• Сет маска со пераи Galapagos 3+ BestWay

  Се препорачува за возраст од 3 до 6 години
  Дизајн отпорен на кршење со УВ заштитна обвивка
  Прилагодлива силиконска лента за глава
  Сетот содржи: 
  - Пар перки за пливање со големина: 34-37 со прилагодлив ремен на петицата
  - Сет за нуркање
  100% без латекс

 • Сет маска со пераи Hydro-Swim 3+

  Се препорачува за возраст од 3 до 6 години
  Дизајн отпорен на кршење со УВ заштитна обвивка
  Прилагодлива силиконска лента за глава
  Сетот содржи: 
  - Пар перки за пливање со големина: 24-27 со прилагодлив ремен на петицата
  - Сет за нуркање
  100% без латекс

 • Базен тропикал 170х53cm BestWay

  Код за нарачка: Базен тропикал 170х53cm - 51048

  Димензии: 170х53cm 
  Капацитет на вода: 697 L

 • Базен тропикал 150х53cm

  Код за нарачка: Базен тропикал 150х53см - 51045

  Димензии: 150х53cm
  Капацитет: 445 L
  Материјал: ПВЦ
  Возраст: 6+

 • Базен со лизгалка 265х265х104cm BestWay

  Код за нарачка: Базен со лизгалка 265х265х104cm - 53069

  Димензии: 265х265х104cm 

  Вклучува 4 топки за играње
  Распрскувачот за вода практично се прикачува на црево
  Вклучена е отстранлива водена дупка
  Отстранлив лизгач со јажиња за врзување
  Лесен за употреба
  Капацитет на вода: 208 L

 • Базен со лизгалка 257х145х91cm BestWay

  Код за нарачка: Базен со лизгалка 257х145х91cm - 53092

  Димензии: 257х145х91cm

  Распрскувач за вода за дополнителна забава
  Лизгалка која се прицврстува 
  Се препорачува за 2+ години

 • Базен 305х76cm со конструкција BestWay

  Код за нарачка: Базен 305х76cm со конструкција - 56406

  Димензија: 305х76cm
  Капацитет (90%): 4,678L

  Лесно поставување и расклопувањае
  Издржлива челична конструкција отпорна на корозија
  Безбедно за употреба
  Издржлива челична рамка

 • Подлога за базен 274х274см

  Код за нарачка: Подлога за базен 274х274см 58000

  Димензија: 274х274см
  Обезбедува дополнителна заштита на дното на базенот.

 • Подлога за базен 335х335см

  Код за нарачка: Подлога за базен 335х335см 58001

  Димензија: 335х335см
  Обезбедува дополнителна заштита на дното на базенот.

 • Водоотпорна фотрола за мобилен

  Код за нарачка: Водоотпорна фотрола за мобилен 62195

  Големина: 23,3x12,5x1,5см
  Максимална големина на мобилен телефон: 17,75 cm (7 инчи)
  Тестирана водоотпорност до 30 m длабочина
  Можно е користење на мобилен телефон со футрола

 • Подлога за базен 78х78см - 9пар.

  Код за нарачка: Подлога за базен 78х78см 9пар. 58636

  Димензија на 1 парче: 78х78см 
  Издржлив полиетилен
  Обезбедува дополнителна заштита на базенот
  Одговара на сите големини на базени

 • Чамец 155х93см

  Код за нарачка: Чамец 155х93см 61099

  Димензии: 155 m X 97 cm
  Се препораччува за возраст над 6 години
  3 воздушни комори
  Безбедносен вентил
  Под на надувување за дополнителна удобност

 • Чамец 255х130см за 2 лица

  Код за нарачка: Чамец 255х130см за 2 лица 61068

  • Големина: 255 x 127 x 36 cm
  • Максимален број на луѓе: 2 возрасни + 1 дете
  • Максимална носивост: 225 kg
  • Изработени од издржлив ПВЦ
  • Сертифициран за GS (TÜV Rheinland)

 • Вреќа за спиење 195х85см

  Код за нарачка: Вреќа за спиење 195х85см 68100

  Материјал: Полиестер 190 T
  Димензии: 190 x 84cm
  Вклучена е перница на надувување

 • Вреќа за спиење 185х75см

  Димензии: 180x75cm
  Температурен опсег: -6 до +7º C
  Полнење - Полиестер
  Достапен во 2 бои

 • Соларна вреќа за туширање 20Л

  Код за нарачка: Соларна вреќа за туширање 20L - 58224

  Соларно греење на водата.
  Компактен и едноставен за користење.
  Засилена рачка за прикачување и пренесување.
  Можност за греење до 20 литри вода.
  Идеален за надворешна употреба.
  Димензија: 41x58см

 • Душек со држач за пијалок 161х84cm

  Код за нарачка: Душек со два држачи за пијалок - 43155

  Душек на надувување изработен од цврст и издржлив винил.
  Совршен е како удобна фотелја или како традиционален душек.
  Нуди одлични карактеристики како што се материјал отпорна на дупчење, 1 интегриран држач за чаши, одржувајќи го Вашиот омилен пијалок секогаш на дофат, додека потпирачите обезбедуваат дополнителна удобност.
  Димензија: 161x84cm

 • Душек за на вода КОБРА 180х146см

  Код за нарачка: Душек за на вода КОБРА - 41445

  Големина: 180 x 146 cm
  Изработени од издржлив ПВЦ
  Дизајн на златна кобра
  Засилени рачки

 • Држач за пијалок во вода

  Декоративни држачи за пијалоци кои го одржуваат Вашиот пијалок на површина во вода и на дофат на рацете. 
  Држачит се дизајнирани со совршена големина за да држат широк спектар на пијалоци. 
  Едноставно за надувување и оддувување со сигурносен вентил
  Одличен додаток за базен, топла бања или на отворено.

  Димензии: 23x15x2cm

 • Пераи за во вода бр.43-48

  • Перките може да се соблечат лесно со притискање на копче
  • Флексибилната структура обезбедува поголема брзина при нуркање
  • Долната страна на перките не се лизга
  • 100% без латекс
  • Торба за складирање