• Апарат за крофни MAX DM8WL

  Код за нарачка: MAX DM8WL - 801749

  Моќност: 750 W
  Нелепливи грил плочи,
  лесни за одржување и чистење
  Куќиште и рачка отпорна на топлина
  Светлосен индикатор,
  за вклучен апарат и подготвен за работа
  Автоматски термостат

 • Машина за правење на шеќерна волна

  Вратете ги спомените од детството и уживајте во забавните, попладневни часови со Вашите деца или внуци благодарение на оваа супер слатка машина за правење на шеќерна волна.
  Препуштете и се на забавата и уживајте во прекрасната атмосфера додека гледате како Вашите децата се забавуваат и се осеќаат корисни додека самостојно ги прават големите шеќерни волни а воедно се релаксираат и учат нови вештини.
  Од сега ќе немате потреба да одите специјално да барате продавница за шеќерна волна,  затоа што тоа ќе можете да си го направите кога и каде и да посакате благодарение на уникатниот, практичен дизајн на оваа машинка.
  Специјално е дизајнирана со главна цел, да можете да ја пренесувате каде и да посакате без тешкотија. Едноставно можете да ја ставите во чанта, во ранец, во кола и да ја земете со Вас секаде.
  Одлична е за мали настани како родендени, новогодишни забави, карневалски забави, канцелариски настани и сл.
  Создадете незаборавни и забавни моменти додека готвите оброк со Вашите деца, а забавниот дел препуштете и го на машината за правење на шеќерна волна.
  Во пакетот добивате 10 дрвени стапчиња и една дозерка за шеќер.
  Машината не бара користење на специјален шеќер, па така ќе можете да направите шеќерна волан со обичен, бел шеќер.
  *Потребно е машината да биде загреана пред да биде додаден шеќерот.

 • Апарат за крофни ST DM-850BA

  Код: ST DM-850BA - 73510

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Superior Technology
  Апарат за правење крофни
  Црна боја
  Место за 7 крофни
  Нелепливи плочи
  Термостат
  Индикатор за напон
  Моќност 850W

 • Апарат за колачи COLOSSUS CSS-5304B
  Идеални фигури за деца
  7 различни облици
  Нелеплива површина
  Термостат
  Индикатор за температура
  Индикатор за напојување
  Заштита од прегрејување
  2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
 • Апарат за шеќерна волна

  Код: Апарат за шеќерна волна

  Лесен и практичен апарат за шеќерна волна со кој секој ден ќе може да ги изненадите Вашите најмили со ова слатко задоволство

  500W моќност
  Димензии: 32х32х32,5cm

 • Апарат за вафли Vox WF 2081 M

  Код: Vox WF 2081 M

  25 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Уред за вафли
  Моќност – 1000 W
  Димензии на плочата – 23 cm x 17 cm
  Изолирана топлотна дршка, светлосни сигнали, елегантен инокс дизајн, простор за чување на каблите
  Термостат – подесување на температурата
  Максимална температура – 220 степени

 • Апарат за вафли Vox WF 258

  Код: Vox WF 258

  25 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Уред за вафли
  Моќност – 700 W
  Изолирана топлотна рачка, нелеплива плоча, автоматска контрола на температурата
  Термостат
  Максимална температура – 220 степени

 • Апарат за палачинки ST Dolce PM-H02

  Код за нарачка: ST Dolce PM-H02-72429

   Апарат за правење палачинки
   1000W
   нелеплива површина од 30цм
   копче за селекција на соодветна температура
   посебен дел за намотување на кабелот
   светлосни индикатори за старт и крај на работата
   вклучени 2 дрвени аксесоари за приготвување палачинки
   Гаранција: 1 година

 • Апарат за вафли COLOSSUS CSS-5304A
  Нелеплива површина
  Термостат
  Индикатор за температура
  Индикатор за напојување
  Заштита од прегрејување
  Сила 1000W
  2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
 • Чоколадна фонтана CAMRY CR 4457
  190W Моќност
  Капацитет 500ml
  Температура 60C
  Димензии: 37x19cm
  Индикаторска сијаличка
  Пластичко куќиште отпорно на топлина
  Можност за поставување на пумпа и греење на сепаратот
  Можност за расклопување на одделни компоненти
  Наменет за домашна употреба
  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
 • АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ BOMANN CM 2221CB
  900W Моќност
  Нелеплива површина
  Сијаличка индикатор
  Прилагодлив термостат
  Основа отпорна на топлина
  Држач за кабелот на дното на апаратот
  Напојување : 230 V / 50 Hz
  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА