• Вграден комбиниран фрижидер Vivax CFRB-246BLF

  Код: CFRB-246BLF - 1212771

  60 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Нето волумен: 183l
  Нето волумен на комората: 63l
  Бела боја
  Бучност: 43
  Димензии Ш х В х Д: 540 х 1772 х 540 mm
  Полици во ладилникот: 4
  Број на ладици во ладилникот: 1
  Број на полици во замрзнувачот: 3
  Број на ладици во замрзнувачот: 3
  Материјал на вратата:
  Фиксно отворање на врата
  Енергетско ниво: F

 • Вграден фрижидер Gorenje RKI 4182 E1
  Gorenje RKI 4182 E1
   
  5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
   
   Вграден комбиниран фрижидер со долна комора
   FrostLess Помало собирање на мраз во замрзнувачот
   260л Нето капацитет - 189л дел за ладење и 71л дел за замрзнување
   Еко програма (EcoMode) за заштеда на електрична енергија
   CrispZone фиока со контрола на влажноста
   Скриен простор HiddenSpace - сместен под CrispZone фиоката обезбедува дополнителен простор за лименки или слични производи
   ЛЕД осветлување
   Држач за шишиња
   Фукнција за брзо замрзнување
   Бучност 38 dB
   Потрошувачка на енергија kWh/24h 0
  59 kWh
   Енергетска класа А++
   Димензии (ШxВxД): 54 × 177.2 × 54.5 цм