• Smart диспанзер за вода

  Код за нарачка: Smart диспанзер за вода

  Диспанзер за вода кој може да го одржува чист излезот за вода, овозможувајќи Ви да уживате во чиста и безбедна вода за пиење.
  Лесен и пренослив, можете да го користите во канцеларија, па дури и на излети, кампување и забави.
  Материјал: ABS
  Големина: околу 15x13,5см
  Должина на силиконското црево: околу 55 см
  Режим на напојување: USB
  Номинална моќност: 4W
  Номинална фреквенција: 5Hz
  Напон на литиумска батерија: DC3,7V
  Капацитет на батеријата: 1200 mAh
  Време на полнење: 3 часа
  Брзина на проток на вода: 6 секунди/шолја, 3L/мин
  Опсег на употреба: компатибилна со повеќето горни делови на шишиња за флаширана вода на пазарот
  Наполнете 3 часа пред првата употреба;
  Овој производ има вградена батерија и други електронски компоненти, не потопувајте го во вода

 • Уред за правење мини крофнички

  Код за нарачка: Уред за правење мини крофнички - PM80

  Димензија: Ø8.89cm x 18cm висина
  Материјал: Полипропилен и не'рѓосувачки челик
  Дозерот за крофни функционира рачно, лесно се притиска, но треба да ставите смеса во алатката пред да ја користите.

 • Мултифункционален сад за цедење со додатоци 6 во 1

  Код за нарачка: сад за цедење со додатоци 6 во 1 - PM77

  Во сетот се вклучени сад за ренданње и миење на овошјето и зеленчукот и 5 различни ножеви за рендање.
  Материјал на сечилата: не'рѓосувачки челик
  Материјал на садот: пластика
  Димензија: 22x22x11cm

 • Мултифункционален кујнски сад 3 во 1

  Код за нарачка: Мултифункционален кујнски сад 3 во 1

  Димензии на садот: 38x28x13cm
  Материјал: Полипропилен
  Садот се преклопува, така што нема да го зазема простор, флексибилен е и не се деформира лесно.

 • Алатка за лупење за пченка

  Код за нарачка: Алатка за лупење за пченка

  Материјал: Полипропилен
  Материјал на сечилото: 304 не'рѓосувачки челик
  Димензија: 6.6x4.7x4.3cm

 • Алатка за сецкање лук

  Код за нарачка: Алатка за сецкање лук

  Го сецка лукот на совршени малки коцки за само неколку секунди.
  Го ставате лукот во садот, го затварате со горниот дел, притискате и вртите неколку секунди и готово. Лесно,брзо и едноставно.


 • Мултифункционален сецко - Speedy Chopper

  Код за нарачка: Мултифункционален сецко - Speedy Chopper - NM30 

  Капацитет на садот е 0.3l.
  Димензиите на сецкото 13 x 8 x 9cm.

 • Сецко за зеленчук

  Код за нарачка: Сецко за зеленчук - NM63

  Димензии:
  8cm x 21.5 cm.
  Оваа неверојатна мултифункционална алатка е одлична за сечкање и мелење на лук, кромид, домат, овошје, ореви, билки, зеленчук и повеќе.

  • Сечила изработени од не'рѓосувачки челик
  • Пластичен сад со капак
  • Совршен за сечкање и ситнење
 • Диспанзер за палачинки

  Код за нарачка: Диспанзер за палачинки

  Инструкции:

  Одлични креативни диспензери за тесто, дури и за најнеискусните почетници, ќе ве направат пекар, пекар.

  Потребни се само три едноставни чекори за да направите утринска торта со бела јака. Чиста, хранлива и креативна торта.

  1) ставете го подготвеното тесто
  2) истурете иста количина тесто во секој калап за колачи
  3) ставете ја мембраната за колачот во кутијата за печење или во микро печката.

 • Сецко за лимон

  Код за нарачка: Сецко за лимон

  Lemon Lime Fresh Wedge прави осум

  совршени клинови, за неколку секунди!

  Едноставно ставете лимон или лимета во лулката и турнете надолу со клинската рачка. Цитрусните клинови се совршени за летни коктели, BBQ и забави на плажа.• Издржливи сечила за сечење од нерѓосувачки челик Совршен за забави
  Може да се мие во машина за садови

 • Spin Maiden

  Код за нарачка: Чистач со две ротирачки глави

  Моќен чистач со две ротирачки глави за чистење и полирање на подови. Професионална технологија направена за едноставна домашна употреба.
  Чисти и Полирај на секоја површина идеално за ламинат, плочки, гранит, дрво, мермер и др.
  Сетот го вклучува Spin Maid апаратот, 2 крпи за чистење, 2 крпи за длабинско чистење и полирање. Вградена моќна литиумска батерија и адаптер за полнење.

 • Апарат за јогурт HB-2193

  Код за нарачка: Апарат за јогурт HB-2193 - 023189

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  AC220V-240V 50/60Hz 35W
  Направете до шест тегли кремаст и свеж јогурт со различни вкусови
  Може да се направи јогурт во рок од 7 часа
  Заштеда на пари и време
  Капацитет на тегла: 150ml/шолја
  Транспарентен капак и проѕирен стаклен сад за лесно следење
  Прекинувач за вклучување/исклучување со контролни светла

 • Апарат за правење јогурт HB-2190

  Код за нарачка: HB-2190 - 023134

  Моќност: 20W
  Напон: 220-240V/50-60Hz
  Капацитет: 1L
  Автоматски термостат
  Транспарентен капак
  Прецизна контрола на температурата

 • Апарат за варење јајца ADLER AD 4486

  Апарат за јајца ADLER AD 4486
  Гответе до 8 јајца истовремено
  Автоматско исклучување со звучен сигнал
  Може да готви меко, средно и тврдо
  Автоматско исклучување
  Мерна чаша со игла за пункција
  Максимална моќност: 800W

 • Апарат за гиро COLOSUS CSS-5088
  Вертикален ротирачки грил
  – моќност 2000W
  - капацитет 21l
  – изработен од не’рѓосувачки челик
  – држач за гиро/пиле
  – држачи за ражничи
  – контејнер за масло и течности
  – отворениот дизајн на апаратот овозможува лесен пристап до храната што се подготвува
  – сечење парчиња месо директно од апаратот или преливање со сосови и преливи
  – тајмер 60 минути со ѕвонче
  2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

   

 • Електрична машина за мелење на месо ST MG-1500YW

  Код за нарачка: ST MG-1500YW-73373

   Superior Technology
   Електрична машина за мелење месо
   1500W
   реверзибилна функција
   Инокс бела боја
   3 дискови за мелење - крупно
   средно и фино мелење
   додаток за колбаси
   метален дел за храна
   целосно расклоплива за лесно миење
   нелизгачка површина
   1.3 метри должина на кабел

  ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА

 • Апарат за кечап

  Код: А808 - апарат за кечап

  Изработен од пластика безбедна за храна, безбеден и лесен за употреба.

  Пренослив, можете да го користите дома, на птување или за пикник.

  Сите делови се отстранливи, лесно се чистат и сушат.

   

  Материјал: пластика подобна за храна

  Димензии: 23x16x9,7cm

 • Рачна машина за мелење 10

  Код: Рачна машина за мелење - 3Д-10

  Мелница за месо, изработена од висококвалитетен метал, со идеално остри ножеви со кои мелењето ќе биде брзо и ефикасно.


  Големина: 10


 • Машина за тестенини HP-150F

  Код за нарачка: Машина за тестенини HP-150F - 230

  Рачна машинка за тестенини за изработување на разновидни тестенини по ваша желба кога и да посакате изработена од не’рѓосувачки челик.

  Со оваа машина може да правите десетици различни видови на тестенини (од јуфки до шпагети).

  Машината исто има и опција за поддесување на дебелината на тестото, на пример јуфките може да ги правите во повеќе различни различни дебелини и големина по желба.

  Лесна и многу практична за употреба и одржување.

 • Мултифункционален сад со алатки за зеленчук

  Код: Сад за зеленчук - 2020-92

  Мултифункционален сад со кој ќе Ви се олесни работа во кујна, особено кога се во прашање салатите и зеленчукот.

  Брзо и лесно го прави зеленчукот во различни форми, големини и дебелини.

  Садот има повеќе функции:

  • Миење и цадење
  • Сервирање овошје
  • Мелење
  • Сечкање на мазни парчиња
  • Сецкање на ребрасти парчиња
  • Рендање

   

  Материјал: Безбедна пластика
  Димензии: Дијаметар – 22cm ; Висина – 11cm