• Victoria's secret Velvet petals frosted lotion+Victoria's secret Platinum ice lotion

  Лосион за ледени мириси на Victoria's Secret Platinum Ice е со беспрекорен сјај за вашата кожа и лосионот  за фантазии на Victoria's secret , ја прави кожата мека и нежна. Одберете си  одличен подарок и третман за себе.

  236мл.+236мл. 

 • Victoria's secret love spell body spray+Victoria's secret Love spell lotion

  Лосионот и спрејот за тело на Victoria's seecret love spell брзо се  апсорбираат и нудат 24 часовна  богата хидратација, која ја потхранува кожата со лесен микс од црешов цвет и праска. Тие имаат свеж и кул стилски мирис. 

  250мл.+236мл.

 • Victoria's secret Coconut passion lotion+Victoria's secret Coconut passion parfumee

  Прекрасниот спреј и лосион за тело на Victoria's secret coconut passion и дава на вашата кожа 24 часовен мирис. Нанесете го после капење или туширање и уживајте во неговиот прекрасен мирис на кокос и ванила.

  250 мл. + 236 мл.

 • Victoria's secret Amber Romance body spray+Victoria's secret Amber romance lotion

  Со лосионот и спрејот за тело на Victoria's secret , добивате свилена кожа со прекрасен мирис. Мирисот е ориентален со ноти на слатки цреши, ванила крем и кехлибар. Мирис кој е заводлив, но во исто време прекрасно релаксирачки. Нанесете го овој луксузен лосион или спрејот за тело после туширање и почувствувајте дека мирисот се населува како топло ќебе над вашата кожа.

  спреј 250мл. + лосион 236 мл. 

 • Victoria's secret Romantic parfumee

  Ексклузивниот парфем Victoria's Secret romantic совршен мирис, слатко сензуален и интригантен. 

  250мл.

 • Victoria's secret Velvet petals frosted lotion

  Лосион за фантазии на Victoria's secret. Одберете си  одличен подарок или третман за себе. 

  236мл.

 • Victoria's secret Romantic lotion

  Victoria's secret Romantic lotion содржи слободни цветни ноти, кои брзо се впиваат во вашата кожа и траат до 24 часа.

  236 мл.

 • Victoria's secret Pure seduction lotion

  Чисто заведување на  Victoria's secret Pure seduction lotion со неверојатно долготраен цветен мирис.

  236 мл.

 • Victoria's secret Pure seduction parfumee

  Чисто заведување од Victoria's secret pure sedaction body spray е фасцинантна мешавина од црвена слива и слатка слободија и неговата формула има додатоци од камилица и алое вера.

  250 мл.

 • Victoria's secret Platinum ice lotion

  Лосион за ледени мириси на Victoria's Secret Platinum Ice со беспрекорен сјај за вашата кожа.

  236 мл.

 • Victoria's secret love spell body spray

  Victoria's Secret Love Spell body spray е сонувачкиот мирис на црешовиот цвет и праска. Раскошно бујна комбинација од праска, црешов цвет и бел јасмин го прават совршен за вашето уживање.

  250мл.

 • Victoria's secret Love spell lotion

  Лосионот за тело на Victoria's seecret love spell брзо се  апсорбира и нуди 24 часовна  богата хидратација, која ја потхранува кожата со лесен микс од црешов цвет и праска. Овој лосион има свеж и кул стилски мирис. 

  236 мл.

 • Victoria's secret Coconut passion parfumee

  Прекрасниот body spray на Victoria's secret coconut passion и дава на вашата кожа 24 часовен мирис. Нанесете го после капење или туширање и уживајте во неговиот прекрасен мирис на кокос и ванила.

  250мл.

 • Victoria's secret Coconut passion lotion

  Прекрасниот лосион за тело на Victoria's secret coconut passion, ја прави вашата кожа нежна и мека со 24 часовен мирис. Нанесете го после капење или туширање и уживајте во неговиот прекрасен мирис.

  236мл.

 • Victoria's secret Amber Romance body spray

  Victoria's secret Amber Romance body spray е топла и привлечна мешавина од црни вишни, англиски крем, ванила и сандалово дрво. Припаѓа на колекцијата на Тајната градина.

  250мл.

 • Victoria's secret Aqua kiss body spray

  Оваа освежувачка формула на Victoria's secret збогатена со алое и камилица Ве освежува и смирува. Спрејот за  тело, нанесете го по туширање или капење и уживајте во неговиот прекрасен мирис.

  250 ml.

 • Victoria's secret Amber romance lotion

  Со лосионот за тело на Victoria's secret , добивате свилена кожа со прекрасен мирис. Мирисот е ориентален со ноти на слатки цреши, ванила крем и кехлибар. Мирис кој е заводлив, но во исто време прекрасно релаксирачки. Нанесете го овој луксузен лосион за тело после туширање и почувствувајте дека мирисот се населува како топло ќебе над вашата кожа.

  Содржи 236 ml.

 • Ingrid крем за веѓи

  Професионална крема за обликување на веѓи со висококвалитетни пигменти кои обезбедуваат појак ефект и пополнување на сите празнини со долготраен ефект.
  Достапна во 3 нијанси на кафена боја.

 • Ingrid Idealist камена пудра

  Идеалистичката пудра Ingrid овозможува лесно нанесување, како и совршен мат финиш на шминката многу часови. Модерната формула на производот се прилагодува на кожата и ефикасно ја измазнува, правејќи ја да изгледа здраво, сјајно и природно. Свилените протеини вклучени во формулата обезбедуваат минијатуризација на кожата и заштита од надворешни фактори. Најдобриот ефект ќе го добиете со користење на идеалистичка пудра со подлогата за идеална шминка за лице Ingrid. Нежна, свиленкаста, кремаста пудра. По нанесувањето на пудрата, кожата изгледа помлада, помазна и поеластично. Совршено усогласените компоненти и даваат на кожата свилен и природен изглед. Презентирано во елегантно пакување со огледало и сунѓерче. Идеален за секојдневна шминка, како дополнување на Ideal Face Ingrid.

  10gr.

 • Ingrid Dream Matt камена пудра

  Компактен прав Ingrid Dream Matt совршено ги маскира несовршеностите на кожата, матира и дава природна нијанса. Поради својата лесна конзистентност, рамномерно се нанесува, и дава на кожата свежина и свиленкаста мазност.

  17gr.