• Миксер ADLER AD 4205 B

  Моќност:300W
  Брзини:5
  Турбо копче
  Маталки за мешање:2
  Mаталки за тесто:2
  Копче за полесно ослободување на додатоците
  Боја:бело-црна

 • Блендер стоечки ADLER AD 4070

  5 нивоа на брзина
  Функција „Пулс“
  Удобен стаклен бокал
  Капацитет: 1,5 l
  Сечило од нерѓосувачки челик
  Моќност: 600 W
  Максимална моќност: 800W

 • Тостер сендвич MAX ST 300

  Моќност: 700w
  Нелепливи грил плочи лесни за чистење
  Рачкa отпорнa на топлина
  Светилка за вклучено и спремно за работа
  Автоматски термостат

 • Електричен бокал MAX EB 390 Инокс

  Моќност: 1500W
  Максимален капацитет: 1.7l
  Автоматски прекинувач со пилот светилка
  Скриен грејач
  Заштита од прегревање
  Заштита од претекување
  Ротирачка база 360?за лесно користење
  Куќиште од нерѓосувачки челик

 • Сецко MAX CH 5021

  Код за нарачка: MAX CH 5021-26385

  Моќност:600w
  Сад со капацитет од 1л
  Брзини: 1
  Сечила изработени од
  Нерѓосувачки челик
  Не лизгачки ногарки
  Безбедносен систем
  Иновативен дизајн едноставен за употреба

 • Апарат за турско кафе MAX NE 302

  Код за нарачка: MAX NE 302-26380 

  Моќност: 800-1000W
  Капацитет на вода: 200 ml
  Пластичен сад
  Копче ON/OF
  Скриен грејач
  Лесен за употреба
  База со кабел

 • Апарат за турско кафе MAX NE 301 Инокс

  Код за нарачка: MAX NE 301 Инокс-800034

  Моќност 800W
  Капацитет на вода 300 ml
  Сад од нерѓосувачки челик
  Копче за вклучување и исклучување

 • Машина за правење на шеќерна волна

  Вратете ги спомените од детството и уживајте во забавните, попладневни часови со Вашите деца или внуци благодарение на оваа супер слатка машина за правење на шеќерна волна.
  Препуштете и се на забавата и уживајте во прекрасната атмосфера додека гледате како Вашите децата се забавуваат и се осеќаат корисни додека самостојно ги прават големите шеќерни волни а воедно се релаксираат и учат нови вештини.
  Од сега ќе немате потреба да одите специјално да барате продавница за шеќерна волна,  затоа што тоа ќе можете да си го направите кога и каде и да посакате благодарение на уникатниот, практичен дизајн на оваа машинка.
  Специјално е дизајнирана со главна цел, да можете да ја пренесувате каде и да посакате без тешкотија. Едноставно можете да ја ставите во чанта, во ранец, во кола и да ја земете со Вас секаде.
  Одлична е за мали настани како родендени, новогодишни забави, карневалски забави, канцелариски настани и сл.
  Создадете незаборавни и забавни моменти додека готвите оброк со Вашите деца, а забавниот дел препуштете и го на машината за правење на шеќерна волна.
  Во пакетот добивате 10 дрвени стапчиња и една дозерка за шеќер.
  Машината не бара користење на специјален шеќер, па така ќе можете да направите шеќерна волан со обичен, бел шеќер.
  *Потребно е машината да биде загреана пред да биде додаден шеќерот.

 • Апарат за варење јајца ADLER AD 4486

  Апарат за јајца ADLER AD 4486
  Гответе до 8 јајца истовремено
  Автоматско исклучување со звучен сигнал
  Може да готви меко, средно и тврдо
  Автоматско исклучување
  Мерна чаша со игла за пункција
  Максимална моќност: 800W

 • Апарат за крофни ST DM-850BA

  Код: ST DM-850BA - 73510

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Superior Technology
  Апарат за правење крофни
  Црна боја
  Место за 7 крофни
  Нелепливи плочи
  Термостат
  Индикатор за напон
  Моќност 850W

 • Нутри блендер ST 800SG

  Код: 800SG блендер -71193

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Superior Technology
  Нутри блендер со 10 делови
  800W
  Вклучени делови: База
  2 различни сечила
  1 висока чаша
  2 ниски чаши
  2 капачиња
  1 рачка
  Упатство за употреба
  Сите делови се безбедни со BPA Free сертификат
  Брзина на вртежи 13000-16000 rpm 1 брзина

 • Кујнски робот BOSCH MCM4100

  Код: BOSCH MCM4100 - 64357

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Kујнски робот
  Бела боја
  800W
  Нагодување на брзините без степени
  LED осветлување
  Систем за заклучување
  Пластичен сад за мешање за најмногу 500g брашно за најмногу 1kg тесто
  Повеќенаменски нож и плоча за матење
  Пластичен продолжеток за мешање
  Плоча за матење
  Плоча за сечење
  Плоча за стругање
  Плоча за помфрит
  Блендер 1.25l
  Цедалка за агруми

 • Микробранова печка SAMSUNG MS23F300EEK

  Код: SAMSUNG MS23F300EEK - 74320

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Микробранова Печка
  Црна боја
  Сива рачка
  ЛЦД Дисплеј
  Капацитет 23л
  Надворешна моќност (Микробранови) 800W (1.150 W Max)
  Eлектронска контроли
  EPOXY внатрешност
  Стаклена ротирачка чинија

 • Вградна микробранова печка Gorenje BM300X

  Код: Gorenje BM300X - 73948

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Вградна микробранова печка со грил
  Инокс
  Електронско управување
  ЛЕД SmartDisplay
  Капацитет 20 литри
  Грил функција
  Автоматско мени со повеќе меморирани програми за готвење
  6 нивоа на моќност
  Мазна површина на вратата
  Тајмер
  Брзо и автоматско одмрзнување
  Заклучување за заштита од деца
  Димензии (ШxВxД) 59.5 × 38.8 × 34.5 цм

 • Микробранова печка Electrolux EMM21000S

  Код: Electrolux EMM21000S - 73001

  24 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

  Микробранова печка
  Сребрена боја
  Капацитет 21 литар бруто
  Функција за одмрзнување
  Механички команди
  5 нивоа на моќност
  Моќност 800W
  Селекција на температура за готвење
  Звучен сигнал за завршеток на циклусот
  Внатрешно осветлување
  Вклучена ротациона решетка
  Бучност 60dB
  Димензии 28.7x48.5x42.2 цм

 • Вградна микробранова печка Electrolux LMS2203EMX

  Код: Electrolux LMS2203EMX - 72511

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Вградна Микробранова Печка
  INTUIT 300 серија
  Црна INOX со завршна обработка која е отпорна на отпечатоци од прсти
  Капацитет 20л
  Mоќност (Микробранова) 700W
  Управување со контролно копче Easy touch
  5 степени на моќност
  3 механички програми + 2 автоматски програми
  Димензии: 595 x 437 x 388 мм

 • Вградна микробранова печка со грил HOTPOINT ARISTON MN 212 IX

  Код: HOTPOINT ARISTON MN 212 IX - 72758

  60 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Вградна микробранова печка со Грил
  ЕКСКЛУЗИВ серија
  Инокс
  ЛЦД Дисплеј
  22л капацитет
  Тајмер
  Заклучување од деца
  4 нивоа на готвење
  Функција одмрзнување
  Функција брзо загревање
  750W
  Димензии 38.2x59.5x32 цм

 • Микробранова печка Midea MM720C2AT2 S

  Код: Midea MM720C2AT2 - 60637

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Микробранова печка
  Сребрена боја
  20Л
  700W
  Механички контроли
  5 нивoа на моќност
  Тајмер
  Функција одмрзнување
  Звучна сигнализација за крај на програмот
  Стаклена чинија
  Димензии 44x36x23 цм

 • Микробранова печка Midea MM720C2AT2

  Код: Midea MM720C2AT2 - 60636

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Микробранова печка
  Бела боја
  20Л
  700W
  Механички контроли
  5 нивoа на моќност
  Тајмер
  Функција одмрзнување
  Звучна сигнализација за крај на програмот
  Стаклена чинија
  Димензии 44x36x23 цм

 • Вградна микробранова печка Midea MG820B2Q

  Код: Midea MG820B2Q - 60561

  60 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Врадна микробранова печка со Грил функција
  Црна
  20Л
  ЛЦД Дисплеј
  Тајмер
  Моќност 800W
  Грил моќност 1000W
  Механички контроли
  8 нивoа на моќност
  Заштита од деца
  Функција одмрзнување
  Звучна сигнализација за крај на програмот
  Стаклена чинија