• СОКОВНИК GORENJE JC 900 E

  Код за нарачка: GORENJE JC 900 E - 18356

  Моќност:
  900W
  Брзини: 2
  Куќиште: пластика+метал
  Сечила: нерѓосувачки челик
  Капацитет на сад за сок: 1,1l
  Капацитет на сад за отпадоци: 1,5l
  Автоматско исфрлање на отпадоци
  Можност да се стави цело овошје
  Голем отвор за дозирање
  Лесно чистење
  Четка за чистење
  Систем против капење
  On/off копче и копче за регулирање на вртежите
  Капак за заштита од прашина
  Вакумски ногарки за совршена стабилност
  Сигурносен прекинувач за совршена безбедност
  Гаранција: 24месеци

 • ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ GORENJE AF 1700 DB

  Код за нарачка: GORENJE AF 1700 DB - 800373

  Моќност на грејачот: 1.700 W
  Голем XXL сад: 5 l
  Сад што се отстранува
  Нелеплива подлога
  Електронско управување
  Број на програми: 8
  Контрола на допир
  Автоматско исклучување за дополнителна сигурност
  температура: 80 – 200°C
  Прегледен ЛЕД дисплеј
  Материјал на куќиште: Пластика + метал
  Гаранција; 24месеци

 • ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ GORENJE AF 1700 DB

  Код за нарачка: GORENJE AF 1700 DB - 800373

  Моќност на грејачот: 1.700 W
  Голем XXL сад: 5 l
  Сад што се отстранува
  Нелеплива подлога
  Електронско управување
  Број на програми: 8
  Контрола на допир
  Автоматско исклучување за дополнителна сигурност
  температура: 80 – 200°C
  Прегледен ЛЕД дисплеј
  Материјал на куќиште: Пластика + метал
  Гаранција; 24месеци

 • Апарат за јогурт HB-2193

  Код за нарачка: Апарат за јогурт HB-2193 - 023189

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  AC220V-240V 50/60Hz 35W
  Направете до шест тегли кремаст и свеж јогурт со различни вкусови
  Може да се направи јогурт во рок од 7 часа
  Заштеда на пари и време
  Капацитет на тегла: 150ml/шолја
  Транспарентен капак и проѕирен стаклен сад за лесно следење
  Прекинувач за вклучување/исклучување со контролни светла

 • Тостер ST MTG-800XA

  Код за нарачка: ST MTG-800XA-72795

   Мал Грил тостер
   за 2 тостови одеднаш
   800W
   Црн/Инокс
   нелепливи грил плочи
   индикатор за работа во црвена боја
   заклучување на грил плочите
   Гаранција: 1 година

 • Рачен блендер LIDER LHB-125

  Код за нарачка: LIDER LHB-125

  Моќност:400W
  Брзини:2
  Материјал на рачка:Високо квалитетна пластика
  Сечиво:Нерѓосувачки челик
  Ергономски и стилски дизајн
  Лесно го обработува секое овошје и зеленчук
  Гаранција: 1 година

 • ТОСТЕР ЗА СЕНДВИЧ ISKRA SM-2-BL

  Код за нарачка: ISKRA SM-2-BL

  • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
  • моќност: 700W-800W (макс)
  • Панели изработени од нелеплив материјал
  • Два индикатори за статусот
  • термостат
  • Заштита од прегревање
  • Број на тост: 2
  • Англиски облик на сендвич панел: Триаголник
  • Боја: црна
  • Димензии на кутијата (во мм): 243 (L) x 97 (W) x 232 (H)
  • Нето тежина: 1,08 кг
  • Бруто тежина: 1,25 кг

  • 24 месеци гаранција