• Маса со столче 8890 розев

  Код за нарачка: Маса со столче 8890 розев - 22517

  Димензии: 100X75X50

   

 • Шминкерница со огледало (3+)

  Шминкерница со огледало - YL60013

  Возраст: 3+

  Сетот содржи:
  - Фен
  - Шминки
  - Прстени
  - Нараквици
  - Ѓердан
  - Чешел
  - Парфем
  - Пегла за коса
  - Стегачи за коса

 • Детска кујна 58pcs (3+)

  Детска кујна - 922-102

  Парчиња: 58
  Возраст: 3+
  Димензија: 85х65х35

  Детска кујна за играње „Талентиран готвач“ со вода, прекрасна кујна со светлосни и звучни ефекти, фрижидер и можност за користење вистинска вода! За да го направите ова, истурете вода во мијалникот и отворете ја славината.

  Играчката е опремена со светлосни и звучни ефекти.

  Комплетот содржи 58 артикли: делови за составување кујна, садови, кујнски прибор, намирници, зеленчук, овошје, храна.

 • Детска кујна 49pcs (3+)

  Детска кујнa - 922-48А

  Парчиња: 49
  Возраст: 3+
  Димензија на кујна: 72,5х34,5х33цм.
  Димензија на мијалник: 21х10цм
  Димензија на плочата: 22х9цм


  Сетот содржи:
  - Две рингли
  - Мијалник
  - Аспиратор
  - Полици
  - Кафемат
  - Машина за миење садови
  - Фурна
  - Фрижидер
  - Кујнски прибор
  - Чешма

 • Детски кујнски сет 2 во 1 92pcs (3+)

  Кујнски сет 2 во 1 - W096

  Парчиња: 92
  Возрасат: 3+
  Димензија: 75х42х40цм.

   

 • Детски кујнски сет 49pcs (3+)

  Детски кујнски сет - 922-45

  Возраст: 3+
  Парчиња: 49
  Димензија на кујна: 72,5х34,5х33цм.
  Димензија на мијалник: 21х10цм
  Димензија на плочата: 22х9цм

   


  Сетот содржи:
  - Две рингли
  - Мијалник
  - Аспиратор
  - Полици
  - Кафемат
  - Машина за миење садови
  - Фурна
  - Фрижидер
  - Кујнски прибор
  - Чешма

 • Детска маса со огледало (3+)

  Детска маса со огледало-73008

  Возраст: 3+

  Сетот се состои од:

  • Масичка со Фиока и Огледало
  • Столче
  • Фен кој дува воздух
  • Шминки
  • Нараквици
  • Ѓердан
  • Чешел
  • Стегачи за коса

   

  Димензии на пакувањето:74 x 54 x 9см

 • Детска кујна Talented Chef 49pcs (3+)

  Детска кујна Talented Chef - 922-49А

  Парчиња: 49
  Возраст: 3+
  Димензија на кујна: 72,5х34,5х33цм.
  Димензија на мијалник: 21х10цм
  Димензија на плочата: 22х9цм


  Сетот содржи:
  - Две рингли
  - Мијалник
  - Аспиратор
  - Полици
  - Кафемат
  - Машина за миење садови
  - Фурна
  - Фрижидер
  - Кујнски прибор
  - Чешма

   

   

   

 • Сет кујна Talented Chef 53pcs (3+)

  Сет кујна Talented Chef - 922-46A

  Парчиња: 53
  Возраст: 3+
  Димензија: 72,5x61x33 см.

  Сетот содржи: 
  - Шпорет со две рингли
  - Чешма ( која што може да се поврзе со вода)
  - Мијалник
  - маса за сечење
  - Полици
  - Прибор за јадење
  - Кутии со храна
  - Фрижидер ( се отвара)
  - Аспиратор
  - Рерна
  - Машина за миење садови
  - Кафемат со звук

   

   

 • Шминкерска маса за играње Fantasy Vanity (3+)

  Шминкерска маса за играње Fantasy Vanity - 661-124

  Сетот содржи:

  1 x табела со огледало
  1 x столче
  1 x фен
  1 x чешел
  3 x Лак за нокти
  3 x прстен
  2 x детски кармини
  2 x нараквица
  2 x стегачи за коса

 • Детски шминкерски сет (4+)

  Детски шминкерски сет 008-60

  Сетот содржи:

  1 x шмикерница со огледало
  1 x столче
  1 x фен
  1 x чешел
  3 x Лак за нокти
  3 x прстен
  2 x детски кармини
  2 x нараквица
  1 x ѓердан
  2 x стегачи за коса
  2х сад за шминки

  Димензија: 62х33х71

 • Детска игра меморија Vampirina Memory
  Код за нарачка: Vampirina Memory 547130
   
  Играта Vampirina Memory го поттикнува развојот на детето преку игра. Со омилениот лик детето ќе ја развива својата меморија и ќе го забрза својот развој.
 • Друштвена игра Собери 4

  Код за нарачка: Собери 4 531697

 • Детска кујна (2+)

  Детска кујна - 1820
  Години: 2+
  Димензија: 62х42х27

  Играњето со кујна ќе им помогне на децата да ја развијат својата имагинација и игри со улоги на навистина забавен и достапен начин за нивната возраст.
  Комплетот содржи 19 делови:
  - Мала рерна
  - Мијалник
  - Апсобер
  - Тава за пржење
  - Тенџере
  - Прибор

 • Табла за пишување (3+)

  Табла за пишување - 1811
  Години: 3+
  Димензија: 110х51х70

  Пакетот вклучува 21 додатоци:
  - 1 табла за пишување
  - 10 листови за боење
  - 8 пастелни боички
  - 1 Маркер
  - А5 Формат со стикери

 • Работна маса (2+)

  Работна маса - 1810
  Години: 2+
  Димензија: 49x70x54
  Лесна инсталација • Коњче клацкалка 2 во 1 (2+)

  Коњче клацкалка - 1809
  Години: 2+
  Димензија: 49x70x34
  2 во 1
  - Клацкање
  - Возење • Barbie Трицикал (3+)

  Barbie Трицикал - 1606
  Години: 3+
  Димензија: 48х45х65


 • Желка песокник со капак (1+)
  Желка песокник - 06 097
  Препорачана возраст: над 1 година
  Ергономски дизајн на желка
  Може да се користи и како базен со вода
  Овозможува децата да се дружат и да се забавуваат
  Суровина што не содржи канцерогени супстанции, погодна за здравјето на децата
  Димензии: 120х83,5х32цм
   
 • Креативност со овошје и зеленчук (2+)
  Овошје и зеленчук - 06 037
  За деца над 2+ години
  Изработени од материјал кој не содржи канцерогени супстанции, погодна за здравјето на децата
  Димензии: 205x275x110 mm