• Тегови 6kg

  Tегови со вкупна тежина од 6кг (2x3kg)
  Oбложени се со пластика од 1-ва класа, полнета со специјален малтер, со што се овозможува долготрајност. Невозможно е да пукнат и да се скршат. Дури и ако се специјално исечени/дупчени, нивната содржина не истекува.
  Теговите со својата издржлива и долготрајна структура, ќе Ви овозможат да ги користите многу години.

 • Тв комода + клуб маса Токио Luxe

  Код за нарачка: Тв комода Токио Luxe и клуб маса LM B4

  Тв комода:
  Димензии: 160x40x34.4cm
  Димензии на полици: 60x15x17cm
   
  Клуб маса:
  Димензии: 90x38x50cm
   
  Материјал: Оплеменета Иверица 16mm - Сонома и Антрацит

 • Полица со огледало за во бања ЛАНА

  Код за нарачка: Полица со огледало за во бања ЛАНА

  Димензија:
  Ширина 60 см.
  Висина 45 см
  Длабочина 2,2 см.

  Димензии на огледалото;
  Ширина 45 см.
  Висина 35 см.

  Димензии на полицата;
  Ширина 60 см.
  Неговата длабочина е 10 см.

 • Полица за перална со метална конструкција ХЕНДРИК

  Код за нарачка: Полица за перална ХЕНДРИК - MK-13-03-01

  Димензија:
  Ширина: 66 см
  Длабочина: 34 см
  Висина: 160 см
  Растојание на полиците: 36,5 см
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
  Метална конструкција

 • 3D Базен B0165 3.05m x 76cm

  Два слоја на издржлива ПВЦ материјал со силна мрежа од полиестер помеѓу слоевите.
  Димензии: 3.05m x 76cm
  Капацитет: 3879 L


 • Душек 80х190cm Classic Bonell

  Код за нарачка: Душек 80х190cm Classic Bonell

  12 месеци гаранција

  Висина: 20cm
  Димензии: 80х190cm
  Жичано јадро Ø8,6мм
  Импрегниран тврд филц 1000гр/м²
  Странична конструкција од сунгер 5цм Н20
  Горна и долна страна сунгер 2цм Н20
  Полиестер влакно 150гр/м²
  Штепована Ткаенина 60% Полиестер 40% Полипропилен

 • Шанк НОРДИК Атлантик

  Код за нарачка: Шанк НОРДИК Атлантик

  Димензии: 100x50x120cm
  Материјал: Висококвалитетна оплемента иверица 16mm и оков
  Боја: Бела/Атлантик

 • Помошна масичка CIRCLE

  Код за нарачка: CIRCLE - MK22-02-02

  Димензии: 60x43cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
  Метална конструкција
  Торба од квалитетна ткаенина.


 • Полица со метална конструкција ЛОГАН

  Код за нарачка: ЛОГАН -MK15-05-02

  Димензии: 66x34x85cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
  Метална конструкција

 • Закачалка со метална конструкција ОЛИВИА

  Код за нарачка: ОЛИВИА - MK21-15-02

  Димензија: 160x66х34cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
  Метална конструкција

 • Метална закачалка ЕСТЕЛ

  Код за нарачка: ЕСТЕЛ MK21-01-06
  Димензија: 104x137х48cm
  Високо издржливи метални профили


 • Вок тава Accademia Mugnano - Natural Wood series - 20cm

  Код: Vok NW - 312

  Made in Italy

  Внатрешните и надворешните површини се премачкани со AM Natural Wood премаз, кој дава ефект на природно дрво, дополнети со микрочестички кои се компинирани на таков начин што даваат исклучително цврста и компактна површина
  Изработени од алуминиум со 99,9% чистота на составот и дебелина од 4mm

  Ергономски рачки кои не се загреваат
  Нелеплива површина која рамномерно ја распоредува топлината и овозможува одлично готвење на состојките


 • Клуб маса ИЛИНА

     Клуб масата Илина со својот едноставен и елегантен дизајн инспириран од минималистичкиот сил на врвните дизајнери од Bauhaus школата одлично ќе се вклопи во секој дом.
     Белата боја ја одликува со чистина и елеганција, а целосната искористеност на површините ќе овозможи комплетно искористување на нејзината површина.


  Димензии: 90x42cm. ( детален приказ на слика)
  Корпус: Оплеменета иверица 16mm.
  Боја: бела
  Брзо и едноставно склопување за помалку од 20 минути.
  Потребен Алат за склопување : чекан и шрафцигер(крстач)
  Македонско производство
 • Сет 6 Чаши ALANIA

  Код за нарачка: Чаши ALANIA 52138 1/6

  Капацитет: 175 cc
  Висина: 123mm
  Дијаметар на горниот дел: 57 mm
  Дијаметар на долниот дел: 45 mm
 • Пикник маса бела MK10-01-01
  Код за нарачка: Пикник маса бела MK10-01-01
  Димензии: 60x80cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
 • Биро со метална конструкција ДЕНВЕР 176

  Код за нарачка: ДЕНВЕР 176 - MK20-01-17

  Димензии: 60x90cm
  Висина: 75cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
  Метална конструкција

 • Сет од 25пар. Ipanema - Tulum крем
  Сетот од 25 парчиња содржи:
   - 6 ножеви (21,3x2,2x1,1cm)
   - 6 вилушки (19,1x2,4x1,6cm)
   - 6 супени лажици (19x4x1,7cm)
   - 6 кафени лажички (13,9x2,7x1,3cm)
   - 1 сад за прибор (35x20x5cm)

  Приборот за јадење Ипанема е идеален за вашите секојдневни оброци. Овие лежерни линии имаат рачки од полипропилен кои даваат допир на радост на вашата маса. Изработени се од не'рѓосувачки челик и се високо отпорни и долготрајни. Дизајнот на сечилата спречува деформации. Може да се мијат во машина за садови.

   

 • СЕТ 4 полици за на ѕид Ортон

  Код за нарачка: СЕТ 4 полици за на ѕид Ортон

  Димензии: 
  - Квадрат полици: 20x20x15cm
  - Правоаголна полица: 30x22x15cm
  - Полица: 27cm
  Материјал: Висококвалитетна оплемента иверица 16mm и 25mm и оков
  Боја: Сонома

 • Плакар Мак-3
  Код за нарачка: Плакар Мак-3


  Димензии: 24x80x31cm
  Материјал: Висококвалитетна оплемента иверица 16mm и оков
  Боја: Бела

 • Тв комода и клуб маса КАЈА

  Код за нарачка: Тв комода и клуб маса КАЈА

  Димензии на тв комода: 149.6x40x37.3cm
  Димензии на клуб маса: 95.6x50x41.8cm
  Материјал: Висококвалитетна оплемента иверица 18mm и оков
  Боја: Атлантик/Бела