Тв комода Колорито

6400 ден. 4990 ден.
Ретко кога спојот на повеќе од две бои во едно парче мебел може да изгледа добро, но во случајот на ТВ комодата Колорито дизајнерите на Монако мебел успеаја да создадат едно безвременско парче мебел кое со својот уникатен дизајн ќе создаде едно посебно чувство на топлина и модерен изглед на Вашиот дом.
Димензии:
     Должина: 170cm
     Висина: 50cm
     Ширина: 35cm 
Материјал: Оплеменета иверица 16мм
Бои на иверица: Антрацит, сонома и бела
Потребен алат за склопување : чекан и шрафцигер(крстач)
Македонско производство
Количина:

ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ

Зачленете се во Попуст клубот на akcija.com.mk и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на akcija.com.mk.

ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Back to top