• Полица PL 7223
  ➡Материјал: Иверица 16mm во комбинација со метални профили
  ➡Димензии: 30 х 26 х 14 цм
  ➡ Брзо и едноставно склопување за помалку од 20min.
  ➡ Македонско производство
 • Полица PL 7228
  ➡Материјал: Иверица 16mm во комбинација со метални профили
  ➡Димензии: 26 х 26 цм
  ➡ Брзо и едноставно склопување за помалку од 20min.
  ➡ Македонско производство
 • Табуретка и Кутија за Играчки

  Прекрасно детско столче/табуретка, која во исто време може да служи и како склад за детските играчки а и како седло за облекување чевли.

  Се составува едноставно, многу е лесно а истовремено и доста цврсто.

  Достапни се 4 различни дезени.

  Димензија: 30 x 30 x 30 cm

 • Полица PL 7222
  ➡Материјал: Иверица 16mm во комбинација со метални профили
  ➡Димензии:40 х 55 х 11цм
  ➡ Брзо и едноставно склопување за помалку од 20min.
  ➡ Македонско производство
 • Полица PL 7224
  ➡Материјал: Иверица 16mm во комбинација со метални профили
  ➡Огледало
  ➡Димензии: 35 х 32 х 11 цм
  ➡ Брзо и едноставно склопување за помалку од 20min.
  ➡ Македонско производство
 • Детско столче BabyBoss

  Код за нарачка: Детско столче BabyBoss - 1602

  Достапно во 5 бои: 
  розева,црвена,зелена,плава и жолта

  Димензии:
  Ширина 34.5cm
  Висина 47cm
  Седиште 26 x 26cm
  Наслон 26.5 x 29cm

  Идеално и дизајнирано за деца во предшколска возраст.
  Со овие столчиња децата може се научат да седат правилно, навика која ќе им служи цел живот.
  Многу студии покажале дека силните чисти бои се многу важни за раниот детски развој.

  Столчињата се изработени од квалитетна пластика, цврсти и лесни се (детето може само да ги преместува од едно место на друго) а можат и да се поставуваат едно врз друго, што ги прави идеални за складирање.

 • Полица за цвеќиња DIAMOND

  Димензии: 53x30x17cm
  Материјал:
  - Иверица 16mm - Даб K006
  - Метални профили со дебелина од 5mm - фарбани електростатски

 • Полица PL 7220
  ➡Материјал: Иверица 16mm во комбинација со метални профили
  ➡Рамка за слика
  ➡Димензии: 35 х 35 х 10цм
  ➡ Македонско производство
 • Охридско Езеро

  Канвас слика

  Достапни повеќе димензии

 • Сталажа за чевли АТИНА Црна

  Код за нарачка: Сталажа за чевли АТИНА Црна - 085-000014

  Практично и флексибилно парче мебел кое е комбинација од модерен дизајн, квалитет и издржливост. 
  Изработен од метал
  Капацитет 12 пара чевли

  Димензии:
  Должина: 62cm
  Длабочина: 20cm
  Висина: 62cm

  Забелешки:
  Производот се испорачува несклопен, во фабричко пакување и со детално упатство за склопување.
  Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од онаа прикажана на фотографиите.

  Димензии на пакување: 63x20.5x5cm

 • Лустер ASTRALUX Black/Wood

  Код за нарачка: Лустер ASTRALUX Black/Wood - 147-000043

  Лустер кој импресионира со својот индустриски дизајн, ќе го збогати ентериерот во Вашиот личен простор.

  Материјали: Метал, дрво и коноп
  Тип на светилка: E27 - 60W (не е вклучена)
  Димензии: 20x10x43cm
  Дебелина на дрво: 3,5cm

  Забелешки:
  Производот се доставува во фабричкото пакување.
  Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од онаа прикажана на фотографиите.

  Димензии на пакување: 24x22x12cm


 • Плакар АРОН Атлантик

  Код за нарачка: Плакар АРОН Атлантик


  Димензии: 23.7x59.9x39.5cm
  Материјал: Висококвалитетна оплемента иверица 16mm и оков
  Боја: Атлантик

 • Лустер VALORA Gold

  Код за нарачка: Лустер VALORA Gold - 193-000047

  Дизајнирана според новите трендови во ентериерот одржувајќи ги класичните линии.
  Едноставно, елегантно и идеално за секој простор.

  Материјал: Висококвалитетна метална рамка
  Тип на светилка: E27 - 60W (не е вклучена)
  Димензии: 20x20x70cm

  Забелешки:
  Производот се доставува во фабричкото пакување.
  Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од онаа прикажана на фотографиите.

  Димензии на пакување: 20x20x20cm


 • Масичка за лаптоп БРУНО

  Код за нарачка: БРУНО - MK17-01-01

  Димензија: 35.5x60х23.5cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите

 • Метална закачалка АНКАРА

  Код за нарачка: Метална закачалка АНКАРА

  Димензија: 69x32.5x34cm
  Метална конструкција
  Обоена со електростатска прашкаста боја отпорна на гребење.

 • Закачалка за облека Пинета

  Закачалка за облека Пинета - 1050А

  Уникатен и практичен, монтажен штендер за алишта со тркала.

  Изработен од високо квалитетни, лесни метални цевки со широчина од 25 mm.

  Има опција за промена на димензиите висина и ширина.

   

  Димензии: 

  Висина: 90-150 cm

  Ширина горен дел: 90-155 cm

  Постоље: 76 x 42 cm

 • Закачалка за на ѕид АКИРА

  Код за нарачка: АКИРА MK21-12-01
  Димензија: 18x80x11cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

 • Закачалка за на ѕид АКИРА Атлантик

  Код за нарачка: АКИРА Атлантик - MK21-12-02
  Димензија: 18x80x11cm
  Материјал: Иверица 1ва класа
  ПВЦ кант трака 0.8mm
  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

 • Закачалки H04
  Материјал: Висококвалитетна оплеменета иверица 16мм
  Боја: Сонома
  Димензии: 135x20см
  Македонско производство
 • Плакар АРОН
  Код за нарачка: Плакар Арон


  Димензии: 23.7x59.9x39.5cm
  Материјал: Висококвалитетна оплемента иверица 16mm и оков
  Боја: Бела