Биро LEGO L-B0

4990 ден. 2990 ден.
 Колекцијата LEGO на Монако мебел, инспирирана од данскиот прозиводител на коцки кои брзо и едноставно се склопуваат, совршено ќе се прилагоди на вашата детска соба, домашна канцеларија или било која друга просторија во домот.
 Моделот LB-0 ја комбинира функционалноста и елеганцијата, а балансот од бела боја и дезенот на даб му даваат нова димензија на просторот.
 Секако, отворените полици оставаат можност за дополнителна креативност и многу можни решенија дополнување на целосното искуство.

Работна површина: 121,6 х 52,6cm
Висина: 76,6cm
Корпус: oплеменета 16-милиметарска иверица
Боја: бела и даб - К008
Брзо и едноставно склопување за помалку од 20 минути
Потребен алат за склопување: чекан и шрафцигер (крстач)
Македонско производство
Количина:

ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ

Зачленете се во Попуст клубот на akcija.com.mk и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на akcija.com.mk.

ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Back to top