Комплет ТВ комода и клуб маса IL BELO - антрацит

13800 ден. 7990 ден.
   Комплетот ТВ комода и клуб масата IL BELO со својот моќен, но сепак елегантен дизајн ќе Ве издвои од останатите. Користењето на антрацит и светол орев при изработка на овој дизајн ја прават оваа комода посакувано парче дури и за оние со најистенчен вкус.
   Овој дизајн е инспириран од минималистичкиот стил на нордиските култури, а изработен во стилот на врвните италијански дизајнери кои заедно со германските колеги го прават спојот на индустриското и минималистичкото едно посебно доживување.

Димензии на Тв комода:
     Должина: 160cm
     Висина: 40cm
     Ширина: 40cm 
Димензии на клуб маса
     Должина: 90cm
     Висина: 40cm
     Ширина: 50cm 
Материјал: Оплеменета иверица 16mm Антрацит-164 и светол орев-К003
Брзо и едноставно склопување за помалку од 20 минути.
Потребен алат за склопување : чекан и шрафцигер(крстач)
Македонско производство
Количина:

ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ

Зачленете се во Попуст клубот на akcija.com.mk и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на akcija.com.mk.

ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Back to top