• Кулер за лаптоп SBOX CP-19

  Код: Notebook Stand SBOX CP-19

  COOLING PAD CP-19

  USB notebook cooling pad with adjustable height- SBOX

  For laptops with screen size up to: 15,6"
  Fan: 140 mm ( Blue LED)
  Fan Speed: 1100 +/- 10% RPM
  Bearing type: Rifle
  Fan life time: 40000 hrs.
  Air Flow: 47,35 CFM (max)
  Noise levels: 21 dBA (min)
  Angle: 2 positions
  USB pass through
  Rated voltage: DC 5V
  Material: Metal mesh / Plastic
  Color: Black
  Dimensions: 330 x 250 x 27mm
  Weight: 529g

 • Razer SPHEX V2 Mini

  Код: Razer SPHEX V2 Mini - 15917

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Razer SPHEX V2 Mini
   Ultra-thin 0.5 mm surface
   Approximate size : 270 mm (Length) x 215 mm (Width) x 0.5 mm (Height)
   Excellent tracking quality for both laser and optical mice
   Extra durable polycarbonate finish
   RZ02-01940200-R3M1

 • LED Screen cleaning fluid Tracer

  Спреј за чистење на сите видови монитори.

 • ASUS TUF Gaming P3 Gaming Mouse Pad

  Код: ASUS TUF Gaming P3 Gaming Mouse Pad - 10661

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  ASUS TUF Gaming P3 Gaming Mouse Pad
   350x280x2mm
   Optimized for gaming surface for accurate and responsive mouse-tracking
   Anti-fray stitching for smooth gliding with calculated friction for optimized mouse control
   Game on-the-go with thin
   light and portable design
   Pairs perfectly with ASUS TUF Gaming Mice
   90MP01C0-B0UA00

 • Подлога со кулер за лаптоп GENESIS OXID 250в
  Laptop cooling pad GENESIS OXID 250 
  MAXIMUM EFFICIENCY IN GAMING STYLE
   
  Genesis Oxid 250 is a cooling pad dedicated for laptops up to 17,3” designed to ensure your notebook remains cool during long gaming sessions. With its unique gaming style Genesis Oxid 250 will enhance your workspace and take your performance up to the highest level.
   
  4 POWERFUL 140mm FANS
  4 HEIGHT ADJUSTMENTS 
  BUILT-IN USB HUB
   
  Features
   High performance cooling pad for laptops up to 17.3” 
   Four red efficient and quite illuminated fans with adjustable speed
   Four level angle adjustment
   Integrated USB hub with 2 USB ports
   Unique gaming design 
   
  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
 • Подлога со кулер за лаптоп White Shark Ice Wizard до 17.3
  Код за нарачка: White Shark Ice Wizard
   
  За сите модели на лаптопи до 17,3“
  5 вградени вентилатори со црвено LED осветлување
  Ергономски дизајн
  Две адаптибилни поддесувања на висина
  Нема потреба од дополнителен приклучок за струја, се напојува преку USB директно од лаптопот
  Ниво на бучава: 30 DBA (min)
  Брзина на вентилатор: 2400 RPM +/- 10%
  USB приклучоци: 2
  Проток на воздух: 100 CMF
  Тежина: 800 gr
  Димензии: 427x305x24mm
   
  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА    
 • Подлога со кулер за лаптоп до 17.3 White Shark Ice Warrior
  Компатибилност: за сите лаптопи со екрани од 17,3“
  Вградени вентилтори: 4 вградени вентилатори (големи од 125 mm, мали од 70 mm) со сини LED светла.
  Ергономска основа: 5 прилагодливи поставки за висина кои овозможуваат комфорт при работа на компјутерот.
  Вклучи и користи: Не е потребно надворешно напојување или инсталација на софтвер.
  Ниво на бучава: 21 dBA
  Проток на воздух: 21 CFM
  Брзина на вентилатори: 1500 RPM ±10%
  Димензии на вентилатори (mm): 2 x 125 x 125 x 15, 2x 70 x 70 x 15
  USB приклучоци: 2
  Тежина: 0,867 kg
  Интерфејс: USB 2.0
  Димензии (mm): 390 x 280 x 28
  Материјал: ABS + PC пластика со метална мрежа
 • Подлога за лаптоп SBOX CP-12
  Код за нарачка: SBOX CP-12
   
  За сите модели на лаптопи до 17,3“
  Вграден вентилатор
  Ергономски дизајн
  Пет адаптибилни поддесувања на висина со агол од 6,5° до 45° 
  Ниво на бучава: 15 dBA (min)
  Брзина на вентилатор: 800 - 1200 +/- 10% RPM
  USB приклучоци: 2
  Проток на воздух: 53 CMF(max)
  Тежина: 1050 gr
  Димензии: 370x265x33/58 mm
 • Подлога за глувче SBOX Ergo Gel Red

  Код за нарачка: SBOX Ergo Gel Red

  GEL MOUSE PAD SBOX MP-01 Ergo Red

  Dimensions: 230 x 190mm
  Thickness: 3mm
  Color: Red
  Anti-skid rubber bottom
  Comfort and Precision
  Ergonomic wrist rest

 • Подлога за глувче Gaming MP-GAMEPRO-M Black

  Код за нарачка: Gaming MP-GAMEPRO-M Black

  Gaming mouse pad PRO, medium

  Professional Series - for true gamers !
  Perfect for both laser and optical gaming mouse
  Practical medium sized surface size 250 x 350 mm

  Features
  Heavy-duty surface fabric material for optimal accuracy and smooth control
  Anti-fraying stitched edges
  Optimised for use with optical and laser gaming mice
  Durable rubber anti-slip bottom

  Specifications
  Material: natural rubber foam + fabric
  Size: Medium (250 x 350 mm)
  Thickness: 3 mm
  Color: black

 • Philips сет за чистење LCD/LED/PLASMA телевизори
  Со течноста за чистење на LCD,LED и PLASMA дисплеи, безбедно ќе го исчистите вашиот телевизор, а микрофибер крпата нема да остави ниту една дамка
   
  Сетот содржи:
  Средство за чистење 200ml
  Микрофибер крпа
 • Xiaomi Mi TV Stick - TВ Стик

   

  Бренд: Xiaomi
  Модел: Mi
  Боја: Црна
  CPU: 2.0GHz quad-core Cortex-A53
  GPU: Mali-450 GPU
  RAM: 1GB
  ROM: 8GB
  Wireless: 802.11 a / b / g / n / ac
  Поврзување: Bluetooth 4.2
  Јазици: повеќејазичен
  Димензии И Тежина: 9.50 x 3.50 x 2.00 цм, 0.0850кг 
  Гаранција: 2 години
    

   

  Поврзете се со светот на забавата преку Mi TV Stick. Едноставен за користење, со вграден Chromecast, поддржува гласовни команди, Google Assistant, Google Play и омилените TV содржини Netfilx, HBO и Prime Video (*со доплата), Twitch, YouTube како и многу други.

  Дава одлична слика со FHD 1920x1080 резолуција. Стикот се базира на оперативниот систем Android 9.0, а со големата брзина и супер перформансите измислен е со цел вашиот обичен телевизор да го претвори во паметен! Конфигуриран е со 1GB RAM и eMMC 8GB простор за зачувување податоци. Поради тоа ви овозможува доволно простор за да можете да инсталирате апликации по ваша желба без да се грижите дали ќе има доволно простор.

  Dolby аудио и DTS-HD кодирање на звукот овозможуваат во потполност да уживате во 3D премиум квалитет на звукот и кино ефект во исто време.

  * Mi TV Stick овозможува пристап до апликациии но некои од нив бараат претплата (Netflix, HBO, Amazon Prime). Пристапот до овие канали се наплаќа според нивни тарифи, а за да ги користите истите потребно е да креирате ваш сопствен кориснички профил.

  Што се однесува до далечинскиот управувач кој е дел од пакувањето, има неколку посебни копчиња како на пример: за звук, за Android TV, d-pad и копче наменето за Google Assistant, бидејќи далечинското е опремено со микрофон. Не изостануваат ниту копчиња за Netflix и Prime Video.

  Некои функции на тв стикот:

  Верзија HDMI: 2.0
  HDMI функција: HDCP
  Потрошна енергија: 5W
  Формат на декодер: H.263, H.264, H.265, HD MPEG4
  Формат на видеозапис: 1080P, AVS, H.264, H.265, ISO, MKV, MOV,
  MP4, MPEG-1, MPEG-4, MPEG1, MPEG2, VC-1, WMV
  Формат на звук: AAC, FLAC, MP3, OGG, RM, WMA
  Формат на фотографии: BMP, GIF, HD JPEG, JPEG, PNG, TIFF
  Поддршка 5.1 излез на surround звук: да
  Вид на напојување: дигитално
  Влезна моќност: 5V
  Влезен адаптер: 100-240V / 50-60Hz

   

 • HDMI КАБЕЛ SENCOR SAV 266-015

   

  • HDMI кабел
  • 19-пински конектор
  • Резолуција до 4000 x 2000 пиксели
  • 1080p FULL HD / 1080i / 720p / 720i
  • 3D видео
  • Должина: 1.5m
  • 24-битна длабочина на боја
  • Обратен аудио канал (ARC)
  • Етернет канал (HEC)
  • Боја : црна
  • 2 години гаранција