Наткасна DEKOR MM01 Антрацит

1999 ден. 999 ден.

Материјал: 16mm Оплеменета Иверица
 Брзо и едноставно склопување за помалце од 20min.
 Потребен Алат за склопување : Чекан и Штрафцигер(крстач)
Македонско производство

Количина:

ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ

Зачленете се во Попуст клубот на akcija.com.mk и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на akcija.com.mk.

ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Back to top