• Миксер за нескафе HCM-705

  Код: HCM-705 - 8436

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Миксер за матење нес кафе со подножје
  Бела боја
  2 брзини
  450мл сад
  100W
  Ултра тивка работа

 • Миксер со сад Vox SMX3111

  Код: Vox SMX3111

  25 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Тип на миксер – Со сад
  Моќност – 400 W
  Капацитет на садот – 4 л
  5 Брзини + Турбо
  Две мешалки за брашно
  Две маталки за матење на јајца и шлаг
  Механизам што овозможува едноставно и лесно отстранување на маталките

 • Рачен миксер Vox MX 3011

  Код: Vox MX 3011

  25 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Моќност – 400 W
  Механизам што овозможува едноставно и лесно отстранување на маталките
  5 Брзини + Турбо
  Две маталки за јајца и шлаг, две мешалки за тесто

 • Рачен миксер Vox MX 3005

  Код: Vox MX 3005

  25 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Моќност: 300 W
  Механизам за лесно отстранување на мешалките
  5 брзини + Турбо
  Додатоци: 2 маталки, 2 мешалки за тесто

 • Рачен миксер Vox MX 9105

  Код: Vox MX 9105

  25 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Моќност – 300 W
  Механизам што овозможува едноставно и лесно отстранување на сечилата
  5 брзини + Турбо

 • Рачен миксер Vox MX 9108

  Код: Vox MX 9108

  25 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Моќност: 250 W
  Механизам за лесно отстранување на мешалките
  5 брзини + Турбо
  Додатоци: 2 маталки, 2 мешалки за тесто

 • Рачен миксер Vox MX 3001

  Код: Vox MX 3001

  25 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Моќност – 250 W
  Механизам што овозможува едноставно и лесно отстранување на сечилата
  5 брзини + Турбо
  Две маталки за јајца и шлаг, две мешалки за тесто

 • Апарат за палачинки MAX CP 211 + Рачен миксер ST HM-500SBKS
  Код за нарачка: CP 211 aпарат за палачинки + ST HM-500SBKS-72600
   
  Апарат за палачинки MAX CP 211
  Моќност: 1000W
  Дијаметар: 30cm
  Нелеплива подлога за лесно чистење
  Куќиште отпорном на топлина
  Индикаторска сијаличка
  Променлив термостат
  Не лизгачки ногарки
  Додатоци: т-вилушка и дрвена шпатула
   
  Рачен миксер ST HM-500SBKS
   500W
   2 пара мешалки ( стандардни + за брашно)
   5 брзини
   ултра тивок
   заштита од прегревање

   Гаранција: 12 месеци
 • Рачен миксер ST HM-500SBKS

  Код за нарачка: ST HM-500SBKS-72600

   Рачен Миксер за матење
   Црна/сива боја
   500W
   2 пара мешалки ( стандардни + за брашно)
   5 брзини
   ултра тивок
   заштита од прегревање
   Гаранција: 1 година

 • Рачен миксер ST HM-500SWR

  Код за нарачка: ST HM-500SWR-72599

   Рачен Миксер за матење
   Бела/црвена боја
   500W
   2 пара мешалки ( стандардни + за брашно)
   5 брзини
   ултра тивок
   заштита од прегревање
   Гаранција: 1 година

 • РАЧЕН МИКСЕР СО САД ISKRA S3A

  Код за нарачка: ISKRA S3A

  Рачен миксер Искра S3A
  Јачина 150-200 W
  Пет брзини.
  Силен, лесен и тивок.
  Погоден за лева и десна рака
  Ергономски дизајниран
  Издржлива пластика

  Гаранција - 2 години

 • РАЧЕН МИКСЕР СО САД ISKRA S1A

  Код за нарачка: ISKRA S1A

  Рачен миксер Искра S1A
  Јачина 200 W
  Пет брзини.
  Силен, лесен и тивок.
  Погоден за лева и десна рака
  Ергономски дизајниран
  Издржлива пластика

  Гаранција - 2 години

 • РАЧЕН МИКСЕР ISKRA SW-709-WH

  Код за нарачка: ISKRA SW-709-WH

  • Волтажа :220-230V~50Hz
  • Јачина: 200-300W
  • Пет брзини
  • Турбо копче
  • Куќиште со ергономски облик изработено од отпорна пластика
  • Додатоци:
  - 2 стандардни мешалки
  - 2 мешалки за тесто
  • Димензии на кутија: 200(Д) x 95(Ш) x 150(В)
  • Нето тежина: 0,7 kg
  • Бруто тежина: 0,8 kg

  Гаранција - 2 години

   

 • РАЧЕН МИКСЕР ISKRA S1

  Код за нарачка: ISKRA S1

  Рачен миксер Искра S1
  Јачина 150-200 W
  Пет брзини.
  Силен, лесен и тивок.
  Погоден за лева и десна рака
  Ергономски дизајниран
  Издржлива пластика
  Намотување на кабелот кон апаратот

  Гаранција - 2 години

 • Миксер COLOSSUS CSS-5400
  Маталки за шлаг и крем
  Маталки за тесто
  Сила 280W
  Турбо функција
  2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
 • Миксер со подножје ST HMRB-500SWBK

   

  Рачен миксер со Ротирачки сад
  500W Моќност 
  5 брзини
  Капацитет од 2l
  Турбо функција
  2 пара хромирани маталки за шлаг и тесто 
  Заштита од прегревање
  Ергономски дизајн
  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
 • Миксер PHILIPS HR3705/00

   

  300W Моќност 
  5 брзини
  Турбо функција
  Копче за ослободување од маталките со еден допир
  Должина на кабелот 1,2м
  Вклучени се 2 типа на маталки.
  Додатоците може да се мијат машина за садови
  2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
 • Миксер BOSCH MFQ3010S

   

  300W Mоќност 
  Напредна технологија на моторот
  2 брзини
  Турбо брзина
  2 метлички за матење
  2 за мешање
  Ергономски дизајн
  Додатоците може да се мијат во машината за садови
  Одвоено копче за лесно вадење на маталките
  Намотување на кабелот околу апаратот
  2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
 • Миксер со постоље ADLER AD 4202

   

  300W Моќност
  5 брзини
  Турбо копче 
  Пластичен сад за матење
  2 маталки за мешање и матење
  2 маталки за месење
  Маталки од нерѓосувачки челик
  Боја: бела
  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
 • МИКСЕР СО ПОСТОЉЕ SENCOR SHM 5330

   

  300W Моќност
  5 брзини
  Турбо функција
  Копче за брзо вадење на додатоците
  Хромирани маталки
  Голем подвижен сад за двојно мешање
  Додатоците може да се мијат во машина за садови
  Работи на напон од:230 V, 50 Hz
  2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА