КОМБО ПАКЕТ Телевизор 32" + ТВ комода Илина + Клуб маса Илина

21998 ден. 13990 ден.

 

➡ ТВ Комода ИЛИНА
- Материјал:Висококвалитетна оплеменета Иверица 16mm.
- Димензии: 120 x 45cm
- Бои: бела, кафена и сонома
➡ Клуб маса ИЛИНА
- Материјал: 16мм оплеменета иверица
Димензии: 90x42cm
- Брзо и едноставно склопување за помалку од 20min.
- Потребен Алат за склопување : чекан и шрафцигер(крстач)
- Македонско производство
➡ ST Android SMART LED TV 32" - 5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
- Модел: ST-32RE4700
- Wifi built in 802.11 b/g/n
- HD Ready
- HDMI x2
- Operating system Android 7
- DVB-T/T2/DVB-C
- CVTE 5510 GPU Mali400MPx2 core
- 1GB RAM
- 8GB ROM
- System upgradable by u-disk or online
- DUAL CORE Processor Cortex A7 x2 core @1.3GHz
- USB port with PVR (Power Video Recording)
- Coaxial out
- Earphone out
- CVBS Input x1
- RF x1
- VGA input (D-SUB) x1 Component Input x1
- Scart Input x1
- CI+ Slot x1
- Ethernet port RJ-45
Избери боја:
* Изберете боја
Количина:

ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ

Зачленете се во Попуст клубот на akcija.com.mk и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на akcija.com.mk.

ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Back to top