КЛУБ МАСА МАРИЈАНА В1

5999 ден. 2390 ден.
   Клуб масата Маријана со својата едноставност и чисти линии лесно се вклопува во секој простор.
   Одличниот дизајн во себе ги спојува естетските вредности и целосната искористеност на површината, а со тоа допринесува за оформување на просторот во една целина и овозможува дополнителен простор за работи кои секојдневно ги употребуваме.

Материјал: оплеменета иверица 16mm
Димензии95х50х40 цм
Брзо и едноставно склопување за помалку од 20 минути.
Потребен Алат за склопување : чекан и шрафцигер(крстач)
Македонско производство
Количина:

ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ

Зачленете се во Попуст клубот на akcija.com.mk и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на akcija.com.mk.

ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Back to top