Тв комода ОСЛО

7590 ден. 4990 ден.

Чистите линии и елегантниот дизајн, специфичен за скандинавските држави кој совршено ќе се вклопи во било кој ентериер е како пресликан во ТВ комодата ОСЛО на Монако мебел.


Димензии на ТВ комода:
     Должина: 160cm
     Висина: 40cm
     Ширина: 35cm 
Димензии на полици:
     Должина на полица 1: 60cm
     Должина на полица 2: 40cm
     Висина: 15cm
Материјал: Оплеменета иверица 16mm
Брзо и едноставно склопување за помалку од 20 минути
Потребен aлат за склопување: чекан и шрафцигер (крстач)
Македонско производство
Количина:

ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ

Зачленете се во Попуст клубот на akcija.com.mk и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на akcija.com.mk.

ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Back to top