• Рачен апарат за матење HB-202B

  Код: HB-202B - 5174

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Миксер за матење нес кафе
   капучино
   Бела боја
   50ml сад
   Тивка работа
   25W

 • Миксер за нескафе HCM-705

  Код: HCM-705 - 8436

  12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Миксер за матење нес кафе со подножје
  Бела боја
  2 брзини
  450мл сад
  100W
  Ултра тивка работа

 • Кафемат SES 1710BK

  Код: SES 1710BK


  24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА


  Боја: црна

  15 бари притисок

  Филтер од не’рѓосувачки челик за 1 и 2 чаши

  Отстранлив 1.5 L резервоар за вода

  Индикатор за волумен на вода

  ON / OFF копче со индикаторско светло

  Додатоци: Држач на филтер, мерач за мерење, 2 филтри (за 1 и 2 чаши)

  Anti-slip ногарки


   

 • Електричен бокал ST WK-T17I22

  Код за нарачка: ST WK-T17I22-73378

   Електричен бокал за вода
   ИНОКС
   2200W
   1.7л капацитет
   скриен греач кој не се гледа
   автоматско исклучување
   заштита од вклучување на празно
   Безжичен со база
   Индикатор за работа
   Гаранција: 1 година

 • Електричен бокал ST WK-T17W22

  Код за нарачка: ST WK-T17W22-73377

   Електричен бокал за вода
   бела боја
   2200W
   1.7л капацитет
   скриен греач кој не се гледа
   автоматско исклучување
   заштита од вклучување на празно
   Безжичен со база
   Индикатор за работа
   Гаранција: 1 година

 • Миксер за матење нес кафе со подножје ST NCM-110SS Inox- Superior Technology

  Код за нарачка :ST NCM-110SS Inox- Superior Technology-73911

  ST NCM-110SS Inox
   Superior Technology
   Миксер за матење нес кафе со подножје
   Инокс
   2 брзини
   450мл Иноксен сад
   100W
   Ултра тивка работа
   
  1 Година Гаранција
   
   
   
  •  
 • Електрично ѓезве Gorenje TCM 330 W

  Код за нарачка: Gorenje TCM 330 W-73050

   Готвач за турско кафе
   Бела боја
   Запремнина 0
  3 л
   Моќност на загревање 800W
   Метално куќиште
   Автоматско исклучување
   индикатор за вода
   Филтер на одлив
   Гаранција: 2 години

 • Кафемат ST CM-600BR

  Код за нарачка: ST CM-600BR - 46427

   Кафемат
   црна боја
   0.6 литри (4-6 шолји)
   Anti drip функција против капење
   Перманентен Филтер
   стаклен сад со мерач
   резервоар за вода со мерач
   подлога за шолја од нерѓосувачки челик
   600W
   Гаранција: 1 година

 • Кафемат ST ECM-85015XR

  Код за нарачка: ST ECM-85015XR - 46426

   Апарат за еспресо кафе и капучино
   Инокс
   15 бари пумпа со висок притисок
   1.5л отстранлив резервоар
   безбедносен вентил
   излеан алуминиумски бојлер
   подлога за шолја од нерѓосувачки челик
   рачка за пена
   850W
   Гаранција: 2 години

 • Апарат за еспресо Krups Picolo KP1A0531

  Код за нарачка: Krups Picolo KP1A0531-73295

  Апарат за Еспресо
   Боја Црвена
   Моќност 1500W
   Притисок 15 bar
   подвижен резервоар за вода 06л
   Избор за топла и ладна вода
   Држач за капсула
   Рачно дозирање на кафе
   Автоматско исклучување

  ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ 

 • Апарат за еспресо Krups Picolo KP1A0131

  Код за нарачка: Krups Picolo KP1A0131-73294

   Апарат за Еспресо
   Боја Бела
   Моќност 1500W
   Притисок 15 bar
   подвижен резервоар за вода 0.6л
   Избор за топла и ладна вода
   Држач за капсула
   Рачно дозирање на кафе
   Автоматско исклучување

  ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ

 • Електрично ѓезве Gorenje TCM 330 B

  Код за нарачка: Gorenje TCM 330 B-72988

   Готвач за турско кафе
   Црна боја
   Запремнина 0
  33 л
   Моќност на загревање 800W
   Метално куќиште
   Автоматско исклучување
   индикатор за вода
   Филтер на одлив

  ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ 

 • Кафемат SEVERIN 4479

   

  Апарат за филтер кафе
   
  800W Моќност
  Капацитет од 10 чаши
  Стаклен бокал со рачка која што не се загрева
  Отстранлив резервоар за вода со индикатор за нивото на вода
  Отстранлив филтер 1х4 со систем против капење
  Автоматско исклучување
  On/Оff прекинувач со пилот светло
  Означени нивоа на бокалот
  Заштита од прегревање
  Димензии(ВxШxД):18,4x26,5x31,8цм
  1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
 • Машина за мелење кафе

   

   Електрична машина за мелење кафе
   200W
   50гр. капацитет на мелење
   сребрено/црна боја
   копче за вклучување
   пулс функција
   заштита од прегревање
   сечила од нерѓосувачки челик

 • Апарат за еспресо Dolce Gusto Krups KP170531
  Dolce Gusto Krups KP170531
   Апарат за Еспресо
   Боја Бела
   INFINISSIMA
   Моќност 1500W
   Притисок 15 bar
   подвижен резервоар за вода 1.2л
   Избор за топла и ладна вода
   Држач за капсула
   Автоматско исклучување
  2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
 • Апарат за еспресо Dolce Gusto Krups KP170831
  Dolce Gusto Krups KP170831
   Апарат за Еспресо
   Боја Бела
   INFINISSIMA
   Моќност 1500W
   Притисок 15 bar
   подвижен резервоар за вода 1.2л
   Избор за топла и ладна вода
   Држач за капсула
   Автоматско исклучување
  2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
 • Апарат за еспресо Dolce Gusto Krups KP170131

   

  Dolce Gusto Krups KP170131
   Апарат за Еспресо
   Боја Бела
   INFINISSIMA
   Моќност 1500W
   Притисок 15 bar
   подвижен резервоар за вода 1.2л
   Избор за топла и ладна вода
   Држач за капсула
   Автоматско исклучување
  2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
 • Електрично ѓезве SINBO
  Капацитет: 400мл
  Моќност: 1000 W
  Функција за брзо вриење на вода
  Безбеден систем кој спречува прегревање и работа без вода
  Скриен отпор од не'рѓосувачки челик
  Копче за вклучување / исклучување со индикаторско светло
   
 • Електрично ѓезве FLORA
  Капацитет: 400мл
  Моќност: 700-1000 W
  Безбеден систем кој спречува прегревање и работа без вода
  Скриен отпор од не'рѓосувачки челик
  Копче за вклучување / исклучување на рачката
   
 • Кафемат со вградена мелница DeLonghi ESAM 3000 B
  Cappuccino System
  Користи мелено кафе или во зрна
  Тивка мелница со 13 подесувања
  Подесување на квантитет на кафе
  Подесување на квантитет на вода
  Електронска регулација на температура
  Подесива висина за различни чаши
  Автоматско исклучување
  Отстранлив резервоар за вода 1.8 литри со индикатор
  Подесиво испуштање на пареа
  Програми за прочистување од каменец
  Греач за чашите
  Димензии (ШxДxВ mm): 285x375x360
  Тежина (Kg): 10
  Волтажа/фреквенција (V~Hz): 220/240~50/60
  Влезна моќ (W): 1350
  Капацитет на контејнерот за зрна (g): 200
  Притисок (bar): 15
  2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА