува максимална носивост до 120 килограми.
  Напомена : Не користете го тротинетот за возење по дожд.
  Не возете го по водена или каллива површина.
  Пред секое возење добро проверете го. Ако воочите недостиг на некој дел, оштетување, испразнети гуми или недоволен капацитет на батерија не возете го. Со цел да избегнете оштетување предизвикано од вода, за време на чистењето секогаш гледајте тротинетот да е исклучен, полначот исто така да е исклучен.
  Никогаш не чистете го тротинетот по силен млаз или силен притисок на вода, бензин или друго корозивно хемиско средство.
  Не оставајте го тротинетот подолго време на сончева светлина.
  Редовно проверувајте ги кочниците и редовно сервисирајте ги, во согласност со упатството.

  СПЕЦИФИКАЦИИ:
  Бренд: Nave
  Модел: N65
  Материјал: алуминиумска легура
  Поврзување: Bluetooth
  Напредни Функции:
  - мотор од 500W
  - нагорнини до 25%
  - максимална носивост до 120 кг
  - електронска и диск кочница
  Сертификат За Отпорност На Вода И Прашина IPX4
  Батерија: 48V 12.5A, време на полнење до 7 часа
  Димензии:
  - склопен 121 x 20,5 x 46цм
  - расклопен 119 x 51 x 122


 • ADO A26 Електричен Велосипед - Црн

  Код за нарачка: ADO A26 Електричен Велосипед - Црн

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Бренд: ADO
  Модел: A26
  Боја: Црна
  Моќ: 500W, брзина до 25 км/ч,
  Батерија: 12.5Ah, автономија до 70 км,
  Димензии И Тежина: 17800x 700x 1000 мм, 21кг

 • ADO D30C Електричен Велосипед - Silver

  Код за нарачка: ADO D30C Електричен Велосипед - Silver

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Бренд: ADO
  Модел: D30C (City)
  Материјал На Куќиштето: Алуминиумска легура
  Функции: 
  - Мотор 250W 42Nm
  - до 25km/h
  - G drive 2.0
  - Гуми 27.5"
  - Предни и задни хидраулични кочници
  - Предни подесиви амортизери
  Батерија 36V 10.4Ah, време на полнење 6-7 часа
  Димензии И Тежина: 1800x640x1100мм, 22кг

 • ADO D30C Електричен Велосипед - Темно сив

  Код за нарачка: ADO D30C Електричен Велосипед - Темно сив

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Бренд: ADO
  Модел: D30C (City)
  Материјал На Куќиштето: Алуминиумска легура
  Функции: 
  - Мотор 250W 42Nm
  - до 25km/h
  - G drive 2.0
  - Гуми 27.5"
  - Предни и задни хидраулични кочници
  - Предни подесиви амортизери
  Батерија 36V 10.4Ah, време на полнење 6-7 часа
  Димензии И Тежина: 1800x640x1100мм, 22кг