• Гејмерски сет тастатура + глувче + слушалки + пад Fury Thunderstreak 3.0 4IN1
  Код за нарачка: Fury Thunderstreak 3.0 4IN1
   
  MOUSE
  Sensor: OPTICAL [4000DPI]
  Resolution range: 800 - 4000 DPI
  Number of buttons: 6
  Backlight: YES [MULTICOLORED]
  Cable length: 180CM
  Dimensions: 126 × 63 × 40 MM
   
  KEYBOARD
  Number of keys: 104
  Key mechanism: MEMBRANE
  Profile: HIGH
  Backlight: YES [MULTICOLORED]
  Anti-Ghosthing: YES
  Multimedia keys: YES[12]
  Cable length: 180CM
  Dimensions: 450×170×27 MM
   
  HEADSET
  Speaker dynamics: 105db
  Frequency response: 20-20000HZ
  Connectore: 2 X 3.5MM MINI-JACK
  Microphone: YES
  Microphone sensitivity: -56DB
  Cable lenght: 180CM
   
  MOUSEPAD
  Surface material: FABRIC
  Substrate material: RUBBER
  Profile: LOW
  Surface type: SPEED
  Dimensions: 320 X 240MM
   
  6 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА
 • Earphones Xiaomi Redmi Airdots 2 TWS Black
  Најнов модел Airdots 2ра генерација
  Тежина на една слушалка - приближно 4.1 g
  Траење на батериите во повик 4 hours
  Капацитет на батерија на една слушалка 43mAh
  Капацитет на батеријата на полначот 300mAh
  Полнење - приближно 1.5 час
  Полнење на кутијата за полнење - приближно 2 часа
  Bluetooth 5.0
  Тежина на кутија за полнење - приближно 35.4 g
  Траење на батеријата на кутијата за полнење - приближно 12 часа
  Димензии на слушалките - 26.65 x 16.4 x 21.6 mm
  Димензии на кутијата за полнење - 62 × 40 × 27.2mm
  Опсег на функционирање - 10 метри (доколку нема препреки)
  Bluetooth protocol - AVRCP / HSP / HFP / A2DP
   
  6 месеци гаранција
 • bluetooth слушалки BHL2BL Click BH-L2-BL
  Одлични Bluetooth слушалки со пречник на звучници од 40 mm
  Опсег од 20 Hz до 20 kHz
  Батеријата овозможува користење до 10 часа
  Импеданса на микрофон од 2,2 kΩ
   
  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
 • Слушалки White Shark Gaming Jaguar 7.1 surround
  Код за нарачка: White Shark Gaming Jaguar 7.1
   
  CRYSTAL CLEAR AUDIO & CHAT
  High precision 50mm premium drivers for great virtual 7.1 sound and high-sensitivity mic for in-game and online chat.
   
  FLEXIBLE & COMFORTABLE FIT
  The suspension style headband automatically conforms to the user’s head and is designed for comfort during long periods of use. The memory foam ear cups seal out unwanted noises, yet fit very ergonomically around the ears.
   
  LIGHTING EFFECT
  White LED light makes better and stronger gaming feel.
   
  BRAIDED CABLE
  Thick durable cable.
   
  7.1 SOUND SYSTEM
   
  Mic: Plastic / Eco leather
  Mute button
  Microphone sensitivity: -42 dB ± 3dB
  Mic impedance: 2200 Ohm
  Orientation: Omnidirectional
  Mic dimension: 6mm x 5mm
  Sensitivity: 104 dB ± 3dB
  Impedance: 32 Ohm
  Frequency range: 20Hz - 20kHz
  Speaker size: 50mm
  Type: Gaming headset
  Interface: USB 2.0
  Lighting: White
  Braided cable
  Cable length: 2.3m
  Color: Black/Silver
   
  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
 • Bluetooth слушалка GMB BTHS-07 class II V4.1
  Bluetooth слушалка за повици
  Компатибилна со повеќето телефони, компјутери и таблети кои поддржуваат Bluetooth функција
  Контрола со едно копче: сите функции само со еден допир
  Долготрајна батерија - до 120 часа во мирување и 4 часа зборување
  Опсег до 10 метри
   
  Спецификации: 
  Стандард: Bluetooth v.4.1, Class 2
  Рејтинг на моќност: 
  Време на зборување/работа во мирување: до 4 часа/до 120 часа; 90 дена ако не е поврзано со Bluetooth
  Време на полнење: до 1.5 часа
  Батерија: 55 mAh Li-Polymer
  Тежнина: 6.5 грама
  Димензии: 20 x 10 x 4 mm
   
  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
 • Bluetooth слушалки GMB BHP-BER-W Stereo Berlin White
  Bluetooth стерео слушалки со вграден микрофон
  Напредна DSP технологија за намалување на надворешни звуци
  10 чара траење на батеријата
  До 250 часа траење на батеријата во мирување
  Автоматски ја исклучува музиката при дојдовни повици
  Мултифункциско копче, контрола на јачина на звук и индикатор за празна батерија
  Гласовни известувања
  Адаптибилни
   
  Технички спецификации
  Bluetooth v.3.0 + EDR
  max 5 dB
  HSP, HFP, A2DP and AVRCP
  320 mAh Li-ion battery
  Се полни за 3 часа
  Поврзаност до 10 метри на отворен простор
  Дијаметар на звучник: 40mm
  Фреквенција на звучник: 20 Hz - 20000 Hz
  Чувствителност: 93 dB
  Импеданса: 32 Ohm
  Микрофон: 360 степени повеќенасочен
  Влезна моќ: 5 V DC
  Димензии: 170x175x70mm
  Должина на USB кабел за полнење: 1m
  Нето тежина: 130g
   
  За користење ви е потребен телефон, лаптоп или PC со Bluetooth поддршка
  Apple уредите кои работат на IOS 6 или повисок ќе го прикажуваат нивото на батеријата на екранот
 • Безжични слушалки i7S TWS
  Компатибилни со Android и iOS уреди
  Импеданса: 32 оми
  Безжична верзија:5.0+EDR
  Чувствителност на микрофонот: 42Db
  Фреквенција: 2.40GHz
  Капацитет на батерија/база: 65MAH/950MAH
  Температурен распон на работа: -10 до 55 Целзиусови степени
  Влез: DC5V
  Функционалност на оддалеченост до 12m
  Издржливост на батерија при работа: 3-4 часа
  Време на полнење: 1-2 часа
  6 месеци гаранција
 • Genius HS-M320 White - 26851

   in-ear headphone

   3.5mm connection

   for tablets and smartphones

   In-line control Mic/One button for answering calls

 • Modecom MC-839 Volcano Sword
  Код за нарачка: Modecom MC-839 Volcano Sword - 26857
  Gaming Headset
  2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
   Comfortable construction
   The headphones are designed for maximum comfort of use
   High quality
   Soft and pleasant to the touch materials allow you to use the headphones for many hours without feeling tired
   The sound is clear and clean
   50 millimeter pickups maximize the pleasure of playing computer games
   Remote control on cable
   The sound volume control remote control is placed on a long 2.2 m long braided lead
   Adapter from 4-pin 3.5mm mini-Jack into 2x3.5 mm mini-Jack
   Adjustable microphone
   Built-in microphone allows you to conduct conversations during multimedia entertainment
   LED backlight
   The headphones not only offer good sound quality
   but also look good. LED backlight emphasize its gaming style
   S-MC-839-SWORD
 • Genius HS-M320 Black - 26850

  in-ear headphone

   3.5mm connection

   for tablets and smartphones

   In-line control Mic/One button for answering calls

 • Genius HS-M320 Green- 26852

   in-ear headphone

   3.5mm connection

   for tablets and smartphones

   In-line control Mic/One button for answering calls

 • SONY MDREX15LPB.AE - 29907

   Step-Up EX Series Earbud Headset

   black

   3 pairs of earbuds (S, M, L)

   Integrated microphone

   Fixed two-sided cord with AP remote for hands-free calls

   9mm driver units

   1.2m cable length

   3.5mm jack

   Frequency Response 8 - 22000 Hz

   Impedance 16 Ohm

   Sensitivity 100 Db

 • Philips TAUE100BK/00 - 30534

   In-Ear Headphones

   14.2 mm speaker driver for rich bass and clear sound

   neodymium speaker drivers

   ergonomic design

 • HP Earbuds Black Headset 150 X7B04AA - 10726

  Crisp, clear sound : Quality audio with powerful bass and treble amplifies your experience

  Takes calls with ease : Comes with an in-line microphone and an easy answer/end call button

  Fits just right : Comfortable, silicon material reduces surrounding noise so you can listen at lower volume levels

  Convenient travel companion. Long, flat, tangle-free cord

  Quality audio with powerful bass and treble amplifies your experience, Comfortable

 • Philips SHE1405BK/10 - 30131

  Headphones with mic

   Integrated microphone & call button

   3 interchangeable rubber ear caps for optimal fit in all ear

   Acoustic system: Semi-closed

   Magnet type: Neodymium

   Diaphragm: Mylar dome

   Impedance: 16 Ohm

   Maximum power input: 20 mW

   Sensitivity: 103 dB

   Speaker diameter: 8.6 mm

   Type: Dynamic

   Frequency response: 10 - 22 000 Hz

   Cable Connection: Two-parallel

   symmetric

   Cable length: 1.2 m

   Finishing of connector: Chrome plated

   Microphone: Built-in microphone

 • Philips PRO6305BK/00 Black - 30493

  Ergonomic in-ear headphones

   speaker 12,2 mm

   ready for Hi-Res Audio

   frequency range 8 - 40 kHz

   microphone with remote controls

   connector 3.5 mm jack

   in package 3 sizes of silicone caps

 • SONY MDREX15LPPI.AE - 30161

   Step-Up EX Series Earbud Headset

   Pink

   3 pairs of earbuds (S, M, L)

   Integrated microphone

   Fixed two-sided cord with AP remote for hands-free calls

   9mm driver units

   1.2m cable length

   3.5mm jack

   Frequency Response 8 - 22000 Hz

   Impedance 16 Ohm

   Sensitivity 100 Db

 • Philips TAH4205BK/00 Black - 30529

   Wireless on ear headphones with mic

   adjustable earshells and headband for optimal comfort

   remote control for handsfree calls and music

   32mm speaker drivers

   bold bass you can feel

   flat and inward folding design for easy portability

   battery up to 29 hours of playtime

   USB-C charging

 • SONY MDREX15APB.CE7 - 29859

   Step-Up EX Series Earbud Headset

   black

   3 pairs of earbuds (S, M, L)

   Integrated microphone

   Fixed two-sided cord with AP remote for hands-free calls

   9mm driver units

   1.2m cable length

   3.5mm jack

   Frequency Response 8 - 22000 Hz

   Impedance 16 Ohm

   Sensitivity 100 Db

 • Zipper Earphone with microphone Purple - 26619

  Style Zipper

  pin: 3.5mm pin

  Color: Purple

  BOX Packing