• Зголемувач на екран за мобилен телефон 12инчи

  Код за нарачка: Зголемувач на екран за мобилен телефон 12инчи

  Засилувач на екран на мобилни телефони е со креативен дизајн.

  Држачот за мобилен телефон и објективот на засилувачот може да се користат одделно и може да се преклопат. 

  Објективот е со висока дефиниција против сини зраци, што значително ја подобрува прегледноста  на екранот, овозможувајќи им на корисниците подобро визуелно уживање!

  Димензија на леќата: 12" (25x14cm)

  Димензија на држачот: 12.8x8.4x2cm

 • Smart ранец за лаптоп сив

  Код за нарачка: Smart ранец за лаптоп сив

  Димензии: 28x14x50cm

  ☛ Овој ранец е дизајниран против кражба. Друга карактеристика на дизајнот е тоа што не можете да ЗАБОРАВИТЕ да го затворите патентот на главната преграда.
  ☛ Иновативен дел за лаптоп - се вклопуваат големини на лаптопи до 15,6 инчи дисплеј. Задниот дел се отвора под агол од 180° како куфер за да Ви овозможи да се организирате ефикасно. Закачалки за слушалки, USB кабли итн без заплеткување. Обезбедена преграда за очила за сонце со заштита од удари. Џеб за картичка на рамениците, посебни организатори за документи, хард дискови, полнач за лаптоп, пенкала, телефони и полначи.
  ☛ Надворешно USB слот со вграден кабел за полнење, без вклучена батерија, потребен Ви е power-bank за да го наполните уредот.
  ☛ Овој ранец за жени/мажи е направен од издржлив водоотпорен и отпорен на прашина.
  ☛ Безбеден ранец за пешачење во текот на ноќта, има рефлективна лента на предниот дел, со висока видливост до 100 метри.

 • Smart ранец за лаптоп црн

  Код за нарачка: Smart ранец за лаптоп црн

  Димензии: 28x14x50cm

  ☛ Овој ранец е дизајниран против кражба. Друга карактеристика на дизајнот е тоа што не можете да ЗАБОРАВИТЕ да го затворите патентот на главната преграда.
  ☛ Иновативен дел за лаптоп - се вклопуваат големини на лаптопи до 15,6 инчи дисплеј. Задниот дел се отвора под агол од 180° како куфер за да Ви овозможи да се организирате ефикасно. Закачалки за слушалки, USB кабли итн без заплеткување. Обезбедена преграда за очила за сонце со заштита од удари. Џеб за картичка на рамениците, посебни организатори за документи, хард дискови, полнач за лаптоп, пенкала, телефони и полначи.
  ☛ Надворешно USB слот со вграден кабел за полнење, без вклучена батерија, потребен Ви е power-bank за да го наполните уредот.
  ☛ Овој ранец за жени/мажи е направен од издржлив водоотпорен и отпорен на прашина.
  ☛ Безбеден ранец за пешачење во текот на ноќта, има рефлективна лента на предниот дел, со висока видливост до 100 метри.

 • LED Полнач за Sony рачки

  Код за нарачка: LED Полнач за Sony рачки

  Спецификација:
  Еден контролер целосно наполнет - 2 часа
  Два контролери целосно наполнети - 4 часа
  Материјал: пластика
  Влезен напон: DC 5V
  Промена на струја: 300-500 mA
  Боја: Црна
  Пакет вклучува: 1x приклучок за полнење за контролер на Xbox One 1x USB кабел за полнење

 • Држач за мобилен за во кола

  Код за нарачка: Држач за мобилен за во кола|


  Држач за паметни телефони/MP3/MP4/GPS
  За телефони од 3,5" - 6"
  Ротација: 360°
  Материјал: ABS пластика
  Боја: црна
  Лесно прикачување за ветробранското стакло или инструмент-таблата со вакуум прикачувач
  Прилагодлив држач за телефон со перничиња за заштита на екранот од гребаници и штета

 • Bluetoooth слушалки за спиење

  Код за нарачка: Bluetoooth слушалки за спиење

  Bluetooth слушалки за спиење со Спортска лента за на глава, тенка, мека, еластична и  удобна

  Верзија на Bluetooth: 5.0
  Растојание на пренос преку Bluetooth: 10 М
  Време на репродукција на музика: максимален звук 7 часа, средна јачина 10 часа Растојание на микрофонот: 1м
  Bluetooth време на мирување: 72 ч
  Капацитет на батеријата: 150 mA/h
  Моќност на батеријата: 0,55w
  Импеданса на рогови: 32 оми
  Моќност на сирената: 0,02w
  Фреквентен опсег: 2,4-2,4835 ghz
  Чувствителност: 45 dB
  Моќност на пренос: 6dB
  Дисторзија на аудио излезот: 0,6% Аудио излез SNR: 93dB
  Време на полнење: 1-2 часа
  Максимален влезен напон: DC 5V
  Максимална влезна струја: 150mah
  Максимална влезна моќност: 0,55w


 • LED светилки за огледало

  Код за нарачка: LED светилки за огледало

  ЛЕД светла со 10 сијалици може да се комбинираат по желба, рамномерно ја пополнуваат светлината од повеќе агли, шминката нема темни агли и сенки, а деталите се појасни

  Покрај тоа, можете лесно префрлете ја светлината до имаат промена на нивото на осветленост така што можеш прилагодете се на идеална осветленост, исто така се одликува двојна употреба, и за затворен и отворен простор.

 • Наочари со bluetooth
  Код за нарачка: Наочари со bluetooth

  Овие Bluetooth слушалки и очила за сонце се совршена комбинација на практичност и мода. Може да ве натера да уживате во слободата на безжично слушање и разговор без раце. Совршена комбинација на издржливост и мода Поларизирани леќи, нуди заштита од отсјај и ултравиолетова заштита Автоматско префрлување во режим на телефонски разговор кога остварувате и примате повици Со контрола на претходна/следна песна, контрола за зголемување/намалување на јачината на звукот Bluetooth V4.0, поддржува и слушалки и профили без раце Вградена литиумска батерија што се полни, доаѓа со Mini USB кабел Не само што може да одговори на повикот, туку се користи и за слушање музика. Компатибилен за iPhone/Nokia/HTC/Samsung/LG/Moto/PC/iPad/PSP и други уреди со Bluetooth.

 • Држач на телефон за ретровизор

  Код за нарачка: Држач на телефон за ретровизор

  • Направен е од нов материјал ABS + Metal, тој е еколошки и издржлив
  • Погоден за повеќето модели на мобилни телефони
  • Може да ротира за 360 степени и слободно да ги прилагодува различните визуелни агли.
  • Структурата на бравата е усвоена за брзо расклопување и инсталирање.
  • Со контактната површина на мобилниот телефон со пена (или мека пластика), ефикасно заштитете ја machineубовната машина од гребење.

  • Држач за телефон со ретровизор монтира паметни телефони безбедно на ретровизорот, издигнувајќи го вашиот уред над нивото на очите како уред за глава. Овозможува А. не-опструктивен поглед на возење наместо да ги држите телефоните на отворот за автомобили или на таблата Повеќе не гледам надолу за да ги видам телефоните.
  • Поддршка хоризонтално / вертикално вклучување на екранот, што е погодно за вас да се прилагодите на потребниот агол на навигација. Ти можеш чувајте го зад ретровизорот со туркање на столбот и извлечете го за употреба. Може да се скрие кога не се користи.

 • Магнетен држач за телефон за во кола

  Код за нарачка:  Магнетен држач за телефон за во кола

  Силен магнет кој ќе го држи вашиот мобилен телефон во место додека возите.

  • Движење: 360 степени
  • Практичен и лесен за употреба
  • Едноставно се прицврстува за контролната табла на вашиот автомобил
  • Држачот има мали димензии, лесно се монтира (лепи) на таблата и претставува убав детал сам по себе
  • Малата тенка метална плочка се лепи (веќе има самолеплива страна на себе) на задната страна на вашиот телефон, а основата на држачот исто така ја лепите на некое погодно место за вас на контролната табла на автомобилот; на носачот се става магнетниот прстен – телефонот лесно се става и вади од носачот
  • Направен од метал
  • Препорака: не пишувајте пораки додека возите!

 • Arozzi Green Screen for Photography, Video & Streaming

  Arozzi Green Screen for Photography, Video & Streaming

  Features
  Collapsible for compact storage and portability.
  Chroma Green for easy editing.
  Extra wide for versatile photo, video, or streaming.

  Get the extra space you need to do a variety of chroma key editing – whether it is photo editing in your studio, making videos, or streaming your favorite game online. Get even more angles to shoot with 160X157cm of backdrop space.

  Easily unroll the screen to your desired height and place at your chosen position. Once you are done using the Green Screen simply roll it up for easy portability and storage.

  Find the right amount of backdrop space with adjustable height from both the top and bottom part of the screen. Simply adjust the top support rod to find the right height from the top – and adjust the bottom by flipping the switch to find the right ground level.

  Use the Chroma Key Green backdrop in photography, video, and streaming. Easily make the background to the way you want with Chroma keying editing and produce a wider variety of content.

  The material is coated to prevent wrinkles from forming, so you get a more even Chroma Key green across the entire editing area. With even lighting, this can save a lot of precious time in editing so you can be more efficient.

 • BenQ Projector 3D Glasses DGD5 V2 Black

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Compatible Models - All BenQ projectors with DLP Link 3D technology
  Timing - Support: 90 / 100 / 120 / 144 Hz
  Contrast Ratio - 1,200:1
  Transmittance - 550 nm: 38 ±2%
  Sensitivity - Sync:
  Usage Range: Up to 26.2' (8.0 m)
  View Angle - 30° (right/left)
  Type - DLP Link
  Power Supply - Rechargeable battery
  Battery Life - 30 hours with continuous use
  Power Dissipation - 3.7 V, 50mA
  Temperature - Storage: -4 to 158°F (-20 to 70?C)
  Operation: 32 to 104°F (0 to 40?C)
  Humidity - Operation: 35 to 80% relative humidity
  Dimensions - 7.08 x 6.20 x 1.78 (17.98 x 15.75 x 4.52 cm)
  Weight - 1.1 oz (32.0 g)
  Packaging Info
  Package Weight - 0.25 lb
  Box Dimensions (LxWxH) - 8.0 x 3.0 x 2.6"

 • Кулер за лаптоп SBOX CP-19

  Код: Notebook Stand SBOX CP-19

  COOLING PAD CP-19

  USB notebook cooling pad with adjustable height- SBOX

  For laptops with screen size up to: 15,6"
  Fan: 140 mm ( Blue LED)
  Fan Speed: 1100 +/- 10% RPM
  Bearing type: Rifle
  Fan life time: 40000 hrs.
  Air Flow: 47,35 CFM (max)
  Noise levels: 21 dBA (min)
  Angle: 2 positions
  USB pass through
  Rated voltage: DC 5V
  Material: Metal mesh / Plastic
  Color: Black
  Dimensions: 330 x 250 x 27mm
  Weight: 529g

 • Razer SPHEX V2 Mini

  Код: Razer SPHEX V2 Mini - 15917

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Razer SPHEX V2 Mini
   Ultra-thin 0.5 mm surface
   Approximate size : 270 mm (Length) x 215 mm (Width) x 0.5 mm (Height)
   Excellent tracking quality for both laser and optical mice
   Extra durable polycarbonate finish
   RZ02-01940200-R3M1

 • LED Screen cleaning fluid Tracer

  Спреј за чистење на сите видови монитори.

 • ASUS TUF Gaming P3 Gaming Mouse Pad

  Код: ASUS TUF Gaming P3 Gaming Mouse Pad - 10661

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  ASUS TUF Gaming P3 Gaming Mouse Pad
   350x280x2mm
   Optimized for gaming surface for accurate and responsive mouse-tracking
   Anti-fray stitching for smooth gliding with calculated friction for optimized mouse control
   Game on-the-go with thin
   light and portable design
   Pairs perfectly with ASUS TUF Gaming Mice
   90MP01C0-B0UA00

 • Mi 10000mAh PBank FastChargeBlack VXN4305GL

  Код: VXN4305GL Mi

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  10000mAh капацитет на батеријата
  2 USB ports
  USB-C влезен интерфејс

 • HDMI to VGA and Audio adapter Cablexpert A-HDMI-VGA-03
  Features
  Compact HDMI to VGA converter cable
  Converts digital HDMI input into analog VGA output + 3.5 mm audio
  Up to 1920x1080@60Hz high bandwidth support, HDMI v.1.4 compliant
  Output video resolution remains the same as input video resolution
   
  Specifications
  Output: 1 x VGA DB15 female without nuts, VESA up to WUXGA, 1920 x 1080 at 60 Hz + 3.5 mm stereo jack
  Input: 1 x HDMI 19 pin male, v.1.4
  Supports resolutions up to 1920p (without extentions)
  Cable : 15 cm
  Chipset CH7101
  Dimensions: 45 x 15 mm x 200 mm
  Net weight: 36 g
 • Подлога со кулер за лаптоп GENESIS OXID 250в
  Laptop cooling pad GENESIS OXID 250 
  MAXIMUM EFFICIENCY IN GAMING STYLE
   
  Genesis Oxid 250 is a cooling pad dedicated for laptops up to 17,3” designed to ensure your notebook remains cool during long gaming sessions. With its unique gaming style Genesis Oxid 250 will enhance your workspace and take your performance up to the highest level.
   
  4 POWERFUL 140mm FANS
  4 HEIGHT ADJUSTMENTS 
  BUILT-IN USB HUB
   
  Features
   High performance cooling pad for laptops up to 17.3” 
   Four red efficient and quite illuminated fans with adjustable speed
   Four level angle adjustment
   Integrated USB hub with 2 USB ports
   Unique gaming design 
   
  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
 • Подлога со кулер за лаптоп White Shark Ice Wizard до 17.3
  Код за нарачка: White Shark Ice Wizard
   
  За сите модели на лаптопи до 17,3“
  5 вградени вентилатори со црвено LED осветлување
  Ергономски дизајн
  Две адаптибилни поддесувања на висина
  Нема потреба од дополнителен приклучок за струја, се напојува преку USB директно од лаптопот
  Ниво на бучава: 30 DBA (min)
  Брзина на вентилатор: 2400 RPM +/- 10%
  USB приклучоци: 2
  Проток на воздух: 100 CMF
  Тежина: 800 gr
  Димензии: 427x305x24mm
   
  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА