Тв комода БЕРЛИН

8600 ден. 5990 ден.

Германскиот перфекционизам и посветеност на модерниот дизајн преточен во новата ТВ комода БЕРЛИН на Монако мебел. 


Димензии на ТВ комода:
     Должина: 161,6cm
     Висина: 42cm
     Ширина: 35cm 
Димензии на полици:
     Должина на полица 1: 60cm
     Должина на полица 2: 40cm
     Висина: 15cm
Материјал: Оплеменета иверица 16mm
Брзо и едноставно склопување за помалку од 20 минути по елемент.
Потребен aлат за склопување: чекан и шрафцигер (крстач)
Македонско производство
Количина:

ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ

Зачленете се во Попуст клубот на akcija.com.mk и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на akcija.com.mk.

ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Back to top