• Сет Фен ST HD-U1200F и Тример за влакна ST NT5002SI

  Код: ST NT5002SI-33242 - ST HD-U1200F-73402

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Фен за коса ST HD-U1200F

  1200W
  Црна боја
  Концентратор
  Заштита од прегревање
  Рачка која се склопува
  Висококвалитетен DC мотор

  Тример за влакна ST NT5002SI

  Сребрена боја
  Користи една АА батерија

 • Масажер за нозе Beurer GERMANY FB 12

  Код: Beurer GERMANY FB 12 - 68907

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Масажер за нозе
  Бела/Виолетова боја
  3 функции: масажа со вибрации
  Масажа со меури и топла вода функција
  Нелизгачка површина
  Отвор за одвод на водата

 • Инфрацрвен рачен масажер Beurer GERMANY MG 40

  Код: Beurer GERMANY MG 40 - 68901

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Инфраред масажер за тело
  Бела боја
  Ротирачка глава за 180 степени
  4 додатоци за масирање
  Масажа со вибрации + инфраред масажа со топлина
  3 функции
  10W

 • Машинка за шишање Philips HC3505/15

  Код за нарачка: Philips HC3505/15

  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Trim-n-Flow технологија
  Ширина на сечилото: 41 мм
  13 должини: 0,5 до 23 мм
  Дополнителен чешел за брада
  Сечила од не’рѓосувачки челик со самоострење
  Дупли сечила за два пати побрзо стижење
  Ергономска рачка за поголема удобност и контрола
  Брзо отстранување на сечилото за лесно чистење
  DuraPower технологија за подолг животен век на батеријата


 • Фен MAX HD 6021

  Код: MAX HD 6021

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  2000W Моќност
  2 температурни нивоа
  Копче за ладен воздух
  Дифузер
 • Козметичко огледало со LED светло

  Код: Козметичко огледало - 2021-05 бела
  Код; Козметичко огледало - 2021-05 розово

  Димензии:
  Висина: 27цм
  Ширина: 18,5цм
  Огледало: 17,5цм

  Функционално козметичко огледало со лед светилка.

  Oва огледало е иделно за самостојна употреба, стабилно и практично.

  Благодарение на вграденото лед светло во огледалото, кое е поставено по самиот обрач од огледалото, одлично ќе ја завршите работата и кога во моментот немате достапно соодветна светлина.

  Светлото работи само тогаш кога огледалото е директно вклучено во струја, се вклучува со лесен допир на кругот означен на долнииот дел од самото огледало.

  Со огледалото доаѓа и USB кабел, кој може да се поврзе со било каков адаптер/полнач од 5V, ( може да биде од мобилен телефон ).

 • Фен Vox HT 8920 Professional series

  Код: Vox HT 8920

  25 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Професионален фен
  Моќност: 2200 W
  2 брзини, 3 температури
  Дување на ладен воздух
  Должина на кабел: 3 м
  Отстранлива задна решетка
  Додатна заштита од паѓање, елегантен дизајн
  AC Motor, Ionic, заштита од прегревање, алка за закачување

 • Тример со додатоци Iskra MR 700

  Код за нарачка: Iskra MR 700

  Напон: 1.2V,
  Моќност: 2W,
  4 Додатоци, 
  Отстранува влакна од нос, веѓи, коса, уши
  Сечиво со висок квалитет и острина за безболно отстранување влакна
  Не ја иритира кожата
  Li-ion Батерија, со стандарден полнач
  База за чување на додатоците
  Ергоомски обликуван, лесен за употреба и оддржување

  2 година гаранција

 • Пегла за коса MESKO MS 2315
  20W Моќност
  Максимална моќност 350W
  Прекинувач за вклучување / исклучување
  Керамички плочки
  Ширина на плочките 23mm
  Должина на плочките 90mm
  Брзо загревање (PTC)
  Комфорен држач и ергономски дизајн
  Индикаторска сијаличка
  Ротирачки кабел 360 степени
  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
 • СЕТ ЗА МАНИКИР И ПЕДИКИР AEG LBS 5676
  Маникир / педикир сет
  2/1 маникир за нокти и 2 епилатори со кутија со додатоци
  Ергономски дизајнирано куќиште со прекинувач за вклучување / исклучување
  Лед светилка
  6 различни додатоци:
  - 1 приврзок за полирање,
  - 1 прилог за приложување (фини),
  - 1 прилог за прикачување (груб),
  - 1 конус за подесување (тап),
  - 1 мал конус за подесување (зашилен),
  - 1 мал конус за подесување (круг)
  4-ниво прекинувач
  Право / лева ротација
  Практично кутија за складирање
  Батерија: 2 x 1.5 V AA (батерии не се вклучени)
  Маникир за нокти
  Ергономско куќиште со вкл. / исклучување
  Лесно ракување
  Темелно и нежно отстранување на влакната на нозете или дури и повеќе разумни делови на телото како што е, на пример пазувите или линијата на бикини
  Тример функција
  Заштитено од прскање на вода
  Батерија: 2 x 1.5 V AA
  Тример на веѓа
  ON / OFF прекинувач
  Алуминиумско куќиште
  Батерија: 1 x 1.5 V AAA