Чевларник C1B2

5999 ден. 2490 ден.

 

 Висина: 115см
 Ширина: 70см
 Длабочина: 25см
 Капацитет: 18 пара чевли
 Материјал: Висококвалитетна оплеменета иверица 16мм
 Достапен само во бела боја
Македонско производство
Количина:

ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ

Зачленете се во Попуст клубот на akcija.com.mk и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на akcija.com.mk.

ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Back to top