Полица PL 7220

1199 ден. 799 ден.
➡Материјал: Иверица 16mm во комбинација со метални профили
➡Рамка за слика
➡Димензии: 35 х 35 х 10цм
➡ Брзо и едноставно склопување за помалку од 20min.
➡ Македонско производство
Количина:

ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ

Зачленете се во Попуст клубот на akcija.com.mk и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на akcija.com.mk.

ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Back to top