• Ingrid Shine Wonder кармин

  INGRID Lipstick Wonder Shine обезбедува интензивна боја и сатенска завршница на шминката во текот на денот. Новата формула со течен шеа путер ги штити усните од сушење. Лесната, кремаста текстура обезбедува совршена примена и најквалитетните пигменти гарантираат долготраен ефект на шминка. Достапен во 9 модерни нијанси полни со сјај.

  4gr.

 • Креон кармин FOCUS TF154

  Неговата кадифена текстура нуди полумат завршница; Навлажнувачките и клеточните регенерациски својства на Маслото од Макадамија и Камелија оставаат меко и мазно чувство на вашите усни. Благодарение на својот лифтски механизам и беспрекорната форма, овозможува лесна примена без прелевање и контаминација. Прекрасните алтернативи за боја лесно можете да ги носите со себе во текот на целиот ден.

 • Водоотпорен креон за уста TF613

  Topface Waterproof Lipliner лесно се нанесува без контаминација на усните. Нивната густа и непрекината боја ја задржува својата трајност долго време и е водоотпорна. Со широк спектар на различни опции за тон, тој може да се користи и сам и да формира основа за било кој кармин.

 • Креон за уста TF610

  Topface Lipliner лесно се нанесува без контаминација на усните. Нивната густа и непрекината боја ја задржува својата трајност долго време и е водоотпорна. Со широк спектар на различни опции за тон, тој може да се користи и сам и да формира основа за било кој кармин.

 • Кармин MATTE TF152

  Кокосовото масло во неговата содржина; помага во навлажнувањето и негувањето на усните, додека неговата мека текстура нуди лесен комфорт на верзијата. Обезбедува совршена покривка без пополнување на тенки линии со максимална пигментација на бојата и без сувост на вашите усни. 

  Дермотолошки тестирани.

 • Кармин Sensitive Stylo TF157

  Обезбедува мазна покривка за вашите усни одеднаш со својата светла структура со густа боја пигмент. Скваленот кој се содржи во него помага да се грижите за фини линии, додека длабоко ги навлажнувате усните. Погоден за употреба на суви и чувствителни усни.

  Веган е.

  Не е тестиран на животни.

  Дермотолошки тестирани.

 • Кармин MATTE TF155

  Кокосово масло во неговата содржина; помага во навлажнувањето и негувањето на усните, додека неговата мека текстура нуди лесен комфорт на верзијата. Обезбедува совршена покривка без пополнување на тенки линии со максимална пигментација на бојата и без сувост на вашите усни. Постојат 17 трендливи алтернативи на бојата со мат формула во прав погодни за дневна и ноќна шминка.

  Дермотолошки тестирани.

 • Подлога за очи и уста TF469

  Ги штити вашите усни и капаци од сушење со навлажнувачките својства на витаминот Е и маслото од Макадамија. Неговата структура, која ве одржува свежа во текот на целиот ден, ја подготвува вашата кожа за шминка, а истовремено ја зголемува постојаноста на апликации за усни и очи.

 • Ingrid Matt Wonder кармин

  Карминот Wonder Shine INGRID обезбедува интензивна боја и сатенска шминка во текот на денот. Новата формула со Shea течниот путер ги штити усните од сушење. Лесната, кремаста текстура обезбедува совршено нанесување, а најквалитетните пигменти гарантираат шминка со долготраен ефект. Достапен во 9 модерни нијанси полни со сјај.

  4gr.

 • Ingrid MATT течен кармин

  INGRID Liquid Lipstick Matt во новата верзија е гаранција за совршена шминка за усни со мат финиш. Формулата збогатена со витамини Е и Ц и рицинусово масло обезбедува оптимално ниво на хидратација без ризик од пресушење. Лесна, кремаста текстура идеално се шири и не предизвикува чувство на лепливост. Достапен во 8 врвни нијанси со интензивна пигментација и висока непроѕирност.

  7ml.