Биро со метална конструкција

4990 ден. 3790 ден.
Биро со метална конструкција

Биро на преклопување погодно за секоја просторија во Вашиот дом.
Материјал:
     - Метална конструкција
     - Плотна од медијапан со дрвен дезен
Димензии: 100х50х75цм
 
Количина:

ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ

Зачленете се во Попуст клубот на akcija.com.mk и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на akcija.com.mk.

ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Back to top