• Повеќенаменски плакар МЕРЛИН

  Код за нарачка: МЕРЛИН MK12-02-01

  Димензии: 78.5x77x30cm
  Длабочина на пластичните корпи: 10cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.


 • Биро со метална конструкција ДАБЛИН 51

  Код за нарачка: ДАБЛИН 51 MK20-02-02
  Димензии: 60x120cm | Висина: 75cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
  Метална конструкција

 • Тв комода со метална конструкција ВАЛЕРИ

  Код за нарачка: Тв комода ВАЛЕРИ MK11-01-02
  Димензии: 61x35x120cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

 • Тв комода ДАРИЈА

  Код за нарачка: ТВ комода Дарија MK11-02-01
  Димензии: 140x46x30cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

 • Биро со метална конструкција ДАБЛИН 175

  Код за нарачка: ДАБЛИН 175 MK20-02-17
  Димензии: 60x120cm | Висина: 75cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
  Метална конструкција


 • Базен 305x76cm + Гарден лежалка Fisso

  Код за нарачка: Базен 305x76cm - 9050406 - Гарден лежалка Fisso-180504

  Базен 305x76cm со метална конструкција и филтер пумпа 26702НП
  INTEX базенот со метална рамка е највисоко квалитетен базен и стануват сè попопуларни и го зазема големиот пазар на семејните базени.
  INTEX U.S. компанијата е лидер на пазарот во презентирање на иновативни, висококвалитетни гумени рамки и рамки од модерни материјали.
  Издржлив и лесен за составување, базите на рамки за Intex Prism ги имаат сите големи придобивки од метални рамки и се засилени со силно обложена челична цевка и со стилска боја со извонредна боја.
  Базен рамката е изработена од исклучително издржлив трислоен ПВЦ ткаенина:
  Горниот слој: врежан тешки мерач ПВЦ
  Среден слој: армирана полиестерна мрежа со супер-сила
  Долен слој: врежан тежок мерач ПВЦ
  За постојано чистење на водата, базенот се филтрира со електрична пумпа со заменетиот филтерски кертриџ.
  Овој тип на базен е идеален, ако не сакате потрошите премногу, но, исто така, сакате квалитет и стабилност.
  Технички карактеристики:
  Практичeн и лесен за поставување и собирање
  Не бара скапо одржување
  Големина:
  Димензии: 305 x 76cm
  Капацитет на вода:4,485 litres 90%


  Гарден лежалка Fisso
  Материјал: Пластика
  Димензии: 72x189x96cm

 • Престиж со двосед 4 антрацит + Пренослива скара на жар 33x35.5cm

  Код за нарачка: Престиж со двосед 4 антрацит + Пренослива скара на жар 33x35.5cm


  Содржина на производот: 2 единечни софи, 1 фотелја со две седишта, 1 масичка за кафе, 3 перничиња
  Полипропиленска пластика од 1-ва класа
  Монтирање 3-5 минути, заменете ги стапалата на производот и тоа е тоа!
  Може да се пере
  Отпорен и издржлив на надворешни временски услови
  УВ адитив
  Лесна инсталација - Plug and Play СистемДизајн на проветрена квадратна дупка со точкиДимензии на производот: 2 седишта: (125cm ширина) (75cm висина) (61cm длабочина) - единечно седиште: (ширина: 61cm) (длабочина: 60cm) (висина: 75cm) - масичка за кафе: (49x70cm висина 4


 • Сантана со тросед 5 антрацит

  Код за нарачка: Сантана со тросед 5 антрацит 805678

  Создадете стилски и корисни места за седење во балконите и терасите во вашата градина. Произведен е во дизајн кој ќе ве направи вам и вашите гости удобно со неговата квалитетна структура и удобно користење. Овој сет привлекува внимание со својата економична цена и како производ од новата сезона. Произведена од полипропиленска суровина од прва класа, Дизајнирана е да биде издржлива и долготрајна со адитиви отпорни на внатрешни и надворешни услови.

  Карактеристики на производот
  Димензии на едно седиште: напред: 64 -страна:59 Висина:82
  Димензии на тројно седиште: 185 x 82 cm
  Стаклена маса Димензии: 91x62 cm
  1 x 3 седишта, 2 x едно седиште
  1 парче 90x62 правоаголна масичка за кафе
  5 парчиња специјално производство перниче со патент со отстранлив капак. (Производителот ги комбинира перничињата според бојата на фабричката група за седење. Изборот на боја на перничиња не се нуди)
  Врска за фиксирање на перничиња
  2 Подароци перници
  Ергономски дизајн
  Дизајн на површина со шема на дрво
  Екстра зацврстени пристаништа
  Отпорен на надворешни временски услови
  Удобна употреба на подови како што се трева, дрво, бетон, ламинат, гранит и плочки
  Групата за седење се испраќа како расклопена, Лесна инсталација
  Погоден е за употреба во други места на отворено како што се Дом, Кафе, Ресторан, Хотел, Вила, Градина, Балкон, Тераса и во затворени простории по желба.
  Производство од 1 класа А+ Плус помина тестови за контрола на квалитет
  Екстра зајакнато пакување против кршење
  100% поддршка по продажбата и задоволство на клиентите
  Димензии на едно седиште: напред: 64 -страна:59 Висина:82
  Димензии на тројно седиште: 185 x 82 cm
  Масичка за кафе Димензии: 91x62 cm

 • Скара на жар 48.5X26cm + Сет Camping-Бел

  Код за нарачка: Скара на жар со дрвена полица 48.5X26cm-99592 - Сет Camping-Бел 162792


  Скара на жар со дрвена полица 48.5X26cm
  - Големина на скарата: 48.5 x 26cm
  - солидна челична конструкција
  - обложено огниште
  - хромирана решетка со рачка
  - 4 новоа на подигање
  - Дрвена странична полица и долна лимена полица за складирање
  - Комфортна рачка за подобар транспорт на скарата
  - Висина на огништето: 66m
  - Димензии: 86 x 28 x 82cm
  - Дебелина на решетката: 2.5mm


  Сет Camping-Бел
  Материјал: Пластика
  Димензии на маса: 79x72x70cm
  Димензии на стол: 44x41x78cm

 • Метална маса + 2 столици + ПОДАРОК 4 соларни светилки

  Код за нарачка: Маса SC-070 + х2 Стол SC-039 + подарок х4 Соларна лампа SS-6014

  Маса SC-070 Кафеава
  Материјал: метал, стакло
  Димензии: 60х70 cm


  Стол SC-039 Темно Кафеав
  Материјал: метал, ратан
  Димензии: 54х61х74 cm

  Соларна лампа SS-6014
  Со игла за ставање во земја
  Со ON/OFF копче

 • Чадор за сонце + пластична маса +ПОДАРОК 4 СОЛАРНИ ЛАМБИ

  Код за нарачка:  Tons Garden чадор 9523+Tons Garden маса 9544+Соларна лампа SP-6091 - 169892|


  Карактеристики на производот:

  • Дијаметар: 2.7 m
  • Боја: Сива

  Tons Garden маса 9544

  Карактеристики на производот:
  Tons Garden Маса пластична округла (9544)

   • Димензии: 60 x 70 cm
   • Боја: Црна
 • Тенда 3 x 3m Tons Garden + 2 столови на расклопување + ПОДАРОК 4 СОЛАРНИ СВЕТИЛКИ

  Код за нарачка: Тенда 3 x 3m Tons Garden + 2 столови на расклопување + ПОДАРОК 4 СОЛАРНИ СВЕТИЛКИ

  Тенда 3 x 3m Tons Garden-7214


  Карактеристики на производот:

  • Димензии на производот:
   3 x 3 m
   Висина: 2.5 m|
   Материјал: Poliester Assembly Gazebo
   Боја: Сина\


  Компактен, лесен и преклоплив Ви овозможува лесно да ја носите столицата . Силна рамка и лежиште . Ја прави преклопната столица супер лесна и силна.  е. Не треба да се грижите дали ќе се распадне додека се користи.

 • Скара на ќумур +Декантер Селекта коцка 228450 - 4909 + ПОДАРОК YPSILON SHOT 6 caski 14018

  Код за нарачка: Скара на ќумур +Декантер Селекта коцка 228450 - 4909 + ПОДАРОК YPSILON SHOT 6 caski 14018

  Скара на ќумур 1
  - Материјал: Метал
  - Димензии: 40х60цм

  YPSILON SHOT 6 caski 14018

  Капацитет: 70 мл
  Димензии: 5x10.7 цм (ØxH)

   


 • Пренослива скара на жар +Чаши + ПОДАРОК ВЕНТИЛАТОР ЗА СКАРА

  Код за нарачка:  Пренослива скара на жар 33x35.5cm-99483 + Чаши Бистро 8605 1/6 + Коопман Вентилатор за скара-09063509

  Пренослива скара на жар 33x35.5cm-99483

  Површина на скарата: 33 x 35,5 cm

  Димензии на скарата (со расклопени ногарки): 41 x 36,5 x 31 cm;
  Димензии на скара (затворена) 41 x 36,5 x 20cm
  Висина на решетка: 22 см
  Решетка од јаглен 34 x 30 cm (дебелина 2 mm)
  Хромирана решетка со 2 рачки
  Дебелина на решетките: 3мм
  Хромирана решетка за греење 31 x 17 cm (дебелина на шипки 2,5 mm)
  Дебелина на листот: 0,8 мм
  Сад со обложен прав
  2 прилагодливи отвори
  4 хромирани, преклопливи, стабилни ногарки
  Рачката на капакот е изработена од материјал БАКЕЛИТ (главни предности се незапаливост, слаба топлинска спроводливост и релативно висока хемиска отпорност)
  Стегајте за да го затворите капакот

  Коопман Вентилатор за скара-09063509

  Деновите кога морате постојано да го проверувате огнот за скара поминаа, благодарение на рачниот вентилатор од палетата KOOPMAN . Овој вентилатор го одржува жив пламенот што значи дека нема да мора постојано да внимавате на него. 

  Димензии приближно: 8 x 25,5 x 8 cm

  Доаѓа со мала пластична кука за прицврстување на вентилаторот на ѕидот

  Направено од пластика • Повеќенаменски плакар ЛУКАС

  Код за нарачка: ЛУКАС - MK12-51-01
  Димензии: 177.5x48.5x32 cm
  Растојание помеѓу полици: 19 cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

 • Скара 30х50cm + прибор
  Код за нарачка: скара 2 + Чаши Бистро 8605 1/6 + 14900 ражен + 7698 - штипка + 2859 - шпатула
   
  Скара
  - Димензии: 30х50цм
  - Материјал: Метал
   
  Сет чаши за пиво
  Сет од 6 чаши за пиво
   
  Стапчиња за ражен
  Количина во пакување: 100 парчиња
  Должина: 20cm
   
  Штипка за месо
  Должина: 20cm
  Ширина: 4,8cm
   
  Шпатула за месо
   
   
 • Повеќенаменски плакар РОМАН

  Код за нарачка: РОМАН - MK12-30-01

  Димензии: 97.7x90x29.6cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.