• XIAOMI M Essential роботска правосмукалка

  Код: SKV4136GL

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Функции: Дигитален компас, Жироскоп

  Комуникација: Wi-Fi IEEE 802.11 b / g / n 2.4GHz

  Моќ на вшмукување: 2200Pa

  Функции на правосмукалка:

  Конструкција без торби

  Сензор за карпа

  Сензор за судир

  Сензор за забрзување

  Радарски сензор

  Ѕиден сензор

  Сензор за пад

  Сензор за целосен контејнер

  Бришење

  Брзинометар

  Само-полнење

  Вшмукување

  Капацитет на контејнерот за прашина: 420 мл

  Докинг станица

  Вид на клетка.Литиум

  Капацитет на батеријата: 2500 mAh

  Ви овозможува да исчистите до 90 m²

  Номинална моќност: 25W

  Излезна моќност: Докинг станица: 20V / 1.2A

  Номинален напон: 14.4V

  Боја: Белa

  Докинг станица

  Напојување

  Основа

  Полу-влажен продолжеток на џогер

  Адаптер за чистење четки

  Упатство за користење

  Mобилна апликација

  Надминување на препреки до 17 мм

   


 • Циклонска правосмукалка SINBO SVC 8605

  Код: SINBO SVC 8605

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Има еко функција

  Има поставка за моќност на вшмукување

  Хепа филтер Да

  Моќност на моторот (вати) 2400

  Ниво на бучава (dB) 27

  Нема резервоар за вода

  Волумен на прав (L) 3

  Нема корпа за прав

  Има вреќа за прашина

  Турбо глава Да
  Боја на производот Црвена

 • Мобилна машина за перење алишта Ayco WMA 32

  Код: Ayco WMA 32 - 74779

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Мини портабл машина за перење алишта
  3кг капацитет на перење
  2кг капацитет на центрифуга
  Тајмер 15мин
  IPX4 заштита од вода
  Моќност 121W
  Работи на 220V
  Рачка за носење
  Димензии 33x32.5x49 цм
  Тежина 5.6кг

 • Правосмукалка MAX Slim
  MAX Slim правосмукалката е исклучително лесна за употреба. Доаѓа во 3 дела и може да се користи како рачна правосмукалка. Има додаток кој овозможува чистење на поширока површина, како и додаток со кој лесно без да се наведнувате ќе го исчистите подот. Од горната страна има сиво копче со кое лесно се отвора правосмукалката и се отстранува филтерот кој многу лесно се чисти. Долгиот кабел овозможува голема мобилност и нема потреба од дополнителен продолжен кабел.
   
  Код: Max SLIM
  Моќност на моторот: 800W
  Моќност на вшмукување: 1700W
  Сад за прав со капацитет 2l
  Ергомомска рачка
  Филтер кој се мие
  Складирање во исправена положба
  Кука за складирање на кабел
  Должина на кабел 5m
   
  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
 • Правосмукалка Vox SL150

  Код: Vox SL150

  25 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Димензии на уредот (ШxВxД): 46 x 37 x 30 цм

  Додатна опрема: Продолжетоци за мебел и агли

  Капацитет на садовите: 2 л

  Радиус на акција: 11м

  Сила: 2200W

  Тип цевки: Метална
  Вкупна тежина: 6.74 кг

 • Прочистувач на воздух Xiaomi Mi Air Purifier 3C

  Код: BHR4518GL Xiaomi Mi Air Purifier 3C

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Xiaomi Mi Air Purifier 3C EU
   SMART прочистувач за воздух
   LED дисплеј
   Автоматски режим со ласерски детектор за квалитет на воздух
   Повзување со Mi Home App апликација преку Wifi конекција
   Поддршка за гласовни асистенти Google Assistant и Амазон Алекса
   PM CADR – 320 m3h
   3 слојна филтрација True HEPA филтер
   Ефективна површина на заштита од 106 m2/h
   Трајност на филтер до 12 месеци
   Моќност 29W
   Тежина 4.6 кг
   Димензии- 240x240x520 мм

 • ПЕГЛА НА ПАРЕА MAX АТ 3351

  Код за нарачка: MAX АТ 3351

  Моќност: 2600w
  Керамичка навлака на плоча
  Систем против создавање на каменец
  Систем против капење, самочистење
  Вертикално испуштање на пареа
  Пеглање со или без пареа
  Зафатнина на резервоар 350мл
  Кабел со должина од 1,5м
  Гаранција: 1 година

 • Правосмукалка SEVERIN 7044

   

  700W Моќност
  Бучавост: 74db
  Капацитет на вреќичка: 3l
  Црево: 180cm
  Метална телескопска цевка: 81cm
  Гумирана рачка на спојот црево-цевка
  Кабел:6m
  Вкупен опсег при работа:9m
  Хепа Филтер со 13 слоја
  6 нивоа на филтрирање
  Димензии: 26,7x41,4x24,0cm
  Тежина: 3,9Kg
  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
 • Пегла на пареа CAMRY CR 5018

   

  3000W Моќност
  Капацитет на садот за вода: 320ml
  Керамичка навлака на плоча
  Функции:
  Anti-Drip е функција која се користи за пегање на ниска температура за да не дојде до оставање на дамки на облеката.
  Можност за вертикално пеглање.
  - Идеална за пеглање на завеси кои се веќе поставени
  - За последни корекции на облеката што е на закачалка
  Anti-Calc е специјален филтер што ја омекнува водата. Овој филтер е траен и нема потреба да се заменува.
  Self-cleaning - Функцијата за самочистење,
  Функција која овозможува да се отстранат сите соли и минерали што се наталожени во комората за пареа за време на пеглањето, тоа значително го продолжува животниот век на уредот.
  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
 • Пегла на пареа ADLER AD 5014
  2200W Моќност
  Висококвалитетна керамичка подлога
  Специјално дизајнирани отвори за пареа за подобар испуст на истата
  Вертикално испуштање на пареа и пеглање
  Самочистење
  Професионален кабел за напојување од 3 метри
  Континуиран млаз
  Млаз пареа
  Капцитет на резервоарот за вода: 280ml
  Систем против капење
  Систем против создавање бигор
  Ергономски и лесен за ракување подесувач на температурата
  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
 • SENCOR БАТЕРИСКА РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА SVC 190W

   

  Боја: бела
  За суво и мокро всисување
  Филтер што може да се мие
  Индикатор за светло за полнење
  База за полнење со адаптер (опција за монтирање на ѕид)
  NiMH батерија 7.2V (6x 1400 mAh)
  Непрекинато работење: 15 мин
  Ниво на бучава 80dB
  Влезна моќност 45W
  Димензии (д x д x в): 380x100x122mm
  2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
 • SENCOR БАТЕРИСКА РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА SVC 190B

   

  Боја: црна
  За суво и мокро всисување
  Филтер што може да се мие
  Индикатор за светло за полнење
  База за полнење со адаптер (опција за монтирање на ѕид)
  NiMH батерија 7.2V (6x 1400 mAh)
  Непрекинато работење: 15 мин
  Ниво на бучава 80dB
  Влезна моќност 45W
  Димензии (д x д x в): 380x100x122mm
  2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА