• Smart ранец за лаптоп сив

  Код за нарачка: Smart ранец за лаптоп сив

  Димензии: 28x14x50cm

  ☛ Овој ранец е дизајниран против кражба. Друга карактеристика на дизајнот е тоа што не можете да ЗАБОРАВИТЕ да го затворите патентот на главната преграда.
  ☛ Иновативен дел за лаптоп - се вклопуваат големини на лаптопи до 15,6 инчи дисплеј. Задниот дел се отвора под агол од 180° како куфер за да Ви овозможи да се организирате ефикасно. Закачалки за слушалки, USB кабли итн без заплеткување. Обезбедена преграда за очила за сонце со заштита од удари. Џеб за картичка на рамениците, посебни организатори за документи, хард дискови, полнач за лаптоп, пенкала, телефони и полначи.
  ☛ Надворешно USB слот со вграден кабел за полнење, без вклучена батерија, потребен Ви е power-bank за да го наполните уредот.
  ☛ Овој ранец за жени/мажи е направен од издржлив водоотпорен и отпорен на прашина.
  ☛ Безбеден ранец за пешачење во текот на ноќта, има рефлективна лента на предниот дел, со висока видливост до 100 метри.

 • Smart ранец за лаптоп црн

  Код за нарачка: Smart ранец за лаптоп црн

  Димензии: 28x14x50cm

  ☛ Овој ранец е дизајниран против кражба. Друга карактеристика на дизајнот е тоа што не можете да ЗАБОРАВИТЕ да го затворите патентот на главната преграда.
  ☛ Иновативен дел за лаптоп - се вклопуваат големини на лаптопи до 15,6 инчи дисплеј. Задниот дел се отвора под агол од 180° како куфер за да Ви овозможи да се организирате ефикасно. Закачалки за слушалки, USB кабли итн без заплеткување. Обезбедена преграда за очила за сонце со заштита од удари. Џеб за картичка на рамениците, посебни организатори за документи, хард дискови, полнач за лаптоп, пенкала, телефони и полначи.
  ☛ Надворешно USB слот со вграден кабел за полнење, без вклучена батерија, потребен Ви е power-bank за да го наполните уредот.
  ☛ Овој ранец за жени/мажи е направен од издржлив водоотпорен и отпорен на прашина.
  ☛ Безбеден ранец за пешачење во текот на ноќта, има рефлективна лента на предниот дел, со висока видливост до 100 метри.

 • Биро ДЕНВЕР 176 + Лаптоп HP 15S-EQ1073NIA + ПОДАРОК Bluetooth звучник CLICK BS-R-L

  Код за нарачка: Биро ДЕНВЕР 176 + Лаптоп HP 15S-EQ1073NIA + ПОДАРОК Bluetooth звучник

  ДЕНВЕР 176 - MK20-01-17
  Димензии: 60x90cm
  Висина: 75cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
  Метална конструкција


  HP 15S-EQ1073NIA 39.6 cm (15.6-inch) FHD (1920 x 1080) дисплеј
  Процесор AMD Athlon ™ Silver 3050U processor (base frequency 2.3 GHz, maximum up to 3.2 GHz, 4 MB L3 cache, 2 cores, 2 threads) 
  Графичка вградена AMD Radeon
   Рам Меморија 4-GB RAM DDR4-2400 MHz (1 x 4 GB)
   Диск 256-GB PCIe® NVMe SSD ™ M.2
   Бои 45% NTSC
  3-клеточна литиум-јонска батерија (41 Whr)
  Поддржува брзо полнење на батеријата: околу 50% за 45 минути 6


  Click BS-R-L Bluetooth звучник
  Моќност: 3W
  Bluetooth 3.0
  Звучник: 2"
  Фреквенција: 70 Hz - 18 kHz
  SNR: 60 dB
  Ламба на допир
  6 различни бои
  Вграден микрофон со hands-free опција
  Репродукција од мемориска картичка
  Конектори:
  - Микро USB
  - AUX влез
  - слот за SD картичка
  Време на полнење: 2 - 2,5 часа
  Време на работа: +/- 8 часа
  Input: DC 5 V 100 mAh
  Интегрирана батерија: 3,7 V/1800 mAh
  Промена на јачината на светлото со допир - 3 јачини
  Опсег на работна температура: -10 до +40 °C
  Пречник на долниот дел: 95 mm
  Висина: 122 mm

 • Лаптоп HP 15S-EQ1073NIA + ПОДАРОК Bluetooth звучник CLICK BS-R-L

  Код за нарачка: Лаптоп HP 15S-EQ1073NIA + ПОДАРОК Bluetooth звучник CLICK BS-R-L


  HP 15S-EQ1073NIA 39.6 cm (15.6-inch) FHD (1920 x 1080) дисплеј
  Процесор AMD Athlon ™ Silver 3050U processor (base frequency 2.3 GHz, maximum up to 3.2 GHz, 4 MB L3 cache, 2 cores, 2 threads) 
  Графичка вградена AMD Radeon
   Рам Меморија 4-GB RAM DDR4-2400 MHz (1 x 4 GB)
   Диск 256-GB PCIe® NVMe SSD ™ M.2
   Бои 45% NTSC
  3-клеточна литиум-јонска батерија (41 Whr)
  Поддржува брзо полнење на батеријата: околу 50% за 45 минути 6


  Click BS-R-L Bluetooth звучник
  Моќност: 3W
  Bluetooth 3.0
  Звучник: 2"
  Фреквенција: 70 Hz - 18 kHz
  SNR: 60 dB
  Ламба на допир
  6 различни бои
  Вграден микрофон со hands-free опција
  Репродукција од мемориска картичка
  Конектори:
  - Микро USB
  - AUX влез
  - слот за SD картичка
  Време на полнење: 2 - 2,5 часа
  Време на работа: +/- 8 часа
  Input: DC 5 V 100 mAh
  Интегрирана батерија: 3,7 V/1800 mAh
  Промена на јачината на светлото со допир - 3 јачини
  Опсег на работна температура: -10 до +40 °C
  Пречник на долниот дел: 95 mm
  Висина: 122 mm

 • Notebook HP 250G8Celeron N4020 15 6 4GB/256

  Код за нарачка: Notebook HP 250G8Celeron N4020 15 6 4GB/256

  Screen size

  15.6"

  Processor

  Intel

  Processor type

  Celeron

  Number of cores

  2 cores

  Processor model

  N4020

  Memory

  4 GB

  Disk 1 type

  SSD

  Disk1

  256 GB

  Graphics

  Integrated

  Optics

  No

  Operating system

  Free DOS

 • Notebook HP 250G8i3 1005G1 15 6 8GB/256PC

  Код за нарачка: Notebook HP 250G8i3 1005G1 15 6 8GB/256PC

  Screen size

  15.6"

  Processor

  Intel

  Processor type

  Core i3

  Number of cores

  2 cores

  Processor model

  1005G1

  Memory

  8 GB

  Disk 1 type

  SSD

  Disk1

  256 GB

  Graphics

  Integrated

  Optics

  No

  Operating system

  Windows 10 Home

 • Notebook HP 250G8 i3 1005G1 8gb/256 win10pro

  Код за нарачка: Notebook HP 250G8 i3 1005G1 8gb/256 win10pro

  Screen size15.6"
  ProcessorIntel
  Processor typeCore i3
  Number of cores2 cores
  Processor model1005G1
  Memory8 GB
  Disk 1 typeSSD
  Disk1256 GB
  GraphicsIntegrated
  OpticsNo
  Operating systemWindows 10 Pro
 • Notebook HP 250G8i5-1035G1 15/8/256 win10pro

  Код за нарачка: Notebook HP 250G8i5-1035G1 15/8/256 win10pro

  Screen size15.6"
  ProcessorIntel
  Processor typeCore i5
  Number of cores4 cores
  Processor model1035G1
  Memory8 GB
  Disk 1 typeSSD
  Disk1256 GB
  GraphicsIntegrated
  OpticsNo
  Operating systemWindows 10 Pro
 • Лаптоп Acer NX HE3EX 03B 15/6 Intel Celeron N4020 4GB 128GB

  Код за нарачка: NX HE3EX 03B

  Screen size

  15.6"

  Processor

  Intel

  Processor type

  Celeron

  Number of cores

  2 cores

  Processor model

  N4020

  Memory

  4 GB

  Disk 1 type

  SSD

  Disk1

  128 GB

  Graphics

  Integrated

  Optics

  No

  Operating system

  Windows 10 Home

 • Лаптоп Acer NX HE3EX 031 15/6 Intel Pentium N5030 4GB 256GB

  Код за нарачка: NX HE3EX 031


  Screen size15.6"
  ProcessorIntel
  Processor typePentium
  Number of cores4 cores
  Processor modelN5030
  Memory4 GB
  Disk 1 typeSSD
  Disk1256 GB
  GraphicsIntegrated
  OpticsNo
  Operating systemWindows 10 Home
 • Лаптоп Acer NX HE3EX 040 Intel 15/6 N5030 4GB 256GB

  Код за нарачка: NX HE3EX 040

  Screen size

  15.6"

  Processor

  Intel

  Processor type

  Pentium

  Number of cores

  4 cores

  Processor model

  N5030

  Memory

  4 GB

  Disk 1 type

  SSD

  Disk1

  256 GB

  Graphics

  Integrated

  Optics

  No

  Operating system

  Free DOS

 • Лаптоп Acer NX HE3EX 03Y 15/6 Intel Celeron N4020 4 GB 256 GB

  Код за нарачка: NX HE3EX 03Y


  Screen size15.6"
  ProcessorIntel
  Processor typeCeleron
  Number of cores4 cores
  Processor modelN4020
  Memory4 GB
  Disk 1 typeSSD
  Disk1256 GB
  GraphicsIntegrated
  OpticsNo
  Operating systemFree DOS
 • Лаптоп Acer NX HE3EX 03C 15/6 Intel Pentium N5030 4 GB 128 GB

  Код за нарачка: NX HE3EX 03C

  Screen size

  15.6"

  Processor

  Intel

  Processor type

  Pentium

  Number of cores

  4 cores

  Processor model

  N5030

  Memory

  4 GB

  Disk 1 type

  SSD

  Disk1

  128 GB

  Graphics

  Integrated

  Optics

  No

  Operating system

  Free DOS

 • Лаптоп ACER Extensa Win 10 pro + подарок глувче и тастатура Click

  Код: NX.EFTEX.017 - KL1MWB/US - MW1WWH

  ACER Extensa EX215-31-P1LF

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Intel® Pentium® Silver N5030 Processor,

  15.6" FHD IPS SlimBezel

  4 GB DDR4 Memory

  128GB PCIe NVMe SSD
  Windows 10 Pro


  Click K-L1 USB тастатура

  Click M-W1-W безжичен глушец

 • Lenovo IdeaPad 3 i5 15'' FHD 15ITL6 + ПОДАРОК кулер за лаптоп SBOX CP-19

  Koд за нарачка: Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 - 51419 - Notebook Stand SBOX CP-19

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 ( Blue )
   - Процесор Intel Core i5-1135G7 (8MB 4.2GHz)
   Графичка карта Integrated Intel Iris Xe Graphics
   Рам Меморија 8GB DDR4 3200MHz
   Диск 512GB SSD M.2 2280 NVME
   720P HD CAMERA
   4CELL 38WH Battery
   15.6 Full HD (1920x1080) IPS
   P/N: 82H80075RM

 • ASUS K413EA-WB311T / Win 10 i3 14'' FHD(Transparent Silver)

  Код: ASUS K413EA-WB311T - 51598

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  ASUS K413EA-WB311T / Win 10 (Transparent Silver)
   - Процесор Intel Core i3-1115G4 Processor 3.0 GHz (6M Cache
   up to 4.1 GHz
   2 cores)
   Рам Меморија 8GB RAM DDR4 (on-board)
   Диск 256GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD
   Графичка карта Intel HD Graphics
   BT4.1
   802.11AC DualBand
   50WHrs
   3S1P
   3-cell Li-ion
   Metal body
   Illuminated Keyboard
   Micro HDMI1.4
   HD WebCam
   SDXC card reader
   1xUSB3.1 + 1xUSB3.1 Type-C + 1x USB 2.0
   1.3kg
   18mm height
   Windows 10 64bit MultiLanguage (DM)
   14.0" LED FHD (1920x1080) Anti-Glare

 • HP 15s-fq2001nia i7 15'' FHD (Natural Silver)

  Код: HP 15s-fq2001nia - 50450

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  HP 15s-fq2001nia (Natural Silver ) - Процесор Intel® Core™ i7-1165G7 Processor (12M Cache up to 4.7GHz)
  Графичка карта Intel Iris Xe VGA
   Рам Меморија 8GB 2400MHz DDR4
   Диск 256GB SSD
   HD Веб камера
   Wireless: 802.11a/b/g/n/ac
   Bluetooth 4.2
   Stereo Speakers
   1 x USB 3.1 Type-C
   2 x USB 3.1
   1 x HDMI
   1 x headphone/microphone combo
   Card Reader
   15.6" IPS (1920x1080)

 • LENOVO IdeaPad 3 i3 FHD 15'' 15ITL6 (PLATINUM GRAY)

  Код: LENOVO IdeaPad 3 15ITL6 - 50840

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  LENOVO IdeaPad 3 15ITL6 ( PLATINUM GRAY )
   - Процесор Intel Core i3-1115G4 (4MB cache
   up to 3.2GHz)
   Графичка карта Intel HD VGA
   Рам Меморија 4GB 3200MHz DDR4 RAM
   Диск 256GB SSD
   HD 720P WEBCAM
   2 x Stereo Speakers with Dolby Audio
   LAN: 10/100/1000M Gigabit Ethernet
   Bluetooth® 4.0 Combo with WiFi Card
   Ports: 1 x USB 3.0
   2 x USB 2.0
   3.5 mm Combo Audio Jack
   1 x VGA
   1 x HDMI
   1 x RJ45
   4-in-1 Card Reader
   15.6" FULLHD (1920x1080)
   P/N: 82H80073RM

 • LENOVO IdeaPad 3 i3 15'' FHD 15ALC6 (ABYSS BLUE)

  Код: LENOVO IdeaPad 3 15ALC6 ( ABYSS BLUE ) - 51423

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  LENOVO IdeaPad 3 15ALC6 ( ABYSS BLUE )
   Процесор AMD Dual Core R3-5300U (2M Cache
   Up to 3.8GHz )
  Графичка карта Intel HD VGA
   Рам Меорија 4GB DDR4 2400MHz
   Диск 256GB SSD M.2
   HD 720P WEBCAM
   2 x Stereo Speakers with Dolby Audio
   LAN: 10/100/1000M Gigabit Ethernet
   Bluetooth® 4.0 Combo with WiFi Card
   Ports: 1 x USB 3.0
   2 x USB 2.0
   3.5 mm Combo Audio Jack
   1 x VGA
   1 x HDMI
   1 x RJ45
   4-in-1 Card Reader
   15.6" FULLHD (1920x1080)

 • Apple MacBook Pro 13.3''

  Код: Apple MacBook Pro 13.3 - 50506

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Apple MacBook Pro 13.3" ( Space Gray )
   Дисплеј:13.3"(33.78cm)
   Процесор:Apple M1 chip with 8-core GPU 8-core
   Резолуција:(2560x1600) LED IPS Retina
   Светлина од 500 нита
   Широк спектар на бои (P3)
   True
   Tone технологија
   Меморија:8GB
   Диск 256GB SSD
   Стерео звучници со висок динамички опсег
   Широк стерео звук
  Поддршка за Dolby Atmos
   Web camera 720p
   Bluetooth 5.0
   802.11ac Wi-Fi wireless networking; IEEE 802.11a/b/g/n compatible