• Електричен шпорет Gorenje E 6121 WD

  Код: Gorenje E 6121 WD - 60431

  60 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Електричен шпорет со капак
  Бела боја
  Електрични плочи за готвење 4
  Грејни места:

  Лево напред: 18 cm експрес рингла 2 kW
  Десно напред: 14.5 cm  1.5 kW експрес рингла  

  Лево назад: 14.5 cm 1 kW
  Десно назад: 18 cm 1.5 kW
  Конвенционална рерна - 65 Литри
  Решетка
  PERFECT GRILL Двоен грејач за рамномернo крцкава храна
  Чистење со AquaClean функција
  Длабока емајлирана тава
  Водилки за тави: Водилки на извлекување
  Двојно застаклена компактна врата(T<85C)
  SilverMatte емајл
  Енергетска класа: А
  Бучност: 33 dB(A)
  Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600мм (60cm)

 • Стаклокерамички шпорет TELEFUNKEN TVCC 6060S

  Код: TELEFUNKEN TVCC 6060S - 70353

  60 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Стаклокерамички шпорет
  Сребрена боја
  60цм
  Турбо Вентилатор
  4 зони на готвење (2x 140цм 2x 180цм)
  Врата со двојно стакло
  Светло во рерната
  0+5 функции
  Капацитет на рерна 58л
  Термостат
  1 тава
  1 решетка
  А енергетска класа

 • Стаклокерамички шпорет MIDEA 24DME4R109

  Код: MIDEA 24DME4R109 - 73761

  60 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Електричен стаклокерамички шпорет
  Бел
  60цм
  Капацитет 65л
  Механички контроли
  4 зони на готвење
  Фиксна фиока
  9 функции
  Турбо вентилатор во рерната
  Врата со двојно стакло
  Емајлирана внатрешност
  Димензии ШxДxВ 59.5x65x85 цм

 • Стаклокерамички шпорет Electrolux LKR66020MX

  Код: Electrolux LKR66020MX - 74290

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Стаклокерамички електричен шпорет со SteamBake опција за пареа
  4 зони (една овална една двојна)
  Инокс
  60цм
  ЛЦД Дисплеј
  Push Pull контролни копчиња на вовлекување
  Рерна со капацитет од 73 литри
  Вентилатор во рерната
  Тајмер
  7 функции
  Печење на две нивоа
  Hot Air рамномерно распоредување на топлиот воздух
  Тројно стакло на вратата
  Мрежа во 5 нивоа
  Air Fry тава
  2 тави
  1 решетка
  Фиока за садови во долен дел
  А енергетска класа
  Димензии 85x60x60 цм

 • Електричен шпорет HANSA FCES58169

  Код: HANSA FCES58169 - 73383

  60 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Електричен шпорет со капак и Вентилатор во фурната
  Инокс
  50цм
  4 електрични рингли
  Една брзо загревачка
  62Л Рерна
  Тројно стакло на вратата
  9 функции на рерната
  Тајмер
  Самочистење со Аквализа
  Долна фиока на лизгање за чување садови
  Вклучена Длабока тепсија
  Енергетска класа А
  50x60x85цм

 • Стаклокерамички шпорет HANSA FCCW58203

  Код: HANSA FCCW58203 - 72986

  60 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Електричен стаклокерамички шпорет
  50цм
  Бела боја
  4 зони на готвење
  ЛЦД Дисплеј со електронски тајмер
  Капацитет 62 литри
  8 функции на рерната
  Вентилатор во рерната
  Термостат
  Грил функција
  Горен греач 900W
  Долен греач 1300W
  Емајл лесен за чистење
  Двојно стакло на вратата
  А енергетска класа
  Димензии 50x85x60 цм

 • Комбиниран шпорет Gorenje K 6121 WG

  Код: Gorenje K 6121 WG - 73051

  60 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Самостоечки Комбиниран шпорет со капак
  Бела боја
  Две Електрични плочи за готвење
  Две Плински плочи за готвење
  Грил функција
  Конвенционална рерна - 65 Литри
  1 голем горач + 1 стандарден горач + 1 експрес рингла + 1 стандардна рингла

  Лево напред: Нормална рингла 14.5 cm 1 kW
  Десно напред: Плински горач 9.4 cm 3 kW

  Лево назад: Експрес рингла 18 cm 2 kW
  Десно назад: Стандарден горач 6.9 cm 1.9 kW
  Решетка
  Длабока емајлирана тава
  Двојно застаклена компактна врата со еден дефлектор (CompactDoor)
  SilverMatte емајл
  Чистење со AquaClean функција
  Енергетска класа: А
  Бучност: 33 dB(A)
  Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600мм (60)цм

 • Мобилна машина за перење алишта Ayco WMA 32

  Код: Ayco WMA 32 - 74779

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Мини портабл машина за перење алишта
  3кг капацитет на перење
  2кг капацитет на центрифуга
  Тајмер 15мин
  IPX4 заштита од вода
  Моќност 121W
  Работи на 220V
  Рачка за носење
  Димензии 33x32.5x49 цм
  Тежина 5.6кг

 • Вградна рерна Electrolux EOD3C70TK

  Код: Electrolux EOD3C70TK - 73891

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Вградна фурна INTUIT 600 Steambake серија
  Црна боја
  Plus Steam Пареа
  Pop In/Out копчиња на вовлекување
  ЛЦД Дисплеј
  Самочистење со КАТАЛИЗА
  Капацитет 72л
  Вентилатор во фурна
  Турбо Грил + Fast grilling
  Рамномерно распоредување на топол воздух во фурната
  Меко затворање на вратата
  Врата со двојно стакло
  Тајмер со 5 сетирања
  Телескопски водилки на едно ниво
  9 функци и на рерната
  Пица мод
  Печење на три нивоа
  Вклучени две тави + решетка
  Инокс кој не остава отпечатоци
  Звучна сигнализација за траење на програмата
  Енергетска класа А
  Димензии ШxДxВ 596 x 568 x 594 мм

 • Вградна рерна WHIRLPOOL AKZ9 6270 IX

  Код: WHIRLPOOL AKZ9 6270 IX - 70974

  60 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Вградна фурна со Пиролиза
  Инокс
  ЛЦД Дисплеј
  6th Sense технологија
  Систем на самочистење со Пиролиза
  Турбо Вентилатор
  16 функции
  73л капацитет
  3 Cook - истовремено печење 3 вида храна без мешање на аромите
  Ready 2 cook - систем за загревање на фурната инстантно со помош на единствен систем за дитрибуција на топлиот воздух
  Меко затворање на вратата
  Телескопски водилки
  Инокс кој не остава отпечатоци од прсти
  Двојно стакло на вратата
  Грил и Турбо грил
  Тајмер
  Електронско прилагодување на температурата
  Функција за одмрзнување
  Долен греач
  Заштита од деца
  А+ енергетска класа
  59.5x59.5x56.4 цм

 • Вградна рерна Electrolux EZB3410AOX

  Код: Electrolux EZB3410AOX - 67737

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Вградна фурна
  INOX
  Pop In/Out контролни копчиња кои се скриваат во фурната
  ЛЦД Дисплеј
  RING фурна со вентилатор
  Отварање на вратата на доле
  Врата со двојно стакло
  Внатрешна лампа 40 watts халогена
  Метод на котрола Електронски
  Тајмер
  Моќност на фурната Конвекција 2.500W
  Моќност на грилот 2.450W
  (долно и горно печење
  Воздушно печење и грил)
  7 функции на рерната
  Дополнителна опрема: Емајлирана тава
  Квадратни мрежасти полици
  Капацитет 60л
  Енергетска класа А-10%
  Димензии 560 x 550 x 600 mm (60cm)

 • Вградна рерна Electrolux EOF5C70X

  Код: Electrolux EOF5C70X - 74082

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Вградна фурна Surround cook 600 серија
  Црна боја
  Pop In/Out копчиња на вовлекување
  ЛЦД Дисплеј
  Самочистење со КАТАЛИЗА
  Капацитет 72л
  Вентилатор во фурна
  Турбо Грил + Fast grilling
  Surround cook - рамномерно распоредување на топлиот воздух во фурната
  Меко затворање на вратата
  Врата со двојно стакло
  Тајмер со 5 сетирања
  Телескопски водилки на едно ниво
  9 функци и на рерната
  Пица мод
  Печење на три нивоа
  Вклучени две тави + решетка
  Инокс кој не остава отпечатоци
  Звучна сигнализација за траење на програмата
  Енергетска класа А
  Димензии ШxДxВ 596 x 568 x 594 мм

 • Вградна рерна Gorenje BOS 737 E13 X

  Код: Gorenje BOS 737 E13 X - 73518

  60 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  IconLED Вградна Фурна со вентилатор и Пареа
  Инокс
  ЛЦД Дисплеј
  Push Pull копчиња на вовлекување
  Тајмер
  Капацитет 71Л.
  ExtraSteam создава совршена средина за готвење со пареа
  11 програми
  GentleClose Супер лесно и супер тивко затворање на вратата
  Печење на повеќе нивоа
  DC+ систем Ефикасно распределување на топлината
  BigSpace Повеќе простор за поголема слобода при готвењето
  SuperSize XXL тави кои се вклопуваат во секоја рерна
  Совршен грил (PerfectGrill) Двоен греач за фантастично печење
  AquaClean Едноставно секојдневно чистење
  Силвермат-емајл (SilverMatte) Навистина отпорен и ултра мазен
  Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CompactDoor)
  Потрошувачка на електрична енергија: 0,81 kWh (вентилаторска) 0,94 kWh (конвенционална)
  А енергетска класа
  Димензии (ШxВxД): 59,7 × 59,5 × 54,7 цм

 • Вградна рерна BOSCH HBF133BR0

  Код: BOSCH HBF133BR0 - 74327

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Серија 2
  Вградна фурна со вентилатор
  Инокс
  ЛЕД Дисплеј
  Мултифункциска XXL рерна 66 литри капацитет
  Самочистење со Катализа
  Дигитален Тајмер
  3D Hot Air рамномерно распоредување на топлиот воздух на 3 нивоа без истовремено мешање на мириси
  Лесно чистечки емајл на внатрешноста
  Потполно рамно стакло на внатрешниот дел на вратата за лесно чистење
  Заштита за деца
  Двојно стакло
  Енергетска класа А
  Димензии 60x60x55 цм

 • Вертикален замрзнувач MIDEA HS-108FN SILVER

  Код: MIDEA HS-108FN SILVER - 74490

  60 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Вертикален замрзнувач
  Сребрена боја
  Нето капацитет 86л
  3 транспарентни фиоки
  Механичка контрола на температурата
  ЛЕД осветлување
  Место за 2Л шише
  Реверзибилна врата
  A+ енергетска класа
  Димензии 84.5x57.4x55.3цм

 • Хоризонтален замрзнувач INDESIT OS 1A 300H

  Код: INDESIT OS 1A 300H - 74169

  60 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Хоризонтален замрзнувач
  Капацитет 311 литри
  2 корпи
  А+ енергетска класа (F)
  Димензии 69.8x91.6x118 цм

 • Хоризонтален замрзнувач ST CF-100M2

  Код: ST CF-100M2 - 60634

  60 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Хоризонтален замрзнувач
  Капацитет 99л
  Механички контроли
  Лед Дисплеј
  Прилагодување на температурата со термостат
  Лесен ентериер за чистење
  A+ енергетска класа
  Димензии 56.5x52.3x85 цм

 • Вертикален замрзнувач TELEFUNKEN TFZ1005W

  Код: TELEFUNKEN TFZ1005W - 74790

  60 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Вертикален замрзнувач
  85цм
  Direct cooling
  Капацитет 64 литри
  3 фиоки
  Променлива врата
  Димензии 48x51x82.1 цм

 • Хоризонтален замрзнувач Tesla RH3200H

  Код: Tesla RH3200H

  60 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Kaпацитет – 316l
  Енергетска класа (А)
  Капацитет на замрзнување – (kg/24h) – 23
  Бучава – 42 dB
  Боја – Бела
  Димензии –  (1120 x 845 x 70)
  Бесплатна достава

 • Аспиратор Vivax CHO-60CSA210A GB

  Код: CHO-60CSA210A GB - 1208282

  36 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Број на брзини: 3

  Моќност на моторот: 210 W

  Напојување / Вкупна моќност: 212 W

  Минимално / Максимално ниво на бучава:  62 dB / 67 dB

  Класа на енергетска ефикасност: А

  Црно темперирано стакло од 4 мм / копчиња за допир

  Бел LCD екран со автоматско исклучување на тајмер

  Тип на филтер: 2 x Алуминиумски филтер во 5 слоеви

  Боја: Црна

  Ниво на бучава [dB]: 51

  Димензии на производот: 60 x 112.5 x 39 cm

  Бруто / нето тежина: 14,7 кг / 12,5 кг