Правосмукалка ZENEGER SLIM 3N-29

2199 ден. 1690 ден.
Zeneger правосмукалката е исклучително лесна за употреба. Доаѓа во 3 дела и може да се користи како рачна правосмукалка. Има додаток кој овозможува чистење на поширока површина, како и додаток со кој лесно без да се наведнувате ќе го исчистите подот. Од горната страна има сиво копче со кое лесно се отвора правосмукалката и се отстранува филтерот кој многу лесно се чисти. Долгиот кабел овозможува голема мобилност и нема потреба од дополнителен продолжен кабел.
 
Код: ZENEGER SLIM 3N-29
Моќност: 1700 W
Сад за прав со капацитет 2l
Ергомомска рачка
Филтер кој се мие
Складирање во исправена положба
Кука за складирање на кабел
Должина на кабел 5m
1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
 
Количина:

ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ

Зачленете се во Попуст клубот на akcija.com.mk и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на akcija.com.mk.

ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Back to top