Нутри блендер ST 800SG

2999 ден. 2549 ден.

 

Нутри блендер со 10 делови
800W Моќност 
Брзина на вртежи 13000-16000 rpm
Оптимизирана брзина на работа
Вклучени делови: 
- База
- 2 различни челични сечила
- 1 висока чаша
- 2 ниски чаши
- 2 капачиња
- 1 рачка
Упатство за употреба
Сите делови се безбедни со BPA Free сертификат
2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
Количина:

ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ

Зачленете се во Попуст клубот на akcija.com.mk и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на akcija.com.mk.

ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Back to top