Биро LEGO Boy

4990 ден. 2690 ден.
 Колекцијата LEGO на Монако мебел, инспирирана од данскиот прозиводител на коцки кои брзо и едноставно се склопуваат, совршено ќе се прилагоди на детската соба во домот. 
 Моделот LEGO Boy ја комбинира функционалноста и едноставноста, а карактеристичниот избор на бои за соба на момче со сината боја додатно го оплеменува просторот.
 Секако, отворените полици оставаат можност за дополнителна креативност и многу можни решенија дополнување на целосното искуство.

Работна површина: 121,6 х 52,6cm
Висина: 76,6cm
Корпус: 16-милиметарска оплеменета иверица
Боја: сина и бела
Брзо и едноставно склопување за помалку од 20 минути 
Потребен алат за склопување: чекан и шрафцигер (крстач)
Македонско производство
Количина:

ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ

Зачленете се во Попуст клубот на akcija.com.mk и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на akcija.com.mk.

ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Back to top