• Машинка за шишање ST HC-U4639AC

  Код за нарачка: ST HC-U4639AC-73404

   Жична Машинка за шишање
   црна боја
   Моќен АС мотор
   сечила од нерѓосувачки челик
   контрола на нивоата
   4 додатоци за шишање (3/6/9/12mm)
   четка за чистење
   средтсво за подмачкување
   чешел
   2м кабел
   Гаранција: 1 година

 • Машина за шишање Philips HC3530-15

  Код за нарачка: Philips HC3530-15 33266

  Philips HC3530/15
   Машинка за шишање
   Боја Црна
   жичана и безжична употреба
   Должина од 0
  5-23мм
   Самоостречки сечива
   без потреба од подмачкување
   8 часа полнење
   75 мин работа
   Battery type: Ni-MH

  2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

 • Тример за брада 3 Philips BT3226-14

  Код за нарачка :Philips BT3226-14 33223 

   Philips BT3226/14
    Тример за брада
    Боја Црна
    Иновативен систем Lift & Trim: Интегрираниот чешел ги подига и ги насочува влакненцата во оптималната позиција за сечење
    за лесно обликување
    Двојно наострени метални ножеви од нерѓосувачки челик
    20 должини  од 0,5 до 10 мм
    Прецизност (големина на чекорите) 0.5mm
    LED индикатор
    Работа со или без кабел
    Батерија NiMh
    60мин безжична употреба со 1h полнење
    Без потреба од подмачкување
    Додатоци што можат да се мијат
    Чешел
    Торбичка
    Четка за чистење
   
    2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
   
  •  
 • Тример за тело Philips BG3010-15

  Код за нарачка: Philips BG3010-15 33221

  Philips BG3010/15
   Тример за тело
   Боја Сива
   Систем за удобност на кожата: ги пресекува влакната со различна должина без контакт со кожата со острите рабови 1 фиксна поставка за должина 3мм
   Елемент за бричење:  заоблени врвови и хипо-алергенска фолија
   Wet & Dry (суво и мокро): 100% Водоотпорен
   Ергономска рачка за максимална контрола
   Безжична употреба
   8h полнење
   50min работа
   Батерија NiMh
   LED индикатор
   Четка за чистење

  2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

 • Тример за брада Philips BT5503-85

  Код за нарачка: Philips BT5503-85-3295

   Тример за брада
   Боја Црно Сива
   може да се мие под вода
   жично и безжично користење 1 чешел
   прилагодлива должина за брада 04-20мм
   40 должини
   Тример за нос
   четкичка
   торбичка
   1 час полнење
   60 мин користење
   Battery: NiMH

  ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ

 • Тример за влакна ST NT5002SI

  Код за нарачка: ST NT5002SI-33242

   Тример за нос
   сребрена боја
   користи една АА батерија

   ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА

 • Тример за влакна 2 во 1 ST NT5620SI

   Код за нарачка: ST NT5620SI-33241

   Тример за нос 2 во 1
   Кратење влакна во нос и Тример за контури на веѓи, брада, коса
   Темно сива боја
   Копче за вклучување и исклучување
   Користи една АА батерија
   вклучено постоље

   ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА

 • Тример за брада и коса Philips MG3730-15

  Код за нарачка: Philips MG3730-15-33206

  Тример за брада и коса
   Боја Црна
   Мултистајлер 8 во 1
   DualCut технологија со два пати повеќе ножеви
   8 алатки за брада и коса
   Додатоци што можат да се мијат
   Гумена рачка што не се лизга
   Челични самоостречки ножеви
   Без потреба од подмачкување
   LED индикатор
   Целосно полнење за 16 часа
   Безжична работа 60мин
   Батерија NiMh
   Вклучени додатоци: Метален тример
   Tример за нос и уши
   Чешел за брада што се нагодува: 3-7 мм
   2 чешли за подникната брада: 1 и 2 мм
   3 чешли за коса: 9
   12 и 16 мм
   Кутија за одложување
   Четка за чистење

   ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ

 • Машинка за шишање Rowenta TN1600F0

  Код за нарачка: Rowenta TN1600F0-71345

  Машинка за шишање
   Боја Сина
   жичана употреба
   Должина од 09-14мм / 4 чешли
   AC мотор
   кабел 1

  ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ

 • Тример Philips NT3650-16

  Код за нарачка: Philips NT3650-16 - 33484

   Тример за нос
   Боја Црно Сива
   Безжична употреба
   3 прилагодувања на должина
   целосно се мие
   нема потреба од подмачкување
   капаче
   2 чешлиња
   AA battery
   Гаранција: 2 година

 • Машинка за бричење Philips S1232-41

  Код за нарачка: Philips S1232-41 - 33298

   Машинка за бричење
   Боја Црна
   Shaver Series 1000
   жичана и безжична употреба
   Тример
   четка за чистење
   капаче за заштита
   глава што се движи во 4 правци
   самоостречки сечива
   Гаранција: 2 години

 • Безжична машинка 2во1 ST E825EI

  Код за нарачка: ST E825EI - 33239

  ST E825EI Superior Technology
   Безжична машинка 2 во 1 за бричење и одржување тридневна брада
   можност за потстрижување
   се полни за 1.5 часа
   18 можности за сетирање на тримерот од 0.9мм до 9мм
   сечила од нерѓосувачки челик
   може да работи додека се полни
   вклучени адаптер за понење
   надворешен тример
   масло за подмачкување
   четка за чистење
   Гаранција: 1 година

 • Тример Rowenta TN6000F5

  Код за нарачка: Rowenta TN6000F5 - 73769

   Тример за брада
   Боја Црна
   бричи
   крати и обликува
   безжично користење
   самоостречки нож
   3 чешлиња
   се мие под вода
   прилагодлива должина за брада 0.4-5мм
   степен од 2 мм
   четкичка
   120 мин користење
   полнење 1.5h
   Battery: Lithium ion
   Гаранција: 2 години

 • Апарат за бричење ADLER AD 93

  Код за нарачка: ADLER AD 93

  Самостојни глави за бричење
  Ултра тенок "microgroove" надворешен филтер
  Систем за точно бричење
  Тример
  Прекинувач за ВКЛУЧЕНО/ ИСКЛУЧЕНО со интегрирано заклучување
  Индикатор за полнење
  Максимално време на полнење: 8 часа
  Време на работа по полнењето: 60мин
  Напон: 230 V ~ 50 Hz
  Полнач: 12V DC

  Гаранција 1 година

 • Апарат за шишање Iskra QR8918 бел

  Код за нарачка: Iskra QR8918 бел

  Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнување на посакуваниот изглед, со салонски финиш! За сите типови коса и брада.
  Моќна, тивка, ергономично обликувана, со модерен дизајн, машинка, која гарантира квалитет и издржливост во сите услови!

  Работи на кабел
  Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz,
  Моќност: 12 W,
  2 променливи брзини,
  Сечива од не’рѓосувачки челик
  Подесување на сечивата,
  4 додатни адаптер-чешли за постигнување различни должини и форми,
  Вклучени ножички и чешел во пакувањето
  Вклучено масло за подмачкување и четкица за чистење во пакувањето,
  Вклучен заштитник за сечивата, кој се става после употреба,
  Долг кабел со гајка за закачување
  Ергономично обликувана за стабилен фат
  Достапна во црна и бела боја
  2 години гаранција

 • Апарат за шишање Iskra QR8918 црн

  Код за нарачка: Iskra QR8918 црн

  Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнување на посакуваниот изглед, со салонски финиш! За сите типови коса и брада.
  Моќна, тивка, ергономично обликувана, со модерен дизајн, машинка, која гарантира квалитет и издржливост во сите услови!

  Работи на кабел
  Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz,
  Моќност: 12 W,
  2 променливи брзини,
  Сечива од не’рѓосувачки челик
  Подесување на сечивата,
  4 додатни адаптер-чешли за постигнување различни должини и форми,
  Вклучени ножички и чешел во пакувањето
  Вклучено масло за подмачкување и четкица за чистење во пакувањето,
  Вклучен заштитник за сечивата, кој се става после употреба,
  Долг кабел со гајка за закачување
  Ергономично обликувана за стабилен фат
  Достапна во црна и бела боја
  2 години гаранција

 • Тример со додатоци Iskra MR 700

  Код за нарачка: Iskra MR 700

  Напон: 1.2V,
  Моќност: 2W,
  4 Додатоци, 
  Отстранува влакна од нос, веѓи, коса, уши
  Сечиво со висок квалитет и острина за безболно отстранување влакна
  Не ја иритира кожата
  Li-ion Батерија, со стандарден полнач
  База за чување на додатоците
  Ергоомски обликуван, лесен за употреба и оддржување

  2 година гаранција

 • Машинка за бричење ST MS-U315FH
  ST MS-U315FH
   Superior Technology
   Безжична Машинка за бричење со три глави
   систем на бричење кој се приспособува на контурите на лицето
   црна/сива боја
   водоотпорна
   три глави за бричење со двослојни сечила од не'рѓосувачки челик
   за мокро и суво бричење
   дизајн кој се приспособува на вашето лице
   континуирана работа од 45 минути
  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
 • Машинка за бричење MAS12

  3 глави за бричење

  Сечила од висококвалитетен челик

  Времето на полнење е околу 8часа

  Време на заддржување на батеријата до 10дена

  Напон: 220-V

 • Машинка за потстрижување и бричење 6 во 1 ST E867EI
  Потстрижување
  Бричење
  Тример за нос
  Тример за коса
  Сечила од не’рѓосувачки челик
  Батерија на полнење
  Вклучено: 
  - адаптер за полнење
   - четка за чистење
   - масло за подмачкување
   - постоље
  Се полни за 8 часа
  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА