• 3D Базен B0165 3.05m x 76cm

  Два слоја на издржлива ПВЦ материјал со силна мрежа од полиестер помеѓу слоевите.
  Димензии: 3.05m x 76cm
  Капацитет: 3879 L


 • Сецко за зеленчук

  Код за нарачка: Сецко за зеленчук - NM63

  Димензии:
  8cm x 21.5 cm.
  Оваа неверојатна мултифункционална алатка е одлична за сечкање и мелење на лук, кромид, домат, овошје, ореви, билки, зеленчук и повеќе.

  • Сечила изработени од не'рѓосувачки челик
  • Пластичен сад со капак
  • Совршен за сечкање и ситнење
 • Диспанзер за палачинки

  Код за нарачка: Диспанзер за палачинки

  Инструкции:

  Одлични креативни диспензери за тесто, дури и за најнеискусните почетници, ќе ве направат пекар, пекар.

  Потребни се само три едноставни чекори за да направите утринска торта со бела јака. Чиста, хранлива и креативна торта.

  1) ставете го подготвеното тесто
  2) истурете иста количина тесто во секој калап за колачи
  3) ставете ја мембраната за колачот во кутијата за печење или во микро печката.

 • Spin Maiden

  Код за нарачка: Чистач со две ротирачки глави

  Моќен чистач со две ротирачки глави за чистење и полирање на подови. Професионална технологија направена за едноставна домашна употреба.
  Чисти и Полирај на секоја површина идеално за ламинат, плочки, гранит, дрво, мермер и др.
  Сетот го вклучува Spin Maid апаратот, 2 крпи за чистење, 2 крпи за длабинско чистење и полирање. Вградена моќна литиумска батерија и адаптер за полнење.

 • Апарат за јогурт HB-2193

  Код за нарачка: Апарат за јогурт HB-2193 - 023189

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  AC220V-240V 50/60Hz 35W
  Направете до шест тегли кремаст и свеж јогурт со различни вкусови
  Може да се направи јогурт во рок од 7 часа
  Заштеда на пари и време
  Капацитет на тегла: 150ml/шолја
  Транспарентен капак и проѕирен стаклен сад за лесно следење
  Прекинувач за вклучување/исклучување со контролни светла

 • Комплексна кружна сложувалка со 1000 парчиња - Боите на виножитото

  Код: Сложувалка Виножито - 7608

  1000 парчиња
  Димензии на комплетирана сложувалка: Ø65cm
 • Комплексна кружна сложувалка со 1000 парчиња - Баскет
  Код за нарачка: Баскет - 7615 - сложувалка
   
  1000 парчиња
  Димензии на комплетирана сложувалка: Ø65cm
 • Скара на ќумур 1

  - Димензии: 40х60цм
  - Материјал: Метал

 • Чаши ALANIA 52052 1/6

  Код за нарачка : Чаши ALANIA 52052 1/6

 • Четка за руж TF02

  Професионална четка за шминкање

 • Четка за контури TF05

  Професионална четка за шминкање

 • Новогодишно перниче NP007

  Материјал: Ranforce 100% памук
  Внатрешно полнење: Силиконски топчиња
  Димензиии: 40х40цм
  Може да се пере во машина за алишта на температура од 40⁰а

 • Soundbar Denver 2.0 20W BT/USB/AUX

  6 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  60 cm Soundbar with Bluetooth
  Listen to music wirelessly from mobile phones or computers with
  Bluetooth function
  Up to 10 meters range
  3.5mm AUX input for connection to fx. TV
  USB for MP3 playback
  2 x 10W volume output
  4 Equalizer settings
  Including 230V/12V power supply
  Remote control included
  Audio cable included (AUX)
  Wallmountable (screws included)

 • Прекривка за базен со конструкција 4,57m 3EXX0137

  Код: 3EXX0137 - прекривка за базен

  Кружна прекривка за базени со конструкција 4,57m

 • Прекривка за базен 3,66m 3EXX0131

  Код: 3EXX0131 - прекривка за базен

  Кружна прекривка за базен 3,66m

 • Прекривка за базен 3,05m 3EXX0130

  Код: 3EXX0130 - прекривка за базен

  Кружна прекривка за базен 3,05m

 • УЧИЛИШЕН СЕТ FROZEN 1

  Сетот содржи:
  Frozen II ранец, со 1 патент :
  Модерен и лесен предшколски ранец; 
  28x35x11cm; 
  Со 3Д апликација; 
  КОД:210058

  Unicorn несесер, полн 
  12 дрвени боици
  12 фломастери
  2 графитни моливи
  пенкала
  острилка
  гума
  линијар
  Димензии: 12,5 x 19,5 x 5 см
  Материјал: Полиестер 300D 
  Метален патент

  КОД:218152

  Блок за цртање, бр.2
  Creative: Водени бои, во Палета, Сет 1/12 + Четка
  Водени бои со дрвена четка во ПВЦ пакување. Пречникот на секоја боја е 28 мм.
  Fantasy: Темперни бои, 6мл, Сет 1/10
  Високо квалитетни и лесно нанесливи темперни бои.
  10 парчиња x 6 мл.

  Код: set frozen-1 210058 - 218152 - 251990 - 249510 - 218180

 • Подлога за базен 8пар 50x50

  Код за нарачка: Подлога за базен 58220

  Тип на производ 
  Подна заштита
  Боја на производот
  Темно сина
  Материјал
  Полиетилен
  Код на интрастат
  39269097
  Тежина и димензии
  Ширина *
  500 mm
  Длабочина *
  500 mm
  Висина *
  4 mm
  Тежина
  684 g
 • Закачалки H04
  Материјал: Висококвалитетна оплеменета иверица 16мм
  Боја: Сонома
  Димензии: 135x20см
  Македонско производство
 • Тостер ST MTG-800XA

  Код за нарачка: ST MTG-800XA-72795

   Мал Грил тостер
   за 2 тостови одеднаш
   800W
   Црн/Инокс
   нелепливи грил плочи
   индикатор за работа во црвена боја
   заклучување на грил плочите
   Гаранција: 1 година