• Вградна машина за миење садови INDESIT DSIE 2B10

  Код за нарачка: INDESIT DSIE 2B10-73586

   Целосно Вградна машина за миење садови
   10 комплети
   45цм
   5 програми
   4 температури
   51децибели
   прилагодлива горна корпа
   инокс вантрешност
   можност за прилагодување на висина 82-90 цм
   можност за приклучување на топла вода
   индикатор за сол и сјај
   Потрошувачка на вода 3220 литри годишно
   Потрошувачка на ел.енергија по циклус 0.834W/h
   Максимална температура на влез на вода 65степени
   А+ енергетска класа
   82x44.8x55цм

  ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ

 • Комбиниран фрижидер со долна комора MIDEA HD-346RN SILVER

  Код за нарачка: MIDEA HD-346RN SILVER-72339

   Комбиниран фрижидер со долна комора
   сребрен
   Direct cooling
   Тотален акапцитет 261л (189л разладен дел и 71л замрзнувачки дел)
   Механичка контрола на температурата
   посебен дел за зеленчук и овошје
   полици од транспарентно стакло
   A+ енергетска класа
   Димензии 180x55x58 цм

  ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ

 • Хоризонтален замрзнувач Gorenje FH 301 CW
  Код за нарачка: Gorenje FH 301 CW
   
  5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
   
  Хоризонтален Замрзнувач
   Бела боја
   Нето капацитет: 303 Литри
   Голем сад за зеленчук и овошје
   2 корпи
   Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)
   Заклучување на вратата
   Електронско управување
   Бучност: 39dB(A)
   Енергетска класа A+
   Димензии (Ш x В x Д): 108 x 85 x 74 cm
 • Вградна стаклокерамичка плоча Tesla HV6400MB
  Код за нарачка: Tesla HV6400MB
   
  5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
   
  Вид на плоча Стаклена керамичка плоча
  Енергетска класа А
  Број на грејни зони 4
  Други контроли “сензор за допир”
  4 зони за готвење
  9 нивоа на моќ
  Тајмер
  Заклучување на деца
  Индикатор на резидуална топлина
  Боја црна
  Димензии 590 x 520 x 55
 • Машина за миење садови MIDEA WQP8-7636S LCD
  MIDEA WQP8-7636S LCD
   
  5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
   
   Самостоечка машина за миење садови
   Сребрена боја
   9 комплети
   ЛЦД Дисплеј
   6 програми (Автоматска 45-65
   Нормална 55
   Еко 50
   Брза 40
   и програма за стакло 40)
   4 температури
   Половично полнење
   електронска контрола
   Тајмер
   заклучување од деца
   горна кошница која може да се сетира дополнително
   горна и долна прскалка
   А++ енергетска класа
   Бучност: 49dB(A)
   самочистечки филтер
   anti flow
   омкенувач за вода
   Димензии 45x60x84,5 цм
 • Машина за миење садови TESLA WD460M
  Капацитет: 9 сетови
  Димензии:
  Енергетска класа: А++
  Ниво на гласност: 49 db
  Број на програми: 7
   
  5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
 • Вертикален замрзнувач ST SFZ-245SM2
  ST SFZ-245SM2 Superior Technology
   
  5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
   
   Вертикален замрзнувач
   сребрена боја
   Нето капацитет 165л
   5 транспарентни фиоки + горен дел за пица
   Механичка контрола на температурата
   ЛЕД осветлување
   Реверзибилна врата
   A+ енергетска класа
   Димензии 143x55x55цм
 • Хоризонтален замрзнувач TESLA RH2000H1
  Енергетска класа A
  Капацитет на замрзнувачот 200l
  Ниво на бучава 42 dB
  Боја Бела
  Димензии (mm): 905 x 845 x 545
  5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
 • Електричен стаклокерамички шпорет HANSA FCCW680009
  HANSA FCCW680009
   
  5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
   
   Електричен стаклокерамички шпорет
   60цм
   бела боја
   4 зони на готвење
   65литри рерна со ВЕНТИЛАТОР
   8 функции на рерната
   Грил функција
   горен греач 900W
   долен греач 1300W
   емајл лесен за чистење
   двојно стакло на вратата
   А енергетска класа
 • Комбиниран шпорет TELEFUNKEN TWEC 6060SF
  TELEFUNKEN TWEC 6060SF
   
  5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
   
   Комбиниран шпорет
   60x60цм
   сребрена боја
   ВЕНТИЛАТОР во фурната
   Врата со двојно стакло
   2 гасни рингли + 2 електрични рингли
   светло во рерната
   Капацитет на рерна 65л
   термостат
   1 тава + 1 решетка
   А енергетска класа
   Димензии 85x60x60цм
 • Електричен шпорет Gorenje E 5121 WH
  Gorenje E 5121 WH
   
  5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
   
   Електричен шпорет со капак
   Бела боја
   Електрични плочи за готвење 4
   Конвенционална рерна - 68 Литри
   Решетка
   Длабока емајлирана тава
   Двојно застаклена компактна врата(T<85C)
   Eco Clean емајл
   Енергетска класа: Б
   Бучност: 33 dB(A)
   Димензии (Ш x В x Д): 50 x 85 x 60 cm (50cm)
 • Вградна стаклокерамичка плоча HANSA BHCS31116
  HANSA BHCS31116
   
  5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
   
   Вградна стаклокерамичка плотна Домино 30цм црна
   механички контролни копчиња
   со 2 грејни зони 1x14,5цм + 1x18цм
   заштита од прегревање
   Димензии 4.8x30x52cm
 • Фрижидер GORENJE RF4141PW4
  Код за нарачка: RF4141PW4 - 25220
   
  5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

  Енергетска класа: A+
  Вкупен бруто/нето капацитет: 207 / 205 l
  Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 166 / 164 l
  Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 41 / 41 l
  Капацитет на замрзнување: 2 kg/24h
  Издржливост при прекин на електрична енергија: 24 h
  Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
  Прилагодливи ногарки: 2
  Климатска класа: N, ST
  Компресор:1
  Механичко управување
  ЛЕД осветлување
  Стаклени полици: 3
  Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња без држач
  Полици на вратата на ладилникот: 2
  Фиока за зеленчук: 1
  Флексибилен сад за јајца
  Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,60 kWh
  Бучност: 40 dB(A)re1pW
  Димензии (ШxВxД): 55 × 143,4 × 54,2 cm
  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 58 × 148,5 × 56,7 cm
  Нето тежина на апаратот: 39 kg
  Бруто тежина на апаратот: 42,5 kg
  Боја: Бела боја

 • Фрижидер TESLA RC2700H
  Капацитет 208l
  Капацитет за замрзнување 74l
  Напојување 220-240 V
  Енергетска ефикасност А+
  Нето димензии (W × D × H) mm 550 × 580 × 1760
  Бруто Димензии (W × D × H) mm 575 × 605 × 1810
  Бела боја
  5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

   

 • Машина за перење 6,5kg TESLA WF61031M
  Капацитет на перење: 6.5 kg
  Вртежи на центрифуга: 1000
  Енергетска класа: A++
  Димензии (цм): 59,5 x 47 x 85
  Број на програми: 23
  Одложено започнување: Да (3/6/9 часа)
  Ниво на бучава (перење): 59 dB
  Боја: Бела
  Ниво на бучава (центрифуга): 74
  5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

   

 • Машина за перење алишта GORENJE 7kg WP 7Y3

  Код за нарачка: WP 7Y3- 22282

  5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

  Енергетска класа: A+++
  Боја: Бела
  WaveActive барабан - брановидни 3D ребра
  Број на вртежи на центрифугата: 800 rpm
  Капацитет за перење: 1-7 kg
  Волумен на барабанот: 54 l
  Едноставно користење
  Персонализирани подесувања на сите програми
  16 програми
  Основни програми: Памук, Волна, Микс синтетика, Рачно перење (HandWash)
  Начин на перење: NormalCare, EcoCare, TimeCare
  Програма за самочистење (SterilTub)
  Нежно затворање на вратата
  Нормално тивко работење
  Заклучување - заштита за деца (CDP)
  Годишна потрошувачка на вода: 9.680 l
  Предвидена годишна потрошувачка на енергија: 174 kWh
  Ниво на бучност при перење: 57 dB(A)re1pW
  Ниво на бучност при центрифугирање: 73 dB(A)re1pW
  Димензии (ШxВxД): 60 × 85 × 54,5 cm
  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 91 × 62,7 cm
  Нето тежина на апаратот: 66,5 kg
  Бруто тежина на апаратот: 67,7 kg
  Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,47 W
  Приклучна моќ: 2.000 W
  Осигурувач: 10 A