• Метален стол ACAPULCO син

  Код за нарачка: Метален стол ACAPULCO син - 130-000022

  Стабилна метална конструкција со отпорност на абење.
  Седлото е изработено од извонреден PE ратан. PE ратан е вид на еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и е потраен за разлика од другите типови.
  Висока издржливост: погоден за надворешна употреба, како изложеност на лоши временски услови и влажност.

  Димензии на производот:
  Должина: 72 см
  Ширина: 77 см
  Висина: 85 см
  Висина на седиштето: 39 см


 • Тенда 3x3m TONS GARDEN 6285

  Код за нарачка: Тенда 3x3m TONS GARDEN 6285

  Големина: 3 х 3 м
  Висина 2,5 м
  Материјал: Полиетилен
  Боја: Бела

 • Сет маса WATSON и 2 столици TADE

  Код за нарачка: Сет маса WATSON - 130-000030 и 2 столици TADE црн - 130-000014

  Метален стол TADE црн - 130-000014
  Стабилна метална конструкција со отпорност на абење.
  Висока издржливост: погоден за надворешна употреба, како изложеност на лоши временски услови и влажност.
  Димензии на производот:
  Должина: 54 см
  Ширина: 58 см
  Висина: 73 см
  Висина на седиштето: 42 см

  Метална маса WATSON 60cm антрацит - 130-000030
  Конструкција изработена од висококвалитетен метал.
  Горниот дел на маса изработен од калено стакло 5mm.
  Висока издржливост: погоден за надворешна употреба - отпорност на временски услови и влажност.
  Димензии: 
  Должина: 60 ​​см
  Ширина: 60 ​​см
  Висина: 70 см


 • Скара на ќумур TONS-FORM 11005

  Код за нарачка: Скара на ќумур TONS-FORM 11005

  Димензии на производот: Ø36x51.5cm
  Боја: Црвена

 • Сет 3 соларни светилки HEXAGON

  Код за нарачка: Соларна лампа HEXAGON

  - Интелигентно осветлување: Вграден осетлив сензор за светлина, светлото автоматски ќе се вклучува ноќе и ќе се исклучи во текот на денот.
  - Вграден соларен панел на врвот на ламбата за напојување.
  - Вградена батерија: Батерија за полнење од 600 mAh Ni-MH, со 3 парчиња монокристален силиконски соларен панел, потребни ѝ се околу 8 часа целосна изложеност на сонце и ќе обезбеди до 8 часа постојано осветлување навечер.
  - Загарантирана безбедност и квалитет: IP65 водоотпорност, отпорност на топлина и висока издржливост, еколошки производ.
  - Одличен декор за градина: Елегантна хексагонална форма со проѕирен абажур со шест лица, ротирачко за 180 степени, многу меко бело светло, идеално за Вашата градина, патека, итн.

  Боја на светлина: ладно бела
  Температура на боја: 5500K-6000K
  Режим на работа: ВКЛУЧЕНО/ИСКЛУЧЕНО
  Соларен панел: 2V / 100mA
  Батерија: Ni-MH / AA / 1,2V 600mA
  Водоотпорност: IP65
  Работно време: 6-8 часа
  Време на полнење: 6-8 часа

 • Скара на ќумур TONS-FORM 10850

  Код за нарачка: Скара на ќумур TONS-FORM 10850

  Димензии на производот: 46x44x70cm
  Боја: Црна

 • Трамболина 163cm TONS GARDEN 11034

  Код за нарачка: Трамболина 163cm TONS GARDEN 11034

  Дијаметар: 163cm 
  Висина: 140cm
  Наменето за деца
  Без скали

 • Текстилен стол црн TONS GARDEN 9097

  Код: Текстилен стол црн TONS GARDEN 9097

  Димензии: 75x55x96cm
  Боја: Црн
  Материјал: Метална конструкција со перфорирана мрежа

 • Двосед нишалка TONS GARDEN 6304

  Код за нарачка: Двосед нишалка TONS GARDEN 6304

  Носивост: 180 kg
  Димензии на нишалката: 145 x 110 x 163 cm

 • Сет маса со 2 столици TONS GARDEN 9895

  Код за нарачка: Сет маса со 2 столици TONS GARDEN 9895

  Димензии на маса: 60x60x70cm 
  Димензии на столица: 55x75x96cm

 • Тенда 2.4x2.4cm TONS GARDEN 10112

  Код: Тенда 2.4x2.4cm TONS GARDEN 10112

  Димензии: 2.4 x 2.4 x 2.45 m
  Боја: Зелена

 • Скара на ќумур TONS-FORM 10851

  Код за нарачка: Скара на ќумур TONS-FORM 10851

  Димензии на производот: 114.5x60x108cm
  Боја: Црна

 • Гнездо нишалка TONS GARDEN 10077

  Код за нарачка: Гнездо нишалка TONS GARDEN 10077

  Димензии: 195x105cm
  Боја: Црна
  Материјал: Метална конструкција со цврста мрежа

 • Нишалка тросед 170x110x153cm TONS GARDEN 6303

  Код за нарачка: Нишалка тросед 170x110x153cm TONS GARDEN 6303

  Карактеристики на производот:
  Нишалка тросед со тежина од 14 kg
  Носивост: 180 кг
  Должина: 170 см
  Ширина: 110 см
  Висина: 153 см

 • Тенда 3 x 3m Tons Garden 9526

  Код за нарачка: Тенда 3 x 3m Tons Garden 9526

  Карактеристики на производот:
  Димензии на производот:
  3 x 3 m
  Висина: 2.5 m
  Материјал: Poliester Assembly Gazebo
  Боја: Бела

 • Скара на жар со дрвени полици 99911 ЈАТО

  Код за нарачка: Скара на жар со дрвени полици 99911 ЈАТО - 407073

  Скара на јаглен или брикети, Ви овозможува да подготвувате вкусни јадења на природен оган, давајќи и на храната карактеристичен вкус и арома.
  Странични полици што се преклопуваат
  Долна полица
  Голема површина за скара со димензии 53x33cm
  Прилагодувањето на висината на решетката Ви овозможува подобро да ја контролирате храната на скара.
  Димензија на скарата: 106x44x82cm
  Висина на решетка: 67-79cm

 • Детска нишалка TONS GARDEN 10074

  Код: Детска нишалка TONS GARDEN 10074

  Боја: Розева
  Димензии на нишалката: 104 x 95 x 105 cm

 • Гарден лулашка FabbyGo B-2043

  Код за нарачка: Гарден лулашка FabbyGo B-2043 - 176895

  Материјал: Текстил

  Димензии : 110x80x60mm

 • Сантана Ратан со двосед 4 антрацит

  Код за нарачка: Сантана Ратан со двосед 4 антрацит 805845


  Создадете стилски и корисни места за седење во балконите и терасите во вашата градина. Произведен е во дизајн кој ќе ве направи вам и вашите гости удобно со неговата квалитетна структура и удобно користење. Овој сет привлекува внимание со својата економична цена и како производ од новата сезона. Произведена од полипропиленска суровина од прва класа, Дизајнирана е да биде издржлива и долготрајна со адитиви отпорни на внатрешни и надворешни услови.

  Карактеристики на производот

  1 Парче 2 седишта
  2 единечни седишта
  1 Парче Масичка за кафе со правоаголна калено стакло 90x62
  4 парчиња специјално производство перниче со патент со отстранлив капак. (Производителот ги комбинира перничињата според бојата на фабричката група за седење. Изборот на боја на перничиња не се нуди)
  Врска за фиксирање на перничиња
  Ергономски дизајн
  Дизајн на дишечка површина со шаблони од ратан
  Екстра зацврстени пристаништа
  Отпорен на надворешни временски услови
  Удобна употреба на подови како што се трева, дрво, бетон, ламинат, гранит и плочки
  Групата за седење се испраќа како расклопена, Лесна инсталација
  Погоден е за употреба во други места на отворено како што се Дом, Кафе, Ресторан,
  Хотел, Вила, Градина, Балкон, Тераса и во затворени простории по желба.
  Производство од 1 класа А+ Плус помина тестови за контрола на квалитет
  Екстра зајакнато пакување против кршење
  100% поддршка по продажбата и задоволство на клиентите
   Димензии на едно седиште: напред: 64 -страна:59 Висина:82
  Димензии на двојно седиште: 125 x 82 cm
  Стаклена маса Димензии: 91x62 cm

 • Сет маса со 6 столици TONS GARDEN 9361

  Код за нарачка: Сет маса со 6 столици TONS GARDEN 9361

  Димензии на маса: 140x80x70cm 
  Димензии на столица: 74x55x95cm