Електричен камин MARKUS

15230 ден.

Се монтира на ѕид.
Mодерен и елегантен дизајн кој придонесува во подобрување на атмосферата во секој дом
Главната предност на електричните камини е тоа што тие даваат топлина без прашина, пепел и чад
Електричните камини се соодветна алтернатива за подобрување на квалитетот на природата и воздухот

Спецификации:

- Боја на пламен: 3 комбинации – портокалово, црвено-сино, сино-бело
– Моќ: 750/1500 W
– Димензии (Ш x В x Д): 840*450*131 mm
– Погоден за простории : 20 m²
– Напон: 220/240 V
– Електронски тајмер: Да
– Сигурносен термостат за прегревање
– Боја: црна

Гаранција: 12 месеци

Количина:

ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ

Зачленете се во Попуст клубот на akcija.com.mk и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на akcija.com.mk.

ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Back to top